444 Shares 3150 views

Zwiedzanie Dolarnego Jorku jest wybuchem radości i pozytywnych emocji!

Każdego dnia mamy do czynienia z negatywnymi emocjami i stresem. Jest to bardzo szkodliwe dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Zwiedzanie Dolarowia Jarosławia jest jednym ze sposobów na poprawienie nastroju i stanu emocjonalnego, a także doświadczanie burzy niewyobrażalnych wrażeń. Czas spędzony z delfinami pomoże zapomnieć o swoich problemach i cieszyć się serdecznością i miłością tych niezwykłych ssaków. Początkowo takie instytucje zostały zaprojektowane jako centra rozrywkowe, które dają możliwość odwiedzenia w bliskości świata zwierząt. Obecnie te kompleksy nie tylko zaskakują niesamowitymi programami show, ale także aktywnymi uczestnikami różnych imprez społecznych, pomagają w edukowaniu, wspieraniu, a nawet traktowaniu młodych widzów.

Lokalizacja i trochę historii

Położony w miejscowości Dubki Dolarnicę Jarosławską jest wyjątkowym kompleksem w Jarosławiu i samym regionie. Został otwarty w 2009 r. Na bazie dawnego kompleksu sportowego "Północ" z udziałem przedsiębiorcy Andrieja Torbin. Pierwszymi zwierzętami przywiezionymi tutaj z Przylądka Chkalov były foki i trzy wieloryby belu. Nie byli absolutnie przygotowani na występy, bo początkowo program rozrywkowy był szkoleniem wzrokowym. Te przemówienia były również edukacyjne, ponieważ personel Dolphinarium opowiadał o zwierzętach morskich i przeprowadził wycieczki po okolicy.

Co jest wliczone w kompleks?

Kompleks Dolarowiska Jarosławskiego oferuje 300 widzów. Zawiera dwa baseny, mały hotel z siedmioma komfortowymi pokojami i apartamentami, centrum odnowy biologicznej, lobby barem, kawiarnią z pięknym widokiem, restauracją, letnią werandą, studio fotograficzne, salą gier i letnim placem zabaw dla dzieci oraz salon z tropikalnymi motyli.

Basen kompleksu ma powierzchnię 25 metrów na 11 metrów i ma dwa poziomy głębokości: do 1,5 metra dla pływania ze zwierzętami i 4,5 metry dla zwierząt, ich występy i rekreację.

Aktorzy

Jeśli planujesz wizytę w Dolarowisku Jarosławskim, to będzie interesujące Cię zapoznanie z głównym bohaterem. Teraz powiedzmy, kto lubi widza. Ta beluga Misha, Delfin w dolinie czarnomorskiej Archie i północne uszczelki zboża w stanie Utah, Mary i Yar.

Dolar Dziedzictwa Yaroslavl. Harmonogram

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, warto się martwić zakupem biletów na delfinarium z wyprzedzeniem. Instytucja ta jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 09: 00-18: 00 bez przerwy obiadowej, dzień wolny jest niedzielny.

Dodatkowe usługi

W 2011 roku na bazie kompleksu otwarto centrum odnowy biologicznej, prowadzące kursy delfiny delfinów i delfinoterapii. Programy te są przeznaczone dla dzieci mających problemy z fizycznym, umysłowym lub emocjonalnym zdrowiem. Komunikacja z dobrymi zwierzętami pomaga dzieciom radzić sobie ze stresem i stresem, wzmocnić odporność i przywrócić równowagę emocjonalną i fizyczną. Każda sesja programu pociąga za sobą pływanie z delfinem, a także korzystanie z elementów gier.

Procedury odbywają się w obecności wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jest to psycholog, nauczyciel i trener delfinów. Podczas tych sesji dziecko i delfina oddziałują na poziomie dotykowym, co również ma duże znaczenie dla odbudowy. Standardowy kurs terapii delfinami składa się z 10 procedur.

Warto zauważyć, że jest też mały basen z ciepłą wodą mineralną , którą mogą korzystać klienci przebywający w hotelu i kursy zdrowotne.

Pokaż programy

Programy pokazowe delfinów stale się zmieniają i poprawiają. Zawsze przed występami głównych artystów animatorzy prowadzą interesujące konkursy zarówno dla dzieci jak i dorosłych, wydawać pamiątki i podziwiać nastrój. Programy i koncerty delfinów mają doskonałą bazę techniczną. Używamy najnowszych i rzeczywistych osiągnięć w dziedzinie urządzeń dźwiękowych, lekkich i scenicznych, a także unikalnych artystycznych krajobrazów. Takie spektakle nie pozostawiają obojętności na widowni i pozostaną na zawsze w pamięci.

Cena biletu

Teraz Dolarnicę Jarosławską reprezentuje najnowszy i niepowtarzalny program pod względem osiągnięć scenicznych i teatralnych. Ceny biletów zależą od lokalizacji sektora i miejsca widowiska w hali. Koszt wynosi od 450 rubli do 650. Dzieci poniżej 3 roku życia mogą bezpłatnie delektować się delfinarium.

Działania

Oprócz niesamowitych programów show i skutecznych kursów zdrowia, Dolarnicę Jarosławską, której recenzje zawierają podziw i burzę pozytywnych emocji, biorą czynny udział w życiu swojego miasta i kraju. Prowadzi różne interaktywne programy. Wraz z innymi organizacjami miasta odbywają się wystawy poświęcone piękno natury. Zajmował się także różnymi projektami charytatywnymi. Domy dziecka nie pozostają bez zwracania uwagi.

Wnioski

Po wizycie w Dolarowisku Jarosławskim będziesz zadowolony. Ponieważ jest to całość. Tutaj można bardzo dobrze, a co najważniejsze, pożytecznie spędzić czas.