440 Shares 3725 views

Skandynawia: wizyta w północnych bogów!

Na Ziemi, istnieje wystarczająco dużo interesujących miejsc, ale kraje skandynawskie zawsze wyróżniał – wakacje w Skandynawii jest to coś specjalnego, wyjątkowy, jasny. Nieustraszony nawigator Wikingowie wierzyli w swoich bogów północnych wojowników trolle wróżki, elfy i gnomy. I patrząc na fiordy Norwegii, jak gdyby wyciąć z mieczem w kamieniu bóstwa surowym monolit, malowniczymi wodospadami i lustro jeziora, niekończące się lasy tajgi i błyszczącymi szczytami górskimi, wierzą, że jest to – magiczna kraina godne bogów.


Wycieczki do Skandynawii są popularne w każdej porze roku, a wśród osób o różnych preferencjach. Romans przyjść tutaj, aby wziąć udział w morzu regat, korzystają z miękkiej blask białych nocy lub obejrzeć tajemnicze zorzę polarną. Malownicze wioski, starożytne twierdze, kiwając podróżne latarnie, wydmy i doliny kwitnące zdobyć serce ukochanej lepsze niż najdroższy biżuterii.

Niestrudzeni podróżnicy mogą kajaki, rafting, aby dowiedzieć się, aby doświadczyć mocy i piękno grzmiących wodospadów, najlepiej podbić zaśnieżone stoki.

Fani spokojny wypoczynek dostać szczególną przyjemność z regularnego życia Skandynawów, i odwrócą się od zgiełku dużych miast, poczuć harmonię i cieszyć się dziewiczy charakter mogą być rozliczane w jednym z domków z sauną. Nie zapomnij o takim wypoczynku jak połowów w Norwegii.

Jednak najbardziej popularne wycieczki – wycieczki. Czekasz pokryte legendy osiedli i zamków, zabytkowych miast, znanych zabytków, tajemnicę starożytnej kultury i nowoczesnych muzeów …

możliwości spędzania wolnego czasu w Skandynawii są nieograniczone. Można wybrać na wycieczkę grupową i zamówić indywidualny stać dyrektor własnej podróży. Na przykład fani niezwykłych dań rybnych i może zorganizować podróż gastronomiczną, a rodziny z dziećmi do spędzenia niezapomnianych dni w parkach rozrywki dzieci.

Wycieczki do Skandynawii stworzony, aby czuć pozytywną energię dziewiczy charakter, nasycony ze szczególnym duchem krajach skandynawskich i spadku skandynawskich bogów domu!

Kup najlepsze wycieczki w towarzystwie Jazz Tour – jest to najbardziej niezwykłe wycieczki do Skandynawii, Karaibów i Stanach Zjednoczonych. Poczuj orzeźwiający chłód fiordów Norwegii, miał wesele w stolicy amerykańskiego hazardu Las Vegas działalności.