107 Shares 1000 views

Stosunek przerywany: Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?

Wielu mężczyzn nie słusznie uważają stosunek przerywany najodpowiedniejszy sposób, aby chronić podczas seksu, powołując się na fakt, że będą one uzyskać wiele przyjemności i minimum niedogodności. Jednak ginekolodzy wskazują, że stosunek przerywany jest raczej wątpliwa metoda antykoncepcji, a to może być stosowane tylko w skrajnych przypadkach. W ten sposób można wykonać samodzielnie, czytając dalej.

Jakie ryzyko

Już dawno udowodniono, że nawet jeśli penisa podczas wytrysku sama nie jest w pochwie, a następnie pewną ilość spermy będzie jeszcze wrócić i może prowadzić do niepożądanej ciąży. To dlatego, że, po pierwsze, nie każdy człowiek może dokładnie określić wystąpienia wytrysku, a pierwszą część płynu nasiennego wchodzi żeńskich narządów płciowych. W badaniach okazało się, że w tym bardzo predeyakulyatsionnoy część zawiera najbardziej ruchliwych plemników i opłacalne, które równie dobrze mogą osiągnąć jajko i zapłodnienia go. Po drugie, powtarzane stosunek płciowy w organizmie kobiety może dostać plemników przetrzymywanych w cewce moczowej mężczyzn, a także doprowadzić do ciąży.

Ta metoda antykoncepcji nie tylko zabezpieczenie przed ciążą, ale także służy jako medium do rozpowszechniania układu moczowo-płciowego, zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową i zakażeniem wirusem HIV. Jeżeli partnerów seksualnych nie są bliskimi przyjaciółmi lub, co gorsza, są one tylko przypadkowi znajomi, ta metoda antykoncepcji jest dla nich nie do przyjęcia.

Wiele kobiet, z kolei, są zainteresowani, czy możliwe jest, aby zajść w ciążę jeśli nasienie nie jest trafiony bezpośrednio w drogach rodnych i wargi sromowe, obszar łonowy lub odbyt. W takich przypadkach, istnieje również ryzyko ciąży, wszystkie z tych samych powodów wymienionych powyżej. Jeśli wytrysk wystąpił podczas seksu analnego lub ustnej, ryzyko w tym przypadku, minimal, chociaż wciąż w stanie „złapać” wszelkich infekcji seksualnych.

Trochę psychologii

Ponadto przerywany stosunek płciowy może być uznane za gorsze z punktu widzenia psychologii stosunków seksualnych, ponieważ ani mężczyzna, ani kobieta, nie przyniesie należytej satysfakcji. Kobieta zawsze myśli i doświadcza, że „mają czasu lub nie mają czasu”, w tym samym czasie, że ma lęk przed zajściem w ciążę, a gdzie tu myśleć o przyjemności, nie wspominając o orgazm. Człowiek, z kolei, zamiast odpocząć, cały czas w napięciu, czekając na wytrysku, w momencie przerwania naturalny przebieg zdarzeń. Jednocześnie wielkie emocje zastępuje nienaturalnym hamowania i tępe orgazmu. Takie drastyczne naruszenie neuro-refleks procesów prowadzących ostatecznie do leczenia zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego, i może prowadzić do dalszego rozwoju impotencji u mężczyzn i u kobiet oziębłość.

To jest ważne!

Istnieją statystyki, że połowa kobiet, które nigdy nie doświadczyły orgazmu, jest stosowany jako środek antykoncepcyjny stosunek przerywany. W związku z tym przeprowadzono badania, podczas którego pary oferowane stosować inne metody antykoncepcji. Wyniki były natychmiastowe: po krótkim okresie czasu, obaj partnerzy zauważyli poprawę w życiu seksualnym, kobiety były w stanie otworzyć się całkowicie i dostać orgazmu, podczas gdy mężczyźni otrzymali bardziej żywe doznania podczas orgazmu.

W ten sposób możliwe jest podsumowanie wszystkich wyżej wymienionych. Wniosek nasuwa się samo: stosunek przerywany – jest zawodna metoda antykoncepcji, które mogą prowadzić do niepożądanej ciąży, sprzyja rozprzestrzenianiu się chorób układu moczowo-płciowego i przynieść nie spełniają żadnego mężczyznę lub kobietę. Odwrotnie, pełny stosunek seksualny poprawia sytuacji psychicznej w rodzinie i promuje harmonijny związek.