684 Shares 3539 views

Mieszanina „Alfaro”. Preparat dla niemowląt Nestle „Alfaro”: Opinie

Firma Nestle jest wiodącym producentem żywności dla niemowląt. Jego zakres jest tak duża, że pozwala wybrać produkt, który najlepiej pasuje do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Superb sprawdzona mieszanka "alfar".


„Nestle” godność

Marka Nestle – jeden z najbardziej popularnych wśród światowych producentów żywności dla dzieci, jak to ma wiele zalet.

 • Lata doświadczenia. ogromny zespół ekspertów pracujących stworzyć każdy produkt. Ciągły proces doskonalenia i zrobić dla dostosowanego odżywiania.
 • Jakość. Wszystkie produkty są badania wielopoziomowe. Z tego powodu rodzice nie mogą martwić się o zdrowie swoich dzieci.
 • Range. Żywność dla dzieci jest tak wielu, że każdy klient może uzyskać dokładnie taki produkt, który będzie najlepiej zaspokoić potrzeby dziecka.
 • Koszt. Przedział cenowy pozwala na zakup niezbędnego pożywienia dla ludzi o różnych dochodach.

Co najważniejsze, firma „Nestle” można ufać, mówić o nim opinie rodziców i pediatrów.

Meet – mieszanka „Alfaro”

Idealny pokarm dla niemowląt jest mleko matki. Ale kiedy istnieje potrzeba karmienie sztuczne, powstaje pytanie o wyborze mieszanki. Ale nie każdy produkt może wzrosnąć okruszki i niektóre dzieciaki wystarczy zdrową żywnością.

Nowy produkt firmy Nestle została ulga dla dzieci ze specjalnymi potrzebami lub będących w stanie krytycznym. Może być podawany wyłącznie na receptę.

Infant formuła „alfar” jest hipoalergiczna. Można karmić swoje dzieci od urodzenia.

W niektórych przypadkach zaleca się

W żadnym wypadku nie zacząć karmić dziecko z mieszaniną bez konsultacji z pediatrą, ale może on podjąć decyzję o konieczności takiej mocy.

wskazania:

 • Wiele alergii. Nietolerancja mleka krowiego i białka sojowego.
 • Ciężka biegunka dowolnej etiologii.
 • Nietolerancja cukru w mleku matki lub krowiego.
 • Zaburzenia wchłaniania i trawienia formuła lub układ trawienny mleku matki dziecka.
 • Niezwykle przedwczesne.
 • Podawać dzieciom przed operacją lub po doznaniu interwencji chirurgicznej.

Mieszanina „Alfaro” jest często używany, gdy trzeba karmienie przez zgłębnik.

struktura

Suchą mieszaninę Poluelementarnaya ma specjalną konstrukcję, która może spełniać specjalne potrzeby dietetyczne noworodka.

Składa się z:

 • Vysokogidrolizovannogo białka mlecznego serwatki. A-laktoalbuminy zawiera od 80% do 20%, oligopeptydów i wolnych aminokwasów. Dzięki temu można szybko i skutecznie zmniejszyć reakcje alergiczne.
 • Fat komponenty. Użyj średnio-łańcuchowe triglicerydy, które są łatwe i szybkie źródło energii.
 • Lipidy przeciwzapalne. Zmniejszenia aktywności procesów zapalnych w organizmie dziecka.
 • Nukleotydów. Przyczynia się do przywrócenia komórek nabłonkowych jelita jest utworzony kosmków jelitowych. Pozytywny wpływ na układ odpornościowy, wizji, tkanki nerwowej.
 • Węglowodanowe składniki. Rdzeń jest maltodekstryna, który jest organem dla dzieci może wchłonąć bez trudności.
 • Kompleks witamin i minerałów potrzebnych do kompletnego żywienia noworodka.

W skład mieszaniny nie jest bezglutenowy. Mieszanina „Alfaro” nie zawiera laktozę i cukier, więc zaleca się, jeśli jest uszkodzenie błony śluzowej przewodu żołądkowo-jelitowego.

Przejście do nowej mieszaniny

Mieszaninę Alfaro „Allergy” wyznaczony przez pediatrów do ostrych reakcji alergicznych i problemy z trawieniem. W żadnym przypadku nie można w pełni przełożyć dziecko na jeden dzień na drugi, lub mieszaninę piersią „Alfaro”. Po pierwsze, dziecko może kategorycznie odmówić nową władzę, a po drugie, organizm potrzebuje czasu na dostosowanie się do nowego składu mieszanki.

jazdy:

 1. W ciągu pierwszych dwóch dni 1/3 karmienia zastąpiona nową mieszaninę.
 2. Na trzeci dzień całkowicie zastąpiony przez jednego karmienia.
 3. Czwartego dnia – dwa karmienia. Tylko w przypadku, gdy dziecko toleruje produkt: krzesło normalny, spokojny sen, objawy alergii są nieobecne.
 4. Następny dzień zastąpić jedno karmienie, aby zakończyć transfer do „Alfaro”. Mieszanina opinii na temat adaptacji jest dobra, więc system jest obliczony na 9 dni działa dobrze.

Jak gotować mieszaninę

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić przed przygotowaniem żywności dla niemowląt – jest dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Butelki i smoczki muszą być sterylizowane.

Gotowanie mieszanki musi odbywać się zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Zawiera tablicę, która pokazuje proporcje wody i suchej mieszanki, w zależności od wieku dziecka. Woda powinna być gotowane, w temperaturze – nie więcej niż 37 stopni.

Butelka wody dodać odpowiednią ilość mieszanki i dobrze wymieszać zawartość. Trzeba nakarmić dziecko bezpośrednio po ugotowaniu potrawy.

„Alfaro” mieszanina: Opinie

Pozytywne opinie są w następujący sposób:

 • szybkie eliminację reakcji alergicznych;
 • Normalizacja stolca;
 • Jest to idealny pokarm dla wcześniaków i niemowląt LBW;

Niektóre mamusie mówią, że „Alfaro” została ulga dla ich dziecka w nagłych przypadkach, gdy leczenie innymi związkami nie było możliwe.

Negatywne opinie:

 • Gorzki smak. Wiele osób ma trudności przy języku tej mieszaniny. Niektóre matki, zaleca się rozpocząć od podawania produktu, dopóki dziecko jest głodne. A następnie kontynuować karmić mieszankę starych. Więc dziecko przyzwyczaić się do nowego smaku.
 • Wysoki koszt. Nie wszyscy rodzice mogą pozwolić sobie mieszankę „Alfaro”. Cena wynosi 1400-1500 rubli za 400 g, a za miesiąc trzeba będzie więcej niż jeden bank.
 • Trudno jest znaleźć. Nie każdy sklep i apteka można kupić „Alfaro”.

Do żywienia dziecka była pełna i nie powodować nieprzyjemne objawy podczas przejścia do sztucznego karmienia powinny skonsultować się z pediatrą. Wprowadzając nowy produkt do monitorowania stanu dziecka.