206 Shares 7667 views

Jak narysować Pokemon? master class: pięć prostych kroków

Twoje dziecko uwielbia Pokemon? Czy chcesz, aby zadowolić go i nauczyć się rysować te wspaniałe zwierzęta?

Warsztat ten pomoże!

Dowiesz się, jak narysować pokemon, lub raczej, najbardziej znany z nich – Pikachu. To zabawne, żółty jest świat dowiedział się w 1996 roku, kiedy firma Game Freak uruchomiony w Japonii gra komputerowa o nazwie Pokemon. Pikachu później stał się bohaterem kreskówek anime, zdobyła miłość milionów dzieci na całym świecie. Ta żółta słodka istota jest najbardziej rozpoznawalny Pokémon. prawie każde dziecko z zachwytu i radości krzyknął w 2000 roku, naśladując swoich ulubionych bohaterów, przejmujące: „Pikachuuuuuu!”

Magazyn Time w 1999 roku uhonorowany Pikachu drugie miejsce, nazywając go najbardziej ulubionym anime charakter po Hello Kitty. Magazyn Forbes w 2003 roku otrzymał słodką istotę ósme miejsce na liście najbardziej dochodowych postaci z kreskówek. W samym tylko 2003 roku, twórcy Pokemon otrzymał $ 825 dolarów! Oto on – Pikachu!

Ale dość historii. Pozwól nam już wiedzieć, jak narysować Pokemon etapy ołówkiem.

Pierwszy etap. Narysować oczy i pysk

Wyciągnąć dwa małe owalu, umieszczonych symetrycznie względem siebie w niewielkiej odległości. Ten przyszłości Uczniowie Pokemon.

Narysować okrąg wokół źrenicy. Ten Visioning Pikachu. Wydać koła, tak, że uczniowie się w górnej lewej części. Malować ołówkiem oczu.

Narysować trochę kreskę między oczami, wyznaczająca dziobek. Poniżej obserwacji symetrii z jednego oka do innego suwaka lekko zakrzywionych linii. Dodaj do dolnej linii ustach szeroki kształt litery U uśmiechem.

Tuż pod oczami, na bokach ustach umieścić dwa owale, rozmiar nieco większy niż w oczach Pikachu. To po policzkach.

Drugi etap. kontury twarzy

Jak narysować Pokemon pysk? To proste.

Koło wcześniej wyciągnięte dane osoby dokonującej głowy jest trochę kwadratowe i prawy policzek – pulchna. Poniższy rysunek pokazuje, jak to zrobić.

Cóż, masz arkusz papieru wyglądają złośliwe oczy tego pięknego zwierzęcia! Zgadzam się jako nic wielkiego? Naprawdę? Dla małych prostych kroków, będziemy tworzyć doskonałe dzieło, które zachwyci każde dziecko!

Trzeci etap. Wyciągnąć ramiona i tors

Załóżmy przedstawiają ciało suschestva.Dlya to, cofając się nieco od głowy, od dołu, proporcjonalnie do szerokości górnej części Pikachu, narysować kwadrat bez jego górnej linii. Następnie wykonać linii Pokemon ręce na prawej i lewej stronie, jak pokazano poniżej. Są one bardzo podobne do posiadaczy garnka lub rękawiczki. Ich długość jest równa w przybliżeniu połowie długości ciała.

Czwarty etap. Narysuj uszy i łapy

Z każdym krokiem, nasza klasa mistrz dowiesz się więcej o tym, jak narysować Pokemon. Na tym etapie, będziemy reprezentować uszy i łapy wspaniały żółty Pikachu.

Na dnie kwadratowej korpusu kleszczy wyciągnąć dwa w kształcie V, łącząc je z ciała. To będzie stóp Pokemon jest.

Tajemnicze uszy zwierząt są długie i wąskie, takie jak kształt litery V, a wielkości w przybliżeniu taka sama jak średnica głowicy. Prawe ucho odstaje trochę bardziej w lewo. Na tym etapie musimy gumkę. Dzięki niej wymazać linię na skrzyżowaniu głowy i prawego ucha.

W piątym etapie. zwrócić ogon

Jak narysować Pokemon Pikachu? Tak, to jest prawie gotowy! Ale jest zbyt wcześnie, aby pogratulować – był ostatnim etapem naszej klasie mistrzowskiej, gdzie chcesz, aby narysować ogon tej tajemniczej istoty!

On nie jest łatwe i nie jest podobna do kogoś innego. Ogona Pikachu molnieobrazny! Zaczynajmy!

Aby rozpocząć po lewej stronie, przy skrzyżowaniu z ciałem rękę, narysować trójwymiarową literę A. To będzie spód ogona, ten, który jest podłączony do korpusu.

Potem tylko w lewo pod kątem (jak pokazano na rysunku) do ręki i głowy Pikachu obraz kwadratu, lekko zwężająca się w dół. To jest górna część ogona.

Cóż, to wszystko! Pikachu jest gotowy! Teraz można wyciągnąć z dumą tego wspaniałego zwierzęcia do swojego dziecka. Na pewno nie więcej niż dziesięć minut spędził na tym zdjęciu! A teraz widzieliście pierwszej ręki: na pytanie, jak narysować Pokemon etapami, nie tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, ale jego rozwiązanie jest dostępna absolutnie każdy rodzic!