195 Shares 5115 views

Jaki jest PAP, i czy jest to ochrona przed niechcianą ciążą?

Zapewne wielu słyszało PAP skrótem, ale jego wartość nie jest znana dla każdego. Co jest PAP? To stosunek przerywany. Skrót ten jest szeroko rozpowszechniony w ginekologii jako nauka przypisuje stosunek przerywany z jednym ze sposobów ochrony przed niechcianą ciążą. Jednakże, jeśli kwestia co z PAP, lekarze dają jednoznacznej odpowiedzi co do skuteczności tej metody ochrony od poczęcia, opinie rozchodzą.

Taki czy inny sposób, ale płci pięknej w miarę możliwości starają się znaleźć proste sposoby, aby zapewnić, że niechciane ciąże nie wystąpiły. Między innymi, niektóre z pań uważa, że nie są one koniecznie świadomi tego, co PAP ponieważ producenci farmaceutyczne oferują obecnie arsenał różnych środków antykoncepcyjnych. Tak, taki pogląd ma prawo do istnienia. Jednak należy pamiętać, że wiele osób woli, aby chronić to, co nazywa się „po staremu”, a więc w celu poszerzenia horyzontów dla wszystkich, bez wyjątku, powinni być świadomi nie tylko tego, co PAP, ale także w jaki sposób niezawodny ta metoda ochrony przed niechcianą ciążą.

Niektórzy eksperci twierdzą, że ciąża może wystąpić nawet wtedy, gdy nie było wytrysku, ale w procesie intymności została rozdzielona niewielką ilość wydzielin, które są częścią spermy. I dla par płodnych, że wystarczy, aby nastąpiło poczęcie.

Obecnie lekarze, odpowiadając na pytanie o to, czy możliwe jest, aby zajść w ciążę, kiedy PAP, dać negatywną odpowiedź, ponieważ „płyn Cowper za” plemniki są nieobecne. Jak więc wytłumaczyć fakt, że pięćdziesiąt procent poczęcia występuje nawet w przerwanym współżycia seksualnego? W rzeczywistości, istnieje kilka powodów. Przede wszystkim, człowiek może przyznać elementarną niedbalstwa – w przypływie namiętności, jest on w stanie „mija się z celem”, a nie powiedzieć partnerowi.

Po drugie, bardzo wysokie ryzyko zapłodnienia w sytuacji, gdy w przeddzień przed człowiekiem stało jeszcze jedno intymności i plemniki mogą „ukryć” w fałdach napletka.

Tak więc, możemy stwierdzić z absolutną pewnością, że PAP i ciąża – jest to zjawisko dość zgodne.

Oczywiście, do przewidywania ryzyka ciąży musi być podana i dniu cyklu miesiączkowego. W przypadku wystąpienia owulacji, ryzyko poczęcia dziecka znacznie się zwiększa.

Jeśli nie masz wątpliwości, że perspektywa wyraźnie dotknie, to nie będzie zbyteczne analizować sytuację jeszcze raz. Niewątpliwie ryzyko zajścia w ciążę, gdy przerwany stosunek płciowy – mały, ale na poziomie psychologicznym, ta metoda antykoncepcji jest doświadczane przez obu partnerów nie zawsze jest łatwe. Kobiety są często nawiedzany przez myśl, że jest zdolna do zajścia w ciążę i PAP. Między innymi boi się, że opóźnienie może wystąpić w takich okolicznościach. Mężczyzna zamiast cieszyć się intymnością, zawsze będzie koncentrować się na tym, co nie przegapić moment wytrysku.

Niestety, praktyka zna wiele przypadków, gdy przyczyną separacji partnerów służył jako elementarnego frustracji seksualnej, która występuje „na ziemi” PAP.