432 Shares 1169 views

Bomby do kąpieli – niezapomniane przeżycie w domu

Bomby do kąpieli są doskonałym sposobem relaksu i przyjemności. Raz na wodzie, zaczynają przędzenia, syczenia i pęcherzyków, a tym samym rozprzestrzenianiu się przyjemny zapach różnych olejków eterycznych i substancji zapachowych dodawanych do nich. Procedura ta jest doskonałym narzędziem dla relaksu po ciężkim i męczącym dniu. Ponadto, jest to wielka siła i zmiękczające skórę. Po kąpieli można przeżyć niesamowitą lekkość swojego ciała i niewysłowione tkliwość skóry.

Bomby do kąpieli z rękami

Dziewczyny wiedzą, że te bomby do kąpieli mogą być łatwo produkowane w przyjemnej domowej atmosferze. A co najważniejsze – proces ten może połączyć wszystkie jego bezgraniczną wyobraźnię, ponieważ masz dostęp do dowolnej postaci, każdy zapach, dowolny kolor. Aby rozpocząć budowę, trzeba zakupić bazę, nadaje się do żadnej bomby do kąpieli. Że składa się z podstawy (olej jojoba, winogron, z oliwek, olej kokosowy lub więcej), kwas cytrynowy, mleka lub śmietanki sody i trochę wody. A potem, jak mówią, dla każdego smaku i koloru, można dodać różne barwniki, olejki, perfumy. W tym procesie bardzo imponujący czas produkcji – tylko 3 minuty! Najważniejsze – aby zrozumieć dokładnie to, czego oczekują od wyniku.

Zaczęliśmy produkcję. Najpierw trzeba przygotować wszystkie niezbędne:

– pojemnik, w którym mieszaninę włączy się kąpiel do bomb;

– łyżka;

– pipety objętościowy;

– kwas cytrynowy;

– kaustycznej;

– olejki eteryczne;

– krem w proszku;

– rękawice.

Następnie, mieszaninę ugniata się w wymaganych proporcjach: jedna część kwasu cytrynowego, a dwie części mleka i sody. Na przykład, w przypadku mleka i kwasu cytrynowego można mieć dwie łyżki, a następnie sodowego powinna być co najmniej cztery łyżki. Następnie dodać jedną łyżkę dowolnego oleju bazowego. Po wymieszaniu powinna być dość krucha i sucha mieszanka, do którego trzeba spryskać z zraszacz, a następnie wymieszać je dobrze. Na tym etapie należy zwrócić należytą uwagę na jeden ważny punkt: jeśli dodasz zbyt dużo wody, zaczyna niepotrzebne na tym etapie reakcji, aw konsekwencji, bomby nie można uzyskać. Trzeba uzyskać konsystencję mokrego piasku. Następnie można dodać kilka kropli olejków eterycznych lub perfum.

W gotowych form można stosować mieszaninę ostrożnie ubijanie go. Proces ten przypomina lato, morze, kiedy dzieci czyniły placki z piasku.

Teraz odpoczynku, pozostawiając tę mieszaninę do wyschnięcia. Ale lepiej jest na pokrycie formy są zapakowane w woreczku foliowym, że olej nie jest utrudniony. Kulki do kąpieli mogą być suche na różne sposoby – od dwóch dni do dwóch tygodni. To zależy od dodanych składników w nich.

Bomby gotowe! Opcjonalnie można przemalować je w najbardziej przyjemnym kolorze. Te kulki są przechowywane przez długi czas.

W ten sposób można szybko i łatwo zrobić bomby do kąpieli. Z ich pomocą można zrelaksować się w pachnącej kąpieli po ciężkim dniu.