479 Shares 3460 views

Traumatyczne pistolet "Temp-1": przegląd

Urazowe genowej „Temp-1” działa jako ulepszony modyfikacji popularnego modelu „JORGE-4”, który ma większe wrażenie wymiary. Oprócz wielkości i kalibru zmienionego nowego modelu jest bardzo podobny do swojego poprzednika. Jakie korzyści w tym przypadku ma „Temp-1” (pistolet)? Informacje zwrotne od użytkowników, którzy już ocenianych próbki w praktyce, dowodów poprawy ergonomii, zwiększoną moc i siłę operacyjną takiej broni.

charakterystyka

Traumatyczne pistolet „Temp 1” ma następujące parametry:

 • Wymiary – 205x143x35 mm;
 • Masa – 0,87 kg;
 • Długość lufy – 112 mm;
 • Kaliber – 9 mm;
 • Magazyn pojemność – 10 rund;
 • pysk energii – 91 J.

wygląd

Zewnętrznie traumatyczne pistolet „Temp-1” jest niemal identyczny z prototypem – „JORGE-4” modelu Jednakże istnieją różnice w określaniu struktury wewnętrznej. Tak więc, „temp 1” ma zwiększoną mocowania amortyzatora węzeł pnia silniejsze i bardziej masywne mechanizm kołek wyzwalacza.

Próbka nabyte kątową śrubę, która jest wgłębienie przypominające rozwiązań projektowych, które są specyficzne dla pistoletów serii SigSauer. W szczególności, model ma wąską górną część zaworu, która jest niezwykle pozytywny wpływ na wygodę transportu ukryte pod ubraniem i promuje szybkie wyjęcie pistoletu z kabury.

cyngiel

Seria „Temp-1” – traumatyczne broń bez licencji, które posiadają mechanizm spustowy podwójnego działania. Innymi słowy, w obecności pocisku w komorze pierwszego zdjęcia mogą być wykonane jako samodzielnie napinania oraz z ręcznie odbezpieczonego młotka.

Bezpiecznik znajduje się z tyłu śruby i jest prezentowany w postaci flag kontrolnych. Podczas aktywacji ostatniego odłączenia pociągnąć za spust z kurkowego gdy przechylił spust.

Urazowe genowej „Temp 1” wyzwalacz wzmocnione wkładką stalową, która jest umieszczona w części roboczej mechanizmu i zapobiega zużyciu powierzchni.

Celowniki

Opracowując model „Temp-1” jest realizowany jako stały filaru wzroku i muchy, które są oddane wraz z migawką. Tylna powierzchnia tego rodzaju wskaźniki zawierają znaczniki pomocnicze białe. Jednak nie wyklucza to właśnie sugeruje cel dzięki imponującej szerokości przedniego pola widzenia i dużą szczelinę w całości.

tułów

„Temp-1” Specyficzna konstrukcja bagażnika jest kluczową cechą pistoletu. Natychmiast po komory dwie poprzeczne wysunięcie się tutaj. Ostatni beczki określić prostokątny przekrój kanału przekroju. Ponadto jest skrótem cylindryczną górną część, która kończy etap same występy. Ich położenie prostopadłe do opisanej w komorze. Na zakończenie jest długa część płynnego przejścia 65 mm i 9,5 mm. Taka konstrukcja pozwala próbka beczka pokazać imponującą energię wylotową.

moc

Jak wiadomo, pistolet pneumatyczny pocisk podczas przenoszenia zmian tułowia wydłużonego kształtu kołowego. Im wyższa jest szybkość naboju większej odległości w tej postaci przechodzi przez część przyspiesza. W związku z tym, pewna masy propelentu gazu przenikającego między ścianami kanału i pocisku jest emitowana z lufy.

Niższa prędkość Chuck, tym szybciej staje się kształt blisko kuliste. W ten sposób, obszar jest zmniejszone, co pozwala uniknąć nadwyżki gazy proszku na zewnątrz, a tym samym wpływa na moc broni.

Pistolet „Temp 1” podczas ładowania ta jest blisko do dozwolonych przepisami prawnymi parametrów naboje kalibru 9 mm 91 pokazuje moc w J., co pozwala na wykorzystanie takiej broni bez konieczności uzyskania specjalnych zezwoleń.

zalety

Jakie są zalety różnych „Temp-1” (pistolet)? Opinie właściciele świadczą następujące:

 • miękki, elastyczny i łatwy kąt zejścia nachylenia;
 • wywołujący zdolność penetracji kapsułek;
 • wysoka dokładność i dokładności;
 • Obecność dużej pojemności magazynu;
 • wygodne wypalania zarówno z prawej i lewej strony ze względu na dużą osłoną spustu, a umieszczenie flagi straży po obu stronach bramy.

Odrębną kwestią dla użytkowników jest zawsze koszt. Ile trzeba zapłacić właścicielowi przyszłości w takiej traumatycznej pistoletu? Cena modelu na rynku krajowym Dzisiaj rozpoczyna się od 25 000 i mogą się różnić w zależności od konfiguracji.

W rezultacie,

Traumatyczne pistolet „Temp-1” działa jako wygodny w użyciu, potężne narzędzie do samoobrony. Próbka jest zalecana dla użytkowników, którzy chcą uzyskać w porządku skutecznych, gotowych do użycia broni po wyjęciu z pudełka, bez konieczności ulepszeń, innych manipulacji, w tym poszukiwania i doboru odpowiedniej amunicji.