132 Shares 5278 views

Aby uzyskać informacje o tym, jak naprawić słuchawki

Aby nie przeszkadzać innym, wiele osób podczas słuchania muzyki i oglądania wideo za pomocą słuchawek. Niestety, z czasem załamać, a jeśli tak nie jest tani wyrzucić szkoda, a następnie powracają z rzadkiego i drogiego modelu części jako coś nie bardzo pożądane. Dlatego wiele osób zastanawia się, jak naprawić słuchawki firmy Apple, Samsung, Sony itd. W zasadzie kolejność naprawy wszystkich modeli taka sama, a jeśli dom ma lutownicę, nie denerwuj się przedwcześnie – w celu przywrócenia pracy akcesorium nie jest tak trudne.

poszukiwanie przyczyn

Przed naprawić sam słuchawek, należy najpierw zidentyfikować lokalizację awarii. Najczęściej utrata dźwięku związane z:

– Otworzyć przewód między wtyczką i głośnik;

– zerwania przewodu na samym głowicy korka;

– podział głośnika;

– Podział na regulacji głośności;

– Tarcie drut na łuku słuchawek.

Mało prawdopodobne, aby być identyfikowane wizualnie, z powodu czegoś, co wyglądało ze słuchawkami problemu i gdzie obszarów problemowych. Jednak wstępne badanie nie powinno być zaniedbywane. Jeśli tak nie jest dobre, trzeba podłączyć słuchawki do laptopa lub odtwarzacza muzyki i odtwarzać muzykę na cały regulator. Następnie, zaczynając od wtyczki i stopniowo wzdłuż całej długości drutu wygięty tak długo, aż hałasu lub trzask. Jeśli udało się znaleźć miejsce złamania, możemy bezpiecznie założyć, że najtrudniej jest pominięty. W przeciwnym razie konieczne jest zdemontować obudowę i sprawdzić głośniki.

wyeliminowanie pękania

Odpowiadając na pytanie: „Jak naprawić samej słuchawki”, możemy zauważyć, że najczęściej przyczyną problemu leży w zerwania przewodu. Aby wyeliminować, należy lutownicy, płyta lutowniczej lub blachy stalowej, topnik koszulka termokurczliwa i ostrego noża lub żyletki. Kwestia, jak naprawić słuchawki się, w tym przypadku można rozwiązać bardzo prosto. Pierwsza część cięcia kilku centymetrów do 10-20 mm powyżej i poniżej powierzchni szczeliny, a następnie usuwa się z warstwy izolacji kablowej. Działać tutaj bardzo ostrożnie, ponieważ same przewody są bardzo cienkie i łatwo zerwać. Po tym, każdy ze styków wcześniej umieścić rurkę kurczyć. Podczas lutowania należy przestrzegać schematu kolorów. Kurczyć działa jak izolator, chroni lutowanych przewodów z obiegu. z pewnością można dostać się z zwykłej taśmie, ale wygląd będzie wtedy biedny. Aby związek jest trwalszy, re odcinek kręgowy jest składana w formie litery «Z», a dookoła gwintu montażowego sprawia, że bandaż. To samo trzeba zrobić, jeśli nie było luki w pobliżu wtyczki. Przewód słuchawek naprawa jest najlepiej zrobić z multimetru.

Rozwiązywanie problemów w głośnikach

Jak naprawić sama słuchawki, jeśli słyszymy szumy i inne dźwięki? W tym przypadku, będzie prawdopodobnie musiał demontować głośników szafy. Te duże słuchawki z łuku poprzez zębów często głowa ukryte pod miękką dyszy do uszu, ale małe słuchawki są zazwyczaj przechowywane na kleju, a więc dostać się do dynamiki – nie jest łatwym zadaniem. Tutaj jest to mieć nadzieję, szczęścia i superglue, który jest wymagany, aby odwrócić zespół obudowy. Znacznie gorzej, jeśli dźwięk słychać skrzypienie czy trzaski. Oznacza to, obieranie lub odkształceń części cewki do membrany. W tym przypadku trzeba będzie superglue, wykałaczkę oraz niezwykle dokładne. Łączenie ciała powinna być jedynie po całkowitym wysuszeniu części.

Eliminując regulację głośności dorsza

Pył, który pada na warstwę rezystorów prowadzi często do słabego kontaktu warstwy z suwakiem. W konsekwencji istnieją inne dźwięki podczas ustawiania głośności. Jak naprawić słuchawek w tym przypadku? Ale także na powierzchni rezystora stosować wazelinę lub smaru grafitu. Po przywróceniu tego kontaktu, a trzask znika.