782 Shares 6608 views

Dziewczyna próbuje wrócić? Dowiedz się, jak!

Niestety, w prawdziwym życiu, w przeciwieństwie do kina ze szczęśliwym zakończeniem, nie wszystko idzie tak dobrze, jak chcemy. Relacje między kobietami i mężczyznami nie są wyjątkiem. Często nie myśleć o negatywnych konsekwencjach naszych działań, a następnie gryźć łokcie lub w jakikolwiek sposób próbują wrócić dziewczynę. Przywrócić starą relację – to nie jest łatwe, ale wykonalne zadanie. Istotą działań podjętych można podsumować w jednym zdaniu – być sny mężczyzna, te, które chcesz zobaczyć dziewczynę u jego boku.

Aby odpowiedzieć na pytanie „Jak odzyskać byłą dziewczynę?” Trzeba jasno zrozumieć powody przerwy w stosunkach. Spokojnie myśleć o wszystkim, co mogłoby być przyczyną separacji. Można pisać listy na papierze, a następnie analizować je. Wyłączyć w momencie, słowo „duma” i obiektywnie spojrzeć na to, co dzieje się między wami. Być może często słyszałem od moich ulubionych – „Jestem zmęczony swojej zazdrości”, „Nie zwracają uwagi na mnie”. Ale po prostu nie zwracają uwagi na to, albo nie chcą płacić. W rezultacie, starają się powrócić do swojego ulubionego dziewczyny.

Jest to najważniejszy i trudny czas – czas , aby poprawić błędy. Musi cię radykalnie zmienić, a nie dziewczynę, bo zatrzymał się związek. I tu należy mieć świadomość, jeśli można zmienić i stać się kimś innym, bo jeśli nie, że dziewczyna nie będzie w stanie powrócić.

Teraz, gdy już się pokonać, trzeba ją poznać. Można znaleźć żadnego usprawiedliwienia, i to lepiej zorganizować przyjazne spotkanie. Na spotkaniu nie powinno być żadnych żądań, upokorzenie i słabość, na przykład: „Nie mogę żyć bez ciebie”, „Zacząłem pić po naszej separacji”, i tak dalej. Wręcz przeciwnie, pokaż jej, że wszystko dobrze i życie toczy się dalej. W żadnym wypadku nie podpowiedź, znacznie mniej jej powiedzieć, że zostały zmienione, stać się człowiekiem z jej snów, i tak dalej. Dziewczyna ona powinna przyjść do tego wniosku. Tylko w tym przypadku będziesz musiał wrócić dziewczynę.

Jesteś udany, atrakcyjny, ambitny młody człowiek z planami na przyszłość, która nie jest cofanie się i ma dobre poczucie humoru. Jeśli nie, będzie musiał stać się jednym. Pamiętaj, najważniejsze – nie jesteś tym, który był poprzednio. 2-3 Umów się na spotkanie z dziewczyną, i stale podkreślał go przez swoje zachowanie. Niech wasza rozmowa zawiera frazę: „To zabawne, aby pamiętać, ale był tak obojętny” lub „Zazdrość – uczucie głupie, jeśli ktoś lubi, to dlaczego w to wątpić,” i tak dalej. Powiedzieć, że nic nie żal, i że twój związek stał się dobra lekcja. Wyrażenia te są niezawodnie będzie działać na dziewczynę i jej dziwnego gdyby popełnił błąd, który zostawiłeś. Po tym, przypadkowo wspomniał, że zbliża się poważny związek z wspaniałą kobietą. Ale nie jesteś pewien, że jesteś gotowy do nich po zerwaniu, ale warto spróbować. Powiedzieć, że to absurd, ponieważ chcemy, aby powrócić dziewczynę, nie zrazić, ale te słowa doprowadzi ją do zamieszania, przekształcając zazdrosnych napadów. Kobiety nie mniej niż mężczyźni mają tendencję egoizm.

Teraz trzeba zniknąć na kilka dni z oczu dziewczyny. No sms, rozmowy, komunikacja internetowa i tym podobne. Jeżeli w tym czasie była pierwsza rozmowa i jakoś będzie mieć wpływ, a następnie dziewięćdziesiąt pięć procent z was osiągnąć pożądany rezultat, a potem po prostu trzeba zachować linia uruchomiona. Jeśli dziewczyna nie uczęszcza do swojej osoby, być może przed kolejna próba jest warta rozważenia. Czy muszę nadal próbować wrócić dziewczynę, albo lepiej rozejrzeć, bo jeśli ona cię kocha, po przeprowadzeniu powyższych kroków będzie to na pewno wróci do ciebie. Ale pamiętaj najważniejsze – w każdej sytuacji był prawdziwym człowiekiem, a wtedy nie będzie musiał myśleć o tym, jak wrócić dziewczynę.