825 Shares 1032 views

Jak zrzucić faceta kulturowe tips

Jeśli twój związek ze swoim chłopakiem zabraknie i jeszcze nie widzi przyszłość współistnienia, to najprawdopodobniej, że nadszedł czas, aby odejść. Jeśli sytuacja nie jest zbyt poważna, a ty – dziewczyna Kultury i ze skandalem odejść nie chce, to proponujemy kilka opcji, jak zrzucić faceta kulturowo i tak szybko, jak to możliwe.


Po pierwsze, należy zauważyć, że absolutnie wszyscy chłopcy są podzielone na kilka kategorii, a także szybko zrzucić faceta, trzeba wiedzieć, jakiego typu jest. Wtedy będzie można myśleć, jak zrzucić faceta, odbiór zwrotów, które są w tym samym czasie, którego chcesz użyć, i zdecydować, jak podejść do problemu.

Załóżmy warunkowo podzielić wszystkich facetów na następujące rodzaje:

  • Dobry człowiek. Jest to dość powszechne kategoria facetów, że są bardzo wygodne do komunikowania się, a nawet spotkać. rzuci Ci prezenty i kwiaty, napęd w filmach i piękny wygląd. Jednak ich zachowanie jest dość powszechne, a niektóre dziewczyny po pewnym czasie staje się nudzić z nimi. Ten typ faceta przewidywalne, więc jeśli dziewczyna jest na tyle inteligentny, że będą oglądane na pierwszy rzut oka. Niektórzy są zadowoleni z tej sytuacji, ale większość dziewczyn zacząć myśleć o tym, jak dmuchać faceta kulturowo i znaleźć opcję ciekawego. Z mężczyzną trzeba jasno określić wszystkie „Kropka nad i”, w przeciwnym razie będzie tylko niepewność wcisnąć go, aby poprawić stosunki z wami. będzie starał się zmienić coś w sobie lub w sytuacji, a które nie są już potrzebne. Dobrzy powinni natychmiast jasno, że on – nie w twoim typie, to nie trzeba myśleć o tym, jak dmuchać faceta kulturowo z powodu jego braku zrozumienia sytuacji.
  • Bezczelny człowiek. Jeżeli pierwsza część Opis Man dość łatwo, a to nie trzeba nawet zorganizować furia, człowiek należący do miedzianego typu, ty sam nie opuścić. Zrzucić faceta przez 10 dni nie udało z powodu swojego naturalnego bezczelności. On będzie oglądać cię w drzwiach, wszedł do histerii i przesłuchania, kim jesteś i gdzie. Podobnie jak w przypadku pierwszych rysów twarzy, trzeba mówić tak wyraźnie, jak to możliwe, ponieważ w przeciwnym razie nie byłoby zrozumieć i zdecydować, że po prostu flirtu. Niejasne aluzje tutaj nie będzie działać inaczej, to tylko pogorszy sytuację. Nie bój się bezczelnego faceta, bo jego zachowanie – to tylko skomplikowane, ponieważ boi się stracić i dlatego sprawdza.
  • Sissy. Innym typem, który tak szybko od was nie będzie tyle. Sens życia – Ty, i to nie przebierając w środkach starają się pokazać i udowodnić. On nie ma żadnego poczucia dumy, a nawet jeśli jest on powiedział o separacji, najpierw obraził, a potem zacznij rzucać zwrotów „Wszystko to samo będzie moja!” I „nie można uciec” i poprosi o wybaczenie kilka dni. W tej sytuacji, dziewczyna zaczyna tracić i zastanawiać: „Jak otshit Man kulturowo, jeśli on nie rozumie aluzję, nie najbardziej bezpośrednie słowa?”. Z chłopcem Mama nie może okazać słabości. Jeśli widzi, a potem czekać na namiętnych obietnic i pojednania. Jeśli nie chcesz, spróbuj jak powiedzieć mu o separacji jak najszybciej, aby zdobyć wolność i niezależność. Z biegiem czasu, można go zapomnieć, ale do tego czasu, najlepiej po prostu nie zwracać na niego uwagi.
  • Manipulator. Być może tego typu – najbardziej bezproblemowe, jak to tylko próbuje kontrolować i dostosować pod siebie. Najczęściej mają one okazuje się znakomicie, a ty biorąc to łatwe rozwiązania dla swoich. Jednakże, jak najszybciej zdjąć różowe okulary i zacząć działać zgodnie z własnymi zasadami, manipulator potem przestał cię zadowolić, a on zniknie. Z takim rzutowania trzeba mieć zdrowego rozsądku, a nie być prowadzona przez emocje.

W każdym przypadku zaleca się, aby zdecydować, czy naprawdę chcesz uciec od tego człowieka. Rzeczywiście, dość często nie doceniamy tego, co mamy. Nie przegap swojej szansy!