613 Shares 8946 views

Domek letniskowy nad Wołgą. Pensjonat na Wołdze: wakacje z dziećmi

Wołga jest jedną z największych rzek na świecie. To utorowało drogę do europejskiej części Rosji i wpada do Morza Kaspijskiego. Niezwykły w swoim pięknem lokalny miejsce do zabawy. Jest brzeg plaży piasku, żwiru i drobnych kamieni; gospodarstwach, w których hodowane są ryby; Domek letniskowy nad Wołgą.


Będąc tutaj pomaga przywrócić psychiczne i fizyczne siły. Można nie tylko zabawy, opalanie się na plaży lub relaks w dyskotece, ale również do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym regionu, zwiedzanie miejsc historycznych.

rozrywka

Ze względu na doskonałe warunki klimatyczne, bliskość do stawu i pięknej przyrody tutaj wydają się zrelaksować dużo. Jednym z najbardziej interesujących form rekreacji jest wędrówka wielu dni, podróż katamaranem i pływanie. Można zobaczyć wiele nowego i ciekawego, wycieczkę rzeki i jej brzegów.

Jako rodzaj rozrywki nad Wołgą jest polowanie na ptactwo wodne lub dużego zwierzęcia, które żyje na ziemi. Miłośnicy wędkowania oferowane są płatne i bezpłatne miejsce na rzece, z których każda część jest znany ze swoich poglądów mieszkańców. Na przykład, górna strumień bogaty leszcze i karaluchy i dolny – okoń, okoń, szczupaki, suma, ASP.

wygoda

Wołga dzieli się na cztery części: źródło, górne i środkowej części, jak również pochodnych, w tym Delta cieku wodnego. Każdy z tych segmentów posiada unikalne cechy, które przyciągają turystów. Jednym z obszarów wpłynęła korzystnego klimatu, inni nie są daleko od wielkich miast, a w trzecim lepszych warunków środowiskowych. Ale wszystkie one mają jedną rzecz: niezależnie od składu grup odwiedzających oraz wybranej lokalizacji, domek letniskowy nad Wołgą będą mile widziane turystów i sprawnie podawane w przystępnych cenach. Region Twer, Jarosław, Iwanowo, Kostroma oferują spokojne i harmonijne rozrywką. Jest możliwe, aby przejść do pensjonacie nad Wołgą z dziećmi. Wędkarzy reprezentowane przestrzeń w górnej części przepływu. Należy jednak stwierdzić, że w tych dziedzinach, małe instytucje z profilu medycznym.

Domek letniskowy nad Wołgą, pracując w kierunku opieki zdrowotnej, są zlokalizowane w innych obszarach. Wszyscy oni specjalizują się w leczeniu różnych dolegliwości. Gdzie można znaleźć niedrogie terapeutycznej i profilaktycznej domek nad Wołgą? Samara, Saratov, Uljanowsk ma wszelkie warunki do przyjmowania gości, którzy chcą poprawić swoje zdrowie. Instytucje są głównie w regionach Gorky, Ulyanovsk, Saratowie. Tatarstan rozmieszczone również podobne ośrodki.

Wszystkie domki letniskowe nad Wołgą oferują swoim gościom wycieczkę po rzece statkiem. Trasa ta pozwala cieszyć się pięknem tego wspaniałego regionu.

Dom wakacyjny „Avangard”

Ten kurort znajduje się w wyjątkowo pięknym miejscu. Następnie połączyć wielką Wołgi i Tereshka. Omijając plaże, lasy mieszane, tworzące kanały i wyspy tworzą uderzające w jego obrazie piękności. Ten region jest atrakcyjny nie tylko dla zapalonych wędkarzy, ale także do prostych romantyków, którzy marzą, aby cieszyć się kontemplacji dawnych rosyjskich krajobrazów. A dzieci będą mile zaskoczeni, znajdując się w tym samym miejscu, gdzie kiedyś Tom Sawyer i Huckleberry Finn grał Indian, przejście na tratwie na bezludnej wyspie.

informacje ogólne

Ten dom wakacyjny nad brzegiem Wołgi pojawił się stosunkowo niedawno. Baza została zbudowana zgodnie z nowoczesnymi wymogami dotyczącymi życia. W budownictwie mieszkaniowym i pokoje w domkach letniskowych, stosunkowo tani za swoją cenę, posiada wszystkie niezbędne wygody. Różnią się one od obiektów tarczy oferowanych na Seliger i Valdai. Wybór rozrywki tutaj jest bardzo bogata. Można nie tylko pływać, ryby, ale również do odwiedzenia restauracje, bary z kuchni europejskiej i rosyjskiej, prowadzony przez piłka nożna, jazda na rowerze i rolkach, zagrać w bilard lub zrelaksować się w saunie. Kiedy zła pogoda, można usiąść przy kominku w pokoju z systemem kina domowego. W ten sposób opisał centrum rekreacji – to jedna z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc na Dolnym Wołgi na dobry czas z rodziną lub. Znajduje się sześćdziesiąt kilometrów od Saratowa i zajmuje powierzchnię dziewięciu hektarów.

cecha

Centrum rekreacji „Avangard” to obiekt trzykondygnacyjny, z wygodnymi pokojami i 40 letnich domów z niezbędnymi udogodnieniami. W jednym przypadku jest to 13 cyfr. Każdy z nich przeznaczony jest dla dwóch osób i posiada standardowy zestaw niezbędnych: prysznic, WC, dwa łóżka, telewizor, sofa, aneks kuchenny, lodówka, czajnik.

domy letnie oferowane są w dwóch rodzajach:
1. Podwójne ma to wszystko, a w pomieszczeniach hotelu. Może on pomieścić dwa sesquilinear lub jedno podwójne łóżko.
2. Dla firmy czterech osób oferują zakwaterowanie z jedną sypialnią. Jest przedpokój, dwie sypialnie z dwoma i jednym miejscem do spania. W budynku głównym znajduje się kilka dwu i trzyosobowe pokoje z 2800-3800 rubli dziennie.

Base „Samarkanda”

Wybór wypoczynku oferuje podstawowe pokoje (3000 str. / D.) I klasa ekonomiczna (2500 str. / D.) przeznaczony dla dwóch osób. Zwykłych domów i kategorii VIP, przeznaczone dla tej samej liczby klientów są od dwóch do trzech tysięcy. Cztery apartamenty będą kosztować dwa razy droższe. Bezpłatny pobyt dla dzieci, które nie ukończyły siedmiu lat. Za dziecko 8-14 lat są zobowiązani do zapłacenia pięciuset rubli. Noclegi i śniadania są wliczone w cenę. Aby dostać się do centrum rekreacji można wziąć taksówkę i zapłacić kierowcy po przybyciu do punktu docelowego. Podróż z Elshanka-Usovki będzie kosztował 200 rubli, a od Saratowie – trzy razy droższe. Obiad i kolacja są szacowane na 700 rubli / osoba / dzień, a śniadanie komplementarne -… 200.

Holiday „Mewa”

Umiejscowienie tej unikalnej bazy danych. Jest to obok jeziora Rubskoye, która jest utożsamiana z Bajkału. Przywracanie zdrowia istnieją zarówno dorośli jak i dzieci. Woda zawierająca sapropel i minerałów użytecznych dla wszystkich. Ze względu na płytkiej głębi w kąpieli mierzei jest wystarczająco bezpieczne dla dzieci. Na czystej i zadbanej plaży w miłej atmosferze i komfortowych może być doskonały czas. W altanie, kołysząc się na wodzie, tam jest wszystko na przytulny spotkań towarzyskich z firmą i kompetentny personel, aby służyć i wybrać żądane menu.

Posiłki w jadalni. Każda kabina jest wyposażona kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków. Latem na gości przedstawił placów zabaw i urządzeń (dzierżawionych). Podwójne pokoje „standard” to 2400-3000 rubli dziennie dla dwóch osób.

Cieszyć się wakacjami!