150 Shares 4145 views

Jak dodać urządzenie do Google Play – instrukcja

Jeśli zastanawiasz się, „Jak dodać urządzenie w Google Play», to prawdopodobnie zostały niedawno zakupiony nowy smartfon. I ten artykuł daje odpowiedź informacyjny. Oprócz zwykłych instrukcji, dodam na własną rękę kilka wskazówek, które pomogą skutecznie korzystać z telefonu. Tak, nadal będzie pod warunkiem, instrukcje na temat: „Jak dodać urządzenie do Google Play».

szkolenie

Przed przystąpieniem do rozpatrzenia większości instrukcji, możemy określić niezbędne środki finansowe i zrobi trochę jasności. Wielu użytkowników nawet nie wie, co się z Google Play, ale również dodać urządzenie do niego. „Google Play” – specjalny serwis, który został stworzony przez „Google”. Celem tego projektu – aby pomóc właścicielom telefonów na platformie „Android”, aby zsynchronizować i skonfigurować urządzenie. Można ustawić za pośrednictwem aplikacji usług na smartfonie, a nawet nie dotykając go. Osiąga się to, oczywiście, za pośrednictwem bezprzewodowego internetu. Aby dodać urządzenie w Google Play, musi być podłączony do Internetu w telefonie. Ponadto, proces ten jest omówiony bardziej szczegółowo.

instrukcja

Niezależnie od modelu, a „Android” -device firmowej, instrukcji dla wszystkich jeden. Ponieważ wspólny interfejs jest prawie identyczna na wszystkich smartfonach.

  • Idziemy do menu ustawień telefonu. Z reguły jest to ikona biegów.
  • Szukamy pozycji „tło”. Wybierz go.
  • Kliknij przycisk „Dodaj konto”.
  • Powinieneś zobaczyć listę sieci społecznościowych i usług pocztowych. Interesuje nas tylko element Google.
  • Czytamy wszystkie zasady i kliknij Dalej.
  • Tutaj proponujemy, aby utworzyć konto „Google” lub wprowadź dane istniejącego konta. Wybierz jedną z opcji. Konto „Google” – to mail utworzona na serwerze Gmail. Rejestracja odbywa się w ciągu kilku minut, wystarczy wpisać nazwę i żądaną wiadomość. Dlatego też, jeśli nie masz jeszcze konta, można szybko uruchomić.
  • Po utworzeniu lub wybierz „Enter”, można dostać się do menu wprowadzania danych. Wpisz swój e-mail i hasło na jej temat.
  • Po kilku minutach urządzenie dodawanie jest zakończone.

Aby uzyskać więcej informacji,

Jeśli nie wiesz jak dodać urządzenie w Google Play, a ty chyba nie wiesz jak obsługiwać tę usługę. Można przejść z komputera na stronie serwisu przy użyciu wcześniej utworzonego konta. Tutaj znajdziesz różne aplikacje, gry, książki, filmy, a ostatnio muzykę. I to wszystko jest dostępne do pobrania. Niektóre materiały płatne, ale są również bezpłatne. Ta strona jest największą bazę aplikacji dla „android” -devices.

wniosek

Pytanie (dotyczące usługi Google Play) „jak dodać urządzenie” jest zdefiniowany przez praktycznie każdego nowego użytkownika na telefony z systemem Android platformy. deweloperów urządzenia starają się maksymalizować ułatwić ten proces, tak aby każdy mógł zrozumieć tego systemu. Jednak, jak pokazuje praktyka, nie wszyscy radzą sobie z tym problemem sam. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, jak dodać urządzenie w Google Play.