315 Shares 3512 views

Jako „windose 10”, aby wyłączyć aktualizację? Wyłączenie Center Update "Vindovs10"

Ten przewodnik odpowiada na pytanie, w jaki sposób „windose 10” , aby wyłączyć aktualizację. Zawiera on wszystkie popularne algorytmy. Niektóre wymagają tylko surowe wymagania zgodności. Dla innych – trzeba będzie pobrać program innej firmy.

Domyślnym systemem operacyjnym jest skonfigurowany tak, że zaraz po podłączeniu komputera do sieci, sprawdzisz nowych łatek. Pobierz aktualizacje automatycznie. Wyłączyć tę funkcję w dziesiątej wersji systemu Windows trochę bardziej skomplikowany niż starych. Mimo to, twórcy przedstawili taką możliwość.

administracja

należy zacząć od sposobu, który nadaje się nie tylko dla wszystkich wersji systemu Windows 10, ale dla starszego systemu operacyjnego. Wraz z nim znajome administratorów systemu. Trzeba tylko wyłączyć jedną z uruchomionych usług. Przed wyłączyć Update „windose 10”, trzeba otworzyć panel administracyjny.

Wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom okno „Uruchom”.
 2. W polu wklej services.msc tekstu.
 3. Kliknij przycisk OK.
 4. Przewiń w dół.
 5. Zlokalizuj „Update” etykietę. Podświetlić ją za pomocą myszy i kliknij na przycisk „Enter”.
 6. Kliknij na „Stop”. Typ włącznik spustowy ustawiony na „Off”.
 7. Kliknij przycisk OK, a następnie zamknij wszystkie okna.

Ponieważ można tylko w pełni nie jest zalecane, aby wyłączyć Centre Aktualizuj „windose 10”. Automatyczne zatrzymanie irytujące, ale ważne poprawki, nawet w trybie ręcznym nie działa pobieranie. Serwis do powrotu do pracy, trzeba zainstalować automatyczny typ uruchomienia.

Edytor zasad grupy

Algorytm jest odpowiednia tylko dla tych użytkowników, na komputerach z systemem OS edycja nie jest niższa niż Pro. W czasopismach krajowych taki nakaz nie może być spełniony działań.

 1. Aby uruchomić edytor, użyj standardowe okno „Uruchom”. Wpisz gpedit.msc do niego. Kliknij przycisk OK.
 2. Spacer ścieżką „Konfiguracja”> „Szablony administracyjne”> „akcesoria”> „Aktualizacja”.
 3. Otworzyć okno konfiguracji, klikając dwukrotnie na etykiecie „Ustawienia”.
 4. Jako „windose 10”, aby wyłączyć aktualizację? Zaznacz pole wyboru obok słowa „wyłączone”.
 5. Wyjdź z edytora.

Sprawdź aktualizacje do okna parametrów systemowych lub uruchom ponownie komputer. Dokonać powinno być dla zmiany odniosły efekt polityki. W tym przypadku, wyszukiwać i instalować poprawki ręcznie nie zostanie zablokowany, co jest bardzo wygodne.

połączenie granica

System Windows 10 nie wyszukać i zainstalować nowe łaty jeśli laptop jest podłączony do Internetu za pomocą limitu połączeń. Jeśli wyznaczyć sieci domowej, problem zostanie rozwiązany. Aby skonfigurować:

 1. Idź do „Ustawienia”.
 2. Kliknij na „Sieć”, a następnie na napis Wi-Fi.
 3. Przewijać listę połączeń bezprzewodowych do samego końca. Otworzyć zaawansowane ustawienia, klikając odpowiedni przycisk.
 4. Program instalacyjny.
 5. Przez „Connection Limit” i opis funkcji, należy nacisnąć przycisk.

Jest to zalecana sekwencja działań, ponieważ „windose 10”, aby wyłączyć aktualizację całkowicie nie uda. Kiedy krytyczne łatki systemowe pokaże się na ekranie powiadomienia o wyborze sposobu postępowania.

Usuwanie aktualizacji

Wszystkie pachti produkowane przez Microsoft dla ich potomstwa, mają na celu poprawić interfejs do pracy z wbudowanych zasobów w bardziej komfortowych, bliskich dziur bezpieczeństwa, optymalizacji systemu operacyjnego. W praktyce zdarzają się przypadki, gdy system Windows po zainstalowaniu patcha raz zaczął się dziwnie zachowywać, pojawiły się nowe błędy, a stare nie są korygowane.

Przed opisaniem jak usunąć aktualizacje w „windose 10”, muszę powiedzieć, że oświadczenie jest prawdziwe nie tylko dla dziesiątej wersji systemu operacyjnego, jest odpowiednia dla wszystkich wersji, począwszy Vista.

 1. Otwórz panel Ustawienia.
 2. Przejdź do sekcji Windows Update.
 3. Rozwiń opcje zaawansowane.
 4. Tutaj można zobaczyć historię aktualizacji.
 5. Znaleźć link „Usuń update” w górnej części okna.
 6. można odinstalować konkretną łatkę. Dla większej wygody, posortować według daty.

Zmienionej Insider podglądu podejście to nie będzie działać. Będzie ona toczyć tylko powrót do poprzedniej kompilacji lub zainstalować inną.

Jako „windose 10”, aby wyłączyć aktualizację? Pomoc aplikacji

Po wydaniu wersji beta systemu Windows 10 programistów natychmiast zaczął pisać dla niej nowe narzędzie, które pozwala uzyskać łatwy dostęp do wbudowanych funkcji, a także zapewnia powieści. Istnieją narzędzia i wyłączyć aktualizację.

Program nazywa się pokazać lub ukryć. Deweloper jest sam Microsoft. Aplikacja ma wbudowany reklamy, a do pobrania za darmo. Narzędzie skanuje system dla już zainstalowanych łatek i poprosi użytkownika, aby wybrać jedną z dwóch opcji.

 • Pierwszy – aby ukryć. Absolutnie nie zostaną zainstalowane żadne aktualizacje.
 • Po drugie – pokaz. Spowoduje to przywrócenie wszystkich usług, przeprowadzanie wyszukiwanie i instalowanie łatek.

Jeśli narzędzie Microsoftu do przesadzaj, nie ma w świecie oprogramowania i stron trzecich rozwoju. Na przykład, Aktualizacje disabler. Ten program nie jest o wiele bardziej skomplikowana oficjalna. Jako „windose 10”, aby wyłączyć automatyczną aktualizację przy użyciu disabler Update? Musimy po prostu zaznacz pole przed najpopularniejszych etykiet w oknie głównym. Aplikacja może również wyłączyć wbudowanej zapory Centrum zabezpieczeń „Windows Defender”.