522 Shares 8313 views

Jak nie płacić pożyczki prawnie: kilka wskazówek dla zaniedbania kredytobiorców

Dziś niemal każdy marzy o pięknej i wygodnego życia, który pozwala korzystać z najbardziej nowoczesne udogodnienia stworzeniem. Wiele osób chce mieć luksusowy samochód, wygodne i przestronne apartamenty, dom mieszkalny, łodzi i tak dalej. To często wymaga specjalnego osobę w tych wspaniałych rzeczy nie testy – on po prostu chce wywołać zazdrość wśród znajomych i krewnych. Istnieje pewna kategoria ludzi, w celu wykazania innym swoją „chłód”, jest gotowy, aby przejść do ogromnych starań, włączając się zadłużać. Niestety wyborze kredytu konsumenckiego, kredytobiorca nie zawsze obiektywnie ocenić ich możliwości finansowe. W rezultacie, nie ma już czasu, aby pieniądze na spłatę długu, w wyniku której bank gładzi całe mienie nabyte przez back-łamanie pracy.

Z pewnością taka sytuacja jest znany wielu. Na tych samych powodów, które motywują osobę aby dostać się do niewoli zadłużenia, istnieje ogromna ilość. Na przykład, ktoś postanowił zorganizować własnej działalności gospodarczej, kapitału na rozruch nie ma pożyczyć dużą sumę pieniędzy, nikt, z wyjątkiem banku, nie może, więc podpisać umowę kredytową na to, powiedzmy, z VTB24 lub „Ak Bars” – jest to jedyne wyjście z sytuacji , Wiele sposobów pożyczania pieniędzy chcą rozwiązać problemu mieszkaniowego. W każdym razie, zanim pojawi się w długi, realistyczna ocena ich możliwości finansowych.

Ale zdecydowaliśmy się na to, co się wziąć pożyczkę w banku. Oni zatwierdziła ją, a pierwsze kilka miesięcy regularnie i dokonały wszystkie płatności na czas. Ale wtedy jesteś zwolniony z pracy. I teraz nie wiem, jak radzić sobie z problemami finansowymi, gdyż straciły stałe źródło dochodu. Po pierwsze, długo przypominać pracownikom banku, a następnie połączyć kolektory którzy zaczynają drażnić niekończące się rozmowy telefoniczne i zagrożenia.

Jesteś opanowany, a teraz po prostu zaczynają wchodzić do zrozumienia powagi sytuacji. Zaczynasz myśleć o tym, jak nie prawnie płacić kredytów, i czy istnieje taka możliwość w ogóle. Tak, ona ma. Po pierwsze, należy wiedzieć i umieć bronić swoich praw, kontaktując się z pracownikami agencji zbiórki. Uwierz mi, że wiem, jak legalnie uniknąć płacenia pożyczki są jednak często stara się zastraszyć kredytobiorcy, więc pomyślał, a nie przyznać, że pieniądze nie mogą wrócić.

Tak, istnieje kilka rozwiązań do niewoli zadłużenia. Rozważmy najczęstsze z nich.

Czekać na wygaśnięcie okresu ograniczenia

Zastanawiasz się , jak uniknąć płacenia kredytów legalne? Zgodnie z ogólną zasadą, termin przedawnienia wynosi trzy lata. Jednocześnie początek jego końca będą rozpatrywane kiedy ostatni raz skontaktował się z pracowników banku o pożyczkę. Oczywiście, aby ukryć przed pracownikami agencji bankowych lub zbiórki – to nie jest najbardziej niezawodnym rozwiązaniem problemu, ale czasem, z braku lepszego dopasowania i zrobił. Należy pamiętać, że trzeba będzie dokładnie „lay low” i zatrzymać wszystkie rodzaje relacji z przyjaciółmi, współpracownikami, rodziną.

Jednocześnie nie należy zapominać, że kolektory często przelewać swój gniew na kredytobiorcę, a ludzie się do niego. Oczywiście, ukrywając z kolektorów w Antarktyce, że nie będzie z tobą, więc metoda ta jest wątpliwa.

Spróbuj znaleźć kompromis z banku

Jest więcej możliwości rozwiązania kwestii, jak uniknąć płacenia legalnych pożyczek? Absolutnie. Próbować negocjować z bankiem, że zawarł swojej pozycji i osłabiać swoje roszczenia finansowe. I to powinno być zrobione na początku tego problemu. Informuje o tym instytucję kredytową, które mają trudności z wypłatą pieniędzy, to nie dać się spłaty w całości: co najmniej 500 rubli miesięcznie, trzeba wydać na ten cel. Jest bardzo prawdopodobne, że bank oceni swoje wysiłki, należy rozważyć kwestię restrukturyzacji zadłużenia i nie będzie ubiegać się o tobie w sądzie.

Pomoc antikollektorov

Oczywiście, wielu Rosjan wziął kredyty konsumpcyjne. Jak nie płacić pieniądze na konto ich umorzenia?

Na pewno w tej kwestii wszystko zdziwiony. Możesz pomóc polecić anticollection firm. Z reguły ich pracowników – to jest właściwe i inteligentnych prawników, którzy dokładnie zrozumieć wszystkie subtelności i niuanse kredytów detalicznych. Są one w stanie zapewnić realną pomoc dla tych, którzy wpadli w niewoli zadłużenia.

Przyjęcie ustawy o upadłości osób fizycznych

Wkrótce nie można płacić kredyty będą dzięki przyjęciu ustawy „o upadłości osób fizycznych.” W tym przypadku mówimy o sytuacjach, w których dług z 50 000 rubli kredytobiorcy w ciągu 3 miesięcy nie dokonania płatności. Po tym, człowiek sądowy ogłosił upadłość, jest on przyznany raty pięcioletniego kredytu, a równolegle z tym planem restrukturyzacji jest rozwijany.

Jak rozwiązać problem długu na Ukrainie

Wiele z nich jest zainteresowany na pytanie, jak nie płacić pożyczki na Ukrainie prawnie. Oprócz tych metod, nie ma innego, ale to jest bardzo ryzykowne i nie bardzo poprawne. Czasami ludzie w tym kraju, jak również, jednak, jak Rosja i inne kraje mogą wystąpić do sądu o uznanie umowy pożyczki nieważne ze względu na to, umieszczając swój podpis na dokumencie, nie zdawali sobie sprawy znaczenie swoich działań. Jako dowód, dostarczają zaświadczenie lekarskie z zaburzeniami psychicznymi. Jednak zalecane rozwiązanie to jest prawie niemożliwe, ponieważ jest na granicy prawa. Oprócz więcej kłopotów, metoda ta jest mało prawdopodobne, aby dały żadnych rezultatów.

Niektóre statystyki

rosyjskich obywateli zawdzięczają instytucji bankowych już 7 bln rubli w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła gwałtownie przeterminowanych kredytów.