873 Shares 9130 views

Montaż system dachowy – podkreśla

W budynkach wielokondygnacyjnych przestarzałych konstrukcji górne piętro balkony są nadal otwarte. Oni nie są w żaden sposób chroniona i powyżej nich następnego balkonu. Montaż dachu na balkonie poddaszu jest koniecznością. Zgromadzone na niej śnieg podczas zimowych roztopów staje się lód, co prowadzi do wzrostu obciążenia i jego ostatecznego upadku. Jeszcze bardziej niebezpieczny okres, gdy śnieg zaczyna poruszać się w dół podczas topienia ogólnych dachy. W tym momencie na tym balkonie być zagrażające życiu. Dlatego instalacja systemu dachowego jest koniecznością.

Opracowanie projektu

Można to zrobić tylko przyłbicę, a można prosić o przeszklenia balkonów. Stworzony przez dach musi być trwałe i niezawodne. Kiedy jej jednostka często muszą brać pod uwagę styl architektoniczny budynku, zwłaszcza jeśli planują szyby. Dlatego dla takich zmian jest często opracowany indywidualny projekt. Po pierwsze pomiary są wykonywane, a następnie identyfikuje strukturę i materiały są wykonywane kolejne rysunki osnowy.

praca erekcja

Montaż systemu dach został zaprojektowany jako metalowej ramie, która może mieć niewiele poza balkonu, jeśli to będzie dalej przeszklenia. Rama może być wykonana z metalu kąt 40x40mm lub odcinka rury 20h40mm. Realizacja tuszy rury uważa się za pewniejsze. Rama zamontowany na ścianie budynku musi być niezawodny. Tu zastosować śruby kotwiące, które są zamontowane na ścianie. Montaż systemu dach musi być oparta na dopuszczalnego obciążenia na jej temat. Konieczne jest także do rozważenia przyszłości przeszklenia wagi, aby nie przekraczać wartości znamionowej nośności. Po wzmocnieniu szkielet wykonany z pracy pokrycia dachowego.

Zastosowanie różnych pokryć

Metal używany Ondulin poliwęglan i płyty warstwowe jako pokrycia dachowego. Każdy z tych materiałów ma swoje zalety. Poliwęglan – materiał jest bardzo lekki i przepuszcza światło jak i panele warstwowe charakteryzują się dobrymi własnościami izolacji termicznej.

Dużo uwagi należy zwrócić na miejscu dachu opierają się o ścianę budynku, ponieważ wycieku nie powinno być tolerowane. Jeśli instalacja systemu dachowego odbywa się za pomocą metalu, ściana jest wykonana Stroebe i jest przymocowany drenaż. Do uszczelniania wszystkie przeguby są pokryte specjalnym uszczelniającej. Jeśli wytwarza się montaż systemu stropowe, w którym materiał do krycia dachów stosuje się poliwęglan, arkusz poliwęglanu jest podejmowana na grubość 8 mm, aby wytworzyć, jeśli grubość izolacji, albo 24 mm, jeżeli jest. Poliwęglan jest zaprojektowana do instalacji na zewnątrz, to jego zewnętrzna powierzchnia jest pokryta warstwą chroniącą przed promieniowaniem ultrafioletowym.

dach skośny

Urządzenie skosnych jest: zamontowane drewniane ramy skrzyni z utworzoną na niej, jest umieszczona na dachu dowolnie wybranego materiału pokrycia dachowego. Na obwodzie przepływu zamontowany na dachu. wysokie i niskie zmiany nachylenia może być wykonane. Jedyna różnica między nimi – cena. Niskie opcja – tańsze. Ich zadania są wykonywane w ten sam sposób.