281 Shares 3409 views

Tagi dla „Instagrama” dla m.in.

Coraz częściej użytkownicy, którzy chcą podkreślić znaczenie własnych zdjęć, przepisane w specjalnych polach tagów „Instagrama”. Ten społecznościowy umożliwia udostępnianie obrazów bez żadnych ograniczeń. Można wykonywać zdjęcia z niemal wszystko, począwszy od ulubione kubki, a kończąc na psa spania. A zdjęcia rozłożone w profilu, podpisanie popularne tagi. Jakiego rodzaju etykiet i jak one działają?

ogólna koncepcja

Hashtag – nie unikalny wynalazek „Instagrama”. Jest on stosowany w niemal każdej sieci społecznej. Ale to user „Instagrama„powinien być w stanie doskonale użyć tagu. Co to jest? Hashtag jest etykieta przywłaszczył post, który zaczyna się od symbolu „#”. Może on zawierać pożądaną liczbę liter. Użytkownik wybiera cyrylicy lub alfabetu łacińskiego. Po każdej z wielu tagów kładzie się przestrzeń.

Przypisywanie znaczników

Tag tłumaczy się jako „skrót”. Takie etykiety są narzędziem do identyfikacji jakichkolwiek plików. Na przykład, w „Twitter” Istnieją tagi opisujący obraz, audio lub wideo. Angielskim i rosyjskim etykiety pomóc zwrócić uwagę innych użytkowników. W rezultacie wybrane zdjęcie będzie w podobny sposób duża liczba uczestników skomentował sieci społecznej, podczas gdy obraz będzie miał wiele abonentów do właściciela. Często użytkownicy przeglądają wyniki wyszukiwania według słów kluczowych. Zdjęcia z zalecanymi tagów mogą zostać uznane przez innych ludzi. Chodzi o to, że etykiety mogą odgrywać rolę opisowych słów kluczowych. Na przykład, jeśli podpisze obraz Sleeping cat hashtag #cat Użytkownicy przeglądający wyniki wyszukiwania powinien zobaczyć ten obraz.

Wybór własne tagi

Aby wzbudzić zainteresowanie uczestników sieci społecznościowych do swojej zawartości, należy dowiedzieć się, jak umieścić znaczniki dla „Instagrama”. Najpierw trzeba rozważyć najciekawsze opcje dla etykiet, które można robić zdjęć rozpoznawalne. Następne będą notowane popularne tagi dla „Instagram”.

«Miłość» (#love) – najczęściej w społecznym znak sieci. Ten hashtag może być stosowany do prawie każdego obrazu, który następnie staje się popularny.

„Beautiful» (#beautiful) – jeden z najbardziej znanych wytwórni. Dowolny obraz w poszukiwaniu można upiększać. Jeśli obraz wygląda dobrze, to jest oznaczone tym tagiem. Zastosuj etykietę może być niemal dowolne zdjęcie.

Inne znaczniki dla „Instagrama”

«Letni» (#summer) – najlepszy czas w roku dla użytkowników sieci społecznych. Zbiór zdjęć z doskonałych plaż i pomarańczowych zachodów przydzielonych etykietę. W związku z tym dużej liczby osób korzystających kolorowe widoki wraz ze zdjęciem autora.

Tag #cute. Na przykład, ulubiony kot śpi spokojnie w kącie, ale użytkownik uważa, że to bardzo słodkie. Człowiek wykorzystuje znaczniki dla „Instagrama”, aby pokazać ładny charakter zwierząt. Użytkownik powinien starać się podnieść obraz w wynikach wyszukiwania przy użyciu tagów. Jest dla innych jej uczestników sieci społecznych są wspaniałe zdjęcia zwierząt, dzieci, a nawet dorosłych.

#me tag. Vanity nabyte w „Instagrame” drugiego domu. Prawie wszyscy użytkownicy wyglądać dobrze i przyjazny w wyszukiwaniu.

Niektóre bardziej popularne tagi

Tag #girl. Aby podkreślić znaczenie własnych, dziewczęta często używać znaczników dla „Instagrama”. Dla takich wyrażających powitalny aprobatę użytkowników, słali wiele portretów.

Tag #tbt. Dosłownie oznacza „powrót w czwartek.” Etykieta ta wyróżnia się zdjęcia z przeszłości lub opisujący ostatni czwartek.

#IGers tag. Może być stosowany w odniesieniu do dowolnego obrazu. Obecnie użytkownicy w profilu zdjęcie spread, chcą się chwalić, znacznikami #Instagrammers.

Tag #instagood. Jest on używany do opisania obrazu, który jest niezwykle dumny uczestnik w sieci społecznej.

Ostateczna lista Mark English

Tag #instacollage. Czasami użytkownicy mogą wyrazić swoją kreatywność, dzięki czemu kolaże z kilku zdjęć. Aby wykonać tego rodzaju zadania oni używać specjalnych aplikacji. Zapisane w wyniku obrazu nakreślonego w „Instagrame”.

Tag #latergram. Jest on stosowany, gdy użytkownik umieszcza zdjęcie w profilu później niż by sobie tego życzył.

etykiety cyrylicy

Warto zauważyć, że istnieją tylko rosyjskie tagów dla „Instagram”. Ale oni nie zaskoczony przez ogromne kwoty. W celu promowania pozycje wyżej w wynikach wyszukiwania, użytkownicy korzystają etykietę angielskiego. Ponadto, w podobny sposób, ale wyraźnie wskazywać na znajomość języka obcego. Jeśli zrobić listę najpopularniejszych tagów będzie zawierać słowa „rosyjski”, „Moskwa”, „Zima”, „Jesień”, „liście”, „Foto”, „dziewczynka”, „wakacje”, „piękne”, „ja” "auto". Oczywiście, ktoś może wyrazić sprzeciw względną popularność różnych etykiet. Należy jednak wziąć pod uwagę, że liczba znaczników jest ograniczona tylko przez wyobraźnię i słownictwo użytkownika.

inne etykiety

To nie wszystkie istniejące hashtags, które mogą być wykorzystane w „Instagrame”. Najbardziej popularne z nich są wspólne słowa, najczęściej wszedł wyszukiwania. Można używać znaczników do „Instagrama” Like a repost. Im więcej tagów zarejestrowanych, tym szybciej ludzie znajdą zdjęcie i docenić. Dlatego użytkownicy próbują określić wszystkie możliwe kombinacje słów kluczowych.

Tagi dla „Instagrama»: #vsco

Wielu użytkowników nie widać na zdjęciach, że pod etykietą. Skupia tysiące zdjęć wykonanych przez aplikację moda VSCO. Usługa ta chętnie korzystać z wybitnych fotografów i miłośników pięknych zdjęć.

VSCO – to nie tylko aplikacja mobilna. Jest to cała platforma do dystrybucji ogromną liczbę swoich produktów, począwszy od zestawów filtrów, a kończąc przycisków programowych. 30000000 warto zdjęć #vsco tagu. Wszystkie z nich zostały przetworzone i ładowane przez aplikację. I to nie jest limit. Szczególne firma dane nie ujawniono wielkości podstawy użytkownika. Jej zdaniem, takie informacje są sprzeczne z głównym celem – zainspirował ludzi do tworzenia wysokiej jakości zdjęć.