266 Shares 5539 views

„Instagram”: jak napisać w „Direct”. Szczegółowe instrukcje i ciekawe możliwości

„Instagram” – znana sieć społeczną, która rośnie popularność z każdym dniem. Wielu użytkowników kochać go w swej prostocie i dostępności. Ta aplikacja działa jako zasób, do którego można przesyłać zdjęcia i krótkie filmy, a twoi przyjaciele i abonenci są w stanie je wyświetlać, komentować i szybkości. Jednak niewielu zdaje sobie sprawę, że „Instagram” dostępna jest kolejna ciekawostką. Społecznościowy ma pocztę wewnętrzną, określanych jako „bezpośrednie”. W tym artykule dowiesz się o podstawowe funkcje sieci „Instagram”, jak napisane w „Direct” i co można zrobić z serwisu.

Dlaczego użytkownicy wybierają „Instagram”?

W chwili obecnej, wszyscy użytkownicy sieci społecznych lubią być fotografowane. Jest to szczególnie prawdziwe moda selfie – zdjęcie w lustrze lub z aparatem przednim-zachodu. Przeciążenie wielofunkcyjny społecznościowy obfitość nowego zdjęcie nie chce, ale „Instagram” został stworzony specjalnie do tego celu. Z „Insta” nie można zbliżyć się do gwiazd i międzynarodowych gwiazd, ponieważ większość z nich jest także korzystania z aplikacji i zadowala fanów mnóstwo stanowisk. funkcja opowiadania ( „SNAP”) jest dostępna od niedawna – krótkie filmy lub nowe zdjęcia, twoi przyjaciele są dostępne jedynie dla 24 godzin. Istnieje również wersja web app, ale jego możliwości są nieco ograniczone. Jeszcze staną się dostępne anonimowo zapisać swoje ulubione publikacje, możliwość była jednym z najnowszych aktualizacji „Instagram”. Jak napisać w „Direct”? Kwestia ta została również wciągnąć użytkowników.

„Instagram”: jak napisać w „Direct”?

Pierwszą rzeczą, aby przejść do klienta aż do „Instagram”, jeśli nie zostało to zrobione. Istnieje kilka sposobów, aby napisać wiadomość w „Direct” w „Instagrame”.

Idź do kanału informacyjnego. Aby to koniec panel na dole ekranu powinien być wciśnięty do domu obraz, to jest pierwsza po lewej stronie. Spójrzmy teraz na panelu na górze. W prawym rogu można zobaczyć obraz z samolotu (kleszcza, ptaki), tapnite go. Poniżej można zobaczyć „+ Nowa wiadomość”, klikając na nim, można zacząć pisać list. Następnie należy wybrać kim chcesz przefaksować wiadomość. Można użyć wyszukiwania. Po rozpoczęciu wpisywania nazwy lub inny nick – trzeba zapewnić opcje wyboru. Można tworzyć grupy rozmówców. Każdy z nich może mieć maksymalnie 15 osób. Aby to zrobić, wystarczy wybrać więcej niż jednego użytkownika, ale kilka, wtedy wiadomość zostanie wysłana do wszystkich wybranych uczestników. Po wybraniu poszczególnych stron, wprowadź tekst w polu poniżej, dołączyć zdjęcie, ile potrzeba, a następnie kliknij znacznik wyboru w niebieskim polu obok pola wejściowego. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób pisać w „Direct” ( „Instagram”) z iPhone, proces nie jest inaczej.

Innym sposobem, aby wysłać wiadomość do „Direct”

Można rozpocząć rozmowę ze inni ludzie nie są z tej wiadomości i wyślij do ciekawego wątku. Aby to zrobić, kliknij na zdjęcie samolotu dla wybranego obrazu (trzecia ikona, po sercu i chmury), a następnie wybierz osobę, z którą chcesz udostępnić ten post i kliknij „Wyślij”.

Teraz, gdy wiesz , co „Instagram” jak napisano w „Direct” i innych ciekawych funkcji aplikacji. Raduyte przyjaciół i znajomych interesujących publikacji i pozytywne wiadomości.