405 Shares 5402 views

Opinie o reszcie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podróż do bajki

Opinie na temat wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zachęcają wielu turystów do wyjazdu do tego młodego, ale bardzo obiecującego w turystyce kraju. Państwo zostało założone w 1971 roku i składa się z 7 emirów. Chociaż prezydent jest głównym, ale w każdym regionie jest władca, jego zasady postępowania i pobyt cudzoziemców. Wypoczynek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich może odbywać się przez cały rok, ale trzeba pamiętać o porze deszczowej, która występuje w miesiącach zimowych. Większość kraju jest pokryta piaszczystą równiną, przechodzącą na pustynię Jafura. Na wschodzie znajduje się kamieniste płaskowyże, w jeziorach i rzekach nie ma wcale suchych deszczy napełniających rzekę deszczem.

Opinie o reszcie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są przeważnie pozytywne, ponieważ ten kraj zrobił wszystko, aby zapewnić wygodną i ciekawą rozrywkę turystów. Istnieje wiele wycieczek poznawczych, które zapoznają cudzoziemców z historią państwa, głównymi atrakcjami architektonicznymi i przyrodniczymi. W Emiratach będzie bardzo interesujące dla turystów, którzy wolą aktywny styl życia. Tutaj można uprawiać jazdę na nartach wodnych, łucznictwo, windsurfing, nurkowanie z rurką, golf, tenis, jazdę konną i inne sporty.

Nikt z gości w kraju pozostaje obojętny na krajowe potrawy oferowane w lokalnych kawiarniach i restauracjach. Opinie na temat wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na wiele sposobów i kuchni arabskiej, bo gdzie indziej można skosztować niesamowitych owoców morza, słodyczy, potraw mięsnych? Szczególnie popularne są libańskie kulinarne arcydzieła, dla miłośników różnorodności, można wybierać spośród kuchni chińskiej, europejskiej, śródziemnomorskiej, japońskiej, indyjskiej, meksykańskiej, irlandzkiej, tajskiej, irlandzkiej, a nawet rosyjskiej. Taka różnorodność potraw czyni jeszcze bardziej atrakcyjne wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Opinie (ceny odgrywają ważną rolę) o usługach w restauracjach są najbardziej pozytywne, bo tutaj można zjeść za niewielką opłatą.

Rynki wschodnie zawsze przyciągnęły uwagę turystów. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich można kupić wiele ciekawych rzeczy: różne przyprawy, przedmioty do kawy, akcesoria do palenia, dywany, tkaniny, biżuterię złota, kamienie szlachetne. Na rynkach zawsze warto negocjować, nawet jeśli sprzedający już dokonuje zniżki. Przy zakupie sprzętu należy poprosić o sprawdzenie go na miejscu i poproszenie o dostarczenie do hotelu, opłata za dostawę jest wliczona w cenę towaru.

Opinie o reszcie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wskazują, jak ważne jest przestrzeganie zasad postępowania tutaj. Ponieważ kraj jest muzułmaninem, kobiety powinny nosić umiarkowane ubrania, w żaden sposób nie zwięzły ani krótki. Nie można pić alkoholu lub pojawiać się w miejscach publicznych w stanie silnego zatrucia alkoholem. Odzież plażowa jest dozwolona tylko w odpowiednich miejscach iw pobliżu basenu na miejscu. W czasie Ramadanu nie można jeść ani pić w obecności muzułmanów ze wschodu słońca do zachodu słońca. Turyści bardzo lubią wakacje na plaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Opinie o podróży do tego pięknego kraju wschodniego są pozytywne.