297 Shares 2736 views

Ekaterina Mirimanova i jej dieta – 60 kg w czerwonym

Imię Ekateriny Mirimanovoy, autor bestsellera „uznanego Moja dieta minus 60”, obecnie znany wielu. Jej system wyszczuplający milion silna armia fanów i zwolenników. Co pomogło wygrać taką popularnością? Zacznijmy od tego, że „dieta – 60” jest przejrzysty i łatwy w użyciu. Nie wymaga specjalnych produktów lub drastyczne zmiany nawyków żywieniowych. Nie może być wszystko, nie jest zbyt wiele samoistnie. Słodycze, ciasta, ziemniaki, makaron i chleb nie są całkowicie wyłączone. Autorka proponuje przeniesienie tylko najbardziej wysokokalorycznych pokarmów w pierwszej połowie dnia.
Prawidłowe nawyki żywieniowe są zaproszeni, aby wprowadzić stopniowo, dlatego „dieta – 60” zostaje przeniesiony dość łatwo.

Oprócz planu systemu zaopatrzenia Mirimanova obejmuje psychologiczną motywację i wskazówki na temat pielęgnacji skóry. Przykład osobisty i narracja w pierwszej osobie jest już konfiguruje czytelnika do sukcesu. Muszę powiedzieć, że „dieta – 60” Liczba jest entuzjastyczna, nie tylko na zmniejszenie masy ciała, ale również przez dietetyków. Eksperci uwagę odpowiednie podejście autora do procesu utraty wagi. Stopniowa utrata masy ciała jest najbardziej bezpieczne i stabilne wyniki w tym samym czasie.

Nie zapomniano w systemie Mirimanova i ćwiczenia. Zazwyczaj ludzie, którzy mają nadwagę, nie są bardzo aktywne, więc starają się wypracować miesiąc później – dwa fiasko. Czasami jednak kończy się dużo wcześniej. Winić zmęczenie, że dana osoba nie ciężko trenować, aby uniknąć. Katarzyna Mirimanova radzi wykonywanie prostych ćwiczeń, dając ten zawód przez co najmniej 10 minut dziennie. Według niej, najważniejszą rzeczą nie jest tu intensywność i regularność. Zgodnie z tą tezą chętnie zapisać się do dowolnej trenerem fitness.

Jak mogą wyglądać „dieta 60” Ekateriny Mirimanovoy? Według autora, można jeść każdy rodzaj żywności, a nawet cukier, czekoladę i wędzone. Tylko trzeba śledzić czas jedzenia i kalorii. Ulubione ciastka lub smażone ziemniaki najlepiej jest jeść rano zamiast obiadu, ale obiad, podwieczorek i kolacja musi być prawidłowa. Autor zaleca, aby stosować się do zasad z oddzielnym zasilaniem, czyli jeść białko i węglowodany w pewnych kombinacjach. Najlepszą rzeczą na obiad zjeść kawałek mięsa lub ryby z warzywami. Na podwieczorek odpowiednim owoców, indywidualnie lub w formie sałatek. Obiad powinien być bardzo lekki, to najlepiej jeśli jest to nabiał i warzywa.
Oczywiście, jedzenie ziemniaków i ciasta codziennie, nie schudnąć, ale traktuje się raz w tygodniu ulubiona część może być bez uszczerbku dla diety. Głównym zaleceniem autora – po godzinie 18.00 nie spożywczym. Nawet jogurt, mleko, jabłka i inne lekkie produkty. Jednak i tutaj jest to możliwe, aby ulgę, zwłaszcza gdy idziesz spać aż do północy. Odbudować rutynowych zaproponowała również stopniowe przesuwanie pierwszy posiłek o godzinie 20.00, a 19.00. Szczególnie istotne Rada nie jeść po 18.00 dla tych, którzy lubią żuć siedząc przed telewizorem.

Głównym dieta wygoda – możliwość samodzielnego doboru produktów. Przepisy, które mogą być przetworzone na obiad lub kolację podano w książce E. Mirimanova „Diet. – 60 lub mój unikalny system odchudzania” Jeśli to nie wystarczy, sprawdź grupę na „Classmates” i oficjalnej stronie diety. Z biegiem czasu będzie można nauczyć się samodzielnie ocenić wartość kaloryczną i odżywczą posiłków i receptur może być sobą.

Pomimo faktu, że bardzo nie Mirimanova profesjonalny dietetyk, udało jej się zrobić dość komfortowe programy alfabetyzacji odchudzające. To wchłania doświadczenie autora odchudzania i najpopularniejszego systemu elektroenergetycznego. Przestrzegać zasad podanych w diecie może być całe życie.