515 Shares 2490 views

Jak szybko przytyć facet 17 lat? ciężar i wysokość nastolatek Norma

Bardzo często problemem dorastania niedowagę. W tym wieku, nadmierne cienkość może przyczyniać się kompleksów. Z biegiem czasu, w okresie dojrzewania, ludzie chcą mieć silną i ulga tułowia. Ale do osiągnięcia tego celu jest niemożliwe bez wystarczającej ilości masy mięśniowej. Jak szybko przytyć facet w wieku 17 lat i jednocześnie stworzyć silną i napiętą tors? Ale najpierw trzeba uporać się z problemem niedostatecznej masy i zrozumieć przyczyny jej występowania.


Przyczyny niedowagą młodzieży

Najważniejsze, aby pamiętać, że przyczyny niedoboru masy ciała w każdym przypadku indywidualnie.

Głównymi powodami są następujące.

 1. Gwałtowny wzrost. W wieku 13-14 lat chłopcy zaczynają mocno, aby dodać do wzrostu. masa mięśniowa nie ma czasu, żeby tak szybko rosną.
 2. Utrata apetytu. Problem apetytu lub jej brakiem może być spowodowane pasożytniczych, chorób somatycznych i zaburzeń psychiatrycznych, niedożywienia.
 3. Stres i choroby. Stan emocjonalny młodzieży jest bardzo niestabilna, więc apetyt może być znacznie zmniejszone lub nieobecne. Jest również możliwe z powodu naruszenia robotów różnych procesów w organizmie, szczególnie metabolizmu i stanu hormonalnego.
 4. aktywność ruchowa. Nadmierny wysiłek fizyczny i niesymetryczne dieta nie pozwala przybrać na wadze.

Szczególną uwagę należy zwrócić na rodziców chłopca, jako nastolatek, a jeśli to konieczne, szukać profesjonalnej pomocy.

Masę i dynamika

Norma – jest przeciętna, typowa dla pewnych parametrów. To pozwala ocenić rozwój fizyczny człowieka i jego zdrowia. Dla każdej osoby, w zależności od wieku, masy ciała jest zależny od szybkości i wzrostu. W tabeli przedstawiono średnią szybkość rozwoju fizycznego młodzieży męskiej w wieku od 16– 17 lat i dopuszczalnych zmian wskaźników.

Normą wzrostu i wagi dla samca nastolatek
wiek

średni wzrost

Dopuszczalny zakres dynamiki średnia waga Dopuszczalny zakres wagi
16 lat 172,5 cm 163 – 182 cm 62 kg 48 – 76,5 kg
17 lat 178 cm 166,5 – 178 cm 67 kg 54,5 – 80 kg

Stosunek masy i wysokości jest bardzo ważne w tworzenia nastoletnia ciała. Ich proporcjonalna zależność pomoże określić przydatność jakichkolwiek rozbieżności pomiędzy normy wiekowej.

Jeśli karoseria Człowiek odnosi się do ectomorphic, przyrost masy ciała będzie o wiele trudniejsze. Ale nie rozpaczaj, z zachowaniem pewnych zasad i wskazówek można z łatwością nie tylko wzrost masy mięśniowej, ale także, aby nadać jej atrakcyjny ulgę.

Jak przybrać na wadze i wypasać

Zdolność organizmu do zwiększenia masy mięśniowej jest bardzo indywidualne. Zależy to od ilości syntetyzowanego białka (nie wpływa na poziom testosteronu zwiększyć, zależnie od obciążenia), oraz predyspozycje genetyczne włókien mięśniowych rośnie.

Przed szybko przytyć, Guy 17 lat jest bardzo ważne, aby zrozumieć zasady określone przez suchą masę, aby nie stać się właścicielem dużej ilości tłuszczu.

Zwiększenie kaloryczną produktów. Jeśli przyrost masy ciała jest niezbędne, aby dać organizmowi dużo kalorii, zwiększenie wartości energetycznej diety.

Posiłki harmonogramem. Śniadanie jest opcjonalne przez 15 minut po przebudzeniu. Dalsze jedzenie powinno być co 2-3 godziny. Najważniejsze z przyrostu masy ciała – nie daje organizmowi wykorzystywać własne tkanki do wzbogacania energetycznego.

Posiłki dużych urządzeń. Sly spożycia. Podczas korzystania z dużego naczynia, upewnij się, że jest ona całkowicie pokryta żywności.

Zastosowanie kompleksów post-szkoleniowych. Po treningu w siłowni trzeba jak najszybciej przywrócić utraconą energię dzięki zastosowaniu wysokiej kaloryczności żywności i belkovosoderzhaschey. Pomoc mięśnie odzyskać po ładunki energetyczne będą używać wysokiej jakości węglowodanów i wysokokaloryczne koktajl.

dieta wysokokaloryczne. Przy sporządzaniu dieta powinna skupić się na wysokokaloryczne pokarmy i wyeliminować stosowanie całych warzyw i płatków owsianych. Zbyt nieporęczne produkty szybko wywołać uczucie sytości i niezwłocznie zwrócić uczucie głodu.

Monitorowanie wartości energetycznej codziennej diecie. kontrola zużycia kalorii pozwoli im przestrzegać dopuszczalnego limitu i kontrolować przyrost masy ciała z powodu mięśni lub tłuszczu.

Racjonalne podejście do cardio. Powinny one być zbyt intensywne i krótkotrwałe. Zwiększony apetyt, zwiększenie efektywności procesów odzysku i przyspieszyć metabolizm – to jest to, czego potrzeba, aby przybrać na wadze. A wszystko to tylko dlatego, że właściwie przeprowadzonej cardio.

Trenować tylko po pełnym posiłku. Na 1 godzinę przed rozpoczęciem obciążeń elektroenergetycznych należy przyjmować z posiłkiem o wysokiej zawartości kalorii. Wtedy organizm nie zużywa więcej energii niż zużywa.

Charakterystyka szkolenia dla zbioru masy mięśniowej

Wielu zastanawia się, jak przytyć chudy facet, i że powinno to być zrobione w siłowni. To bardzo proste. Po kompilacji odpowiedniej diety zbilansowanej czas zacząć, aby zwiększyć efektywność treningu.

Podstawowe zasady skutecznego budowania mięśni:

 • stałość i regularność szkoleń;
 • stopniowe zwiększanie wagi;
 • używać w szkolenie podstawowe ćwiczenia;
 • sercowo minimalna ilość;
 • obecność ekspozycji, cierpliwości i jakości pracy;
 • realizacja zbliża się do maksymalnej możliwej ilości czasu – do pieczenie w mięśniach;
 • poprawne wykonanie techniki ćwiczeń;
 • Program szkolenia: najpierw całe ciało w jednej wizyty hali, a następnie dzielić się i na przemian zaangażowany w górnej i dolnej części.
 • Odzyskiwanie po obciążeń elektroenergetycznych – co najmniej osiem godzin snu.

Jeśli zastosujemy się do podstawowych zasad procesu szkolenia w połączeniu z właściwego odżywiania, imponujące wyniki w celu zwiększenia objętości mięśni, a guz nie opuszczę cię czeka.

Karmienie nawyki dla przyrostu masy ciała

Odpowiadając na pytanie „jak przytyć fast facet 17 lat,” Pamiętaj, że jedzenie w takim przypadku powinny być wysokie, a jedzenie – zróżnicowana. Kalorie – źródło energii, tłuszczu i masy mięśniowej. Podstawowa zasada władzy – to wzbogacenie organizmu więc ilość energii, która zużywana jest znacznie więcej.

W codziennej diecie powinny być wszystkie składniki odżywcze:

 • białka, – źródło masy mięśni;
 • tłuszcz – źródłem kalorii;
 • węglowodany – źródło energii;
 • aminokwasy – produkt redukcji.

Podstawą codziennej diety w pierwszej kolejności powinny być złożone węglowodany i białko. Warto też jeść owoce i warzywa bogate w błonnik, sprzyja normalizacji trawienie.

Zaleca się, aby zrezygnować napoje o niskiej kaloryczności, kawa i herbata bez cukru i wody gazowanej. Korzystne jest, aby dać mleko, śmietana, banana lub sok z żurawiny.

Aby zrozumieć, jak przyrost masy ciała chudy facet kosztem władzy, powinien najpierw zwrócić uwagę na częstotliwość spożycia. Właściwy tryb jest podzielony na sześć przyjęcia w odstępie od dwóch do trzech godzin.

Jeśli przyrost masy ciała jest bardzo ważne, aby przestrzegać diety. Więc pomaga organizmowi przyzwyczaić się do stabilności otrzymanej żywności, a tym samym stabilizować metabolizm w organizmie.

Jak przybrać na wadze w tydzień

Wielu facetów marzy, aby przybrać na wadze i budować zarazem piękny ulgę organizmu jak najszybciej. Dlatego ci, którzy próbują dowiedzieć się, jak przytyć chudy facet w ciągu siedmiu dni, piszemy z podstawowych zasad udanego zestawu ćwiczeń i diety massonabornyh.

Aksjomat tworząc piękne ciało z wystarczającą ilością masy mięśniowej jest regularny dobrze zbilansowanej diety i stałej mocy ładunki w siłowni.

Śniadanie powinno składać się z bardzo dużym posiłku, który jest bogaty w mikroelementy.

Jest przyzwyczajony do jedzenia szybko, gdy jesteś z dala od dłuższego czasu przy stole. Wystarczy 20 minut, aby nasycić organizmowi składników odżywczych. Długa wzrasta posiłek tylko tłuszcz.

Utrzymać dietę prawo żywności, asymilacja w organizmie, która przyniesie korzyści i wzbogacić go z energii, a nie być przełożone na obszarach problemowych. Jeść pokarmy o niskim indeksie glikemicznym i wysoko w kwasach mineralnych.

Na ile można przytyć, ćwiczenia na siłowni codziennie, i że powinien być to zrobić, powiedzieć wysoko wykwalifikowanego trenera.

Massonabornaya diety pomaga spowolnić proces przemiany materii w organizmie, a tym samym nie dopuszczając do nadmiaru tłuszczu zdeponowane w wyniku sprawnie wykonane reżimu treningu.

Jak przybrać na wadze w domu

Przyrost masy ciała – jest to proces stopniowy i jest w dużej mierze zależy od stanu zdrowia i wieku. Jeśli przyrost masy ciała w domu, powinien zobaczyć dietetyka produkować prawidłowe i najbardziej odpowiednią dietę dla Ciebie indywidualnie.

Jednym z najczęstszych sposobów przyrost masy ciała w domu zaleca:

 • pożywne śniadanie i kolacja;
 • Duża liczba produktów białkowych;
 • dokładne żucie pokarmu;
 • zmyć żywności z wodą;
 • Rozdzielanie produktów procesu asymilacji w organizmie.
 • po posiłku – dobry odpoczynek;
 • ilość zużywanej wody dziennie – o co najmniej 3 litry;
 • dzienne transportu wody i pary zabiegi;
 • używać produktów zawierających witaminy i składniki odżywcze;
 • długości idzie na świeżym powietrzu;
 • przytrzymaj trwania treningu siłowego przez 1 godzinę w odstępach 3 razy w tygodniu;
 • w mięśniu odzyskiwania i zwiększenie masy zaleca się stosować rybę;
 • sen – co najmniej 8 godzin;
 • zwiększenie zużycia sodu potrzebne do wzrostu mięśni.

W wyniku usilnych kalorii ćwiczenia mogą być przekształcone masy mięśniowej, co z kolei może ważyć więcej niż tłuszcz. Dlatego też nie należy zapominać, że jednostka wagi i dynamika (tabela z ich zeznań pokazuje dopuszczalny zakres). A w takich przypadkach pomaga dostosować plan przyrost masy ciała dla nastolatek.

Jak zdobyć 5 kg wagi

Przyrost masy ciała zależy od osoby, do których jest to konieczne. Do tej pory istnieje wiele zestawów ćwiczeń i warianty massonabirayuschih diety. Każdy jest w stanie wybrać najlepszą opcję dla siebie, a tym samym do zwiększenia ich objętości i wagi. Na pytanie „jak zdobyć 5 kg masy ciała, a co decyduje o wyniku” troski wielu facetów.

Jakie życie jest osobą, intensywność i dokładność procesu szkolenia i, oczywiście, zasady diety, liczba punktów zależy kilogram. Obserwując wszystkich zasad, dodać 5 kilogramów bez narażania zdrowia jest całkiem możliwe, do jednego miesiąca od regularnych ćwiczeń i prawidłowego odżywiania. w ten sposób masa mięśni zwiększa swoją objętość i daje dodatkową wagę. Doświadczeni trenerzy powinni stopniowego przyrostu masy ciała. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu, należy w żadnym wypadku nie należy przerywać, ale zawsze utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji.

Stosowanie środków pomocniczych

Wielu sportowców do szybkiego rekrutacji masy mięśniowej zaleca się stosowanie dodatkowych suplementów sportowych. Takie odżywianie sport, kakglyukomin, lecytyna, kreatyna zwiększa objętość mięśni. Ale z punktu widzenia dojrzewania przed użyciem tych leków zaleca się skonsultować ze specjalistą. Są uważane za bezpieczne stosowanie produktów zawierających kwas omega-użyteczne i drożdże piwne. To na nich i radzimy powstrzymać.

Dowiedzieć się, jak przytyć fast facet 17 lat, zalecamy, aby nie pozostać w domu i biegnie do sklepu, siłownię i zacząć tworzyć piękną, inteligentną i masywne ciało.