865 Shares 5700 views

Jak zrobić listę Powiadom siebie?

Subskrybuj przez e-mail jest uważany za wygodny i niedrogi sposób, aby przyciągnąć klientów. Jest aktywnie korzystać przedsiębiorców internetowych i nie tylko. Jak zrobić listę e-mail, jak poprawić jego skuteczność, niektóre mity z nią związane – przeczytać artykuł.

podstawowe błędy

Uważa się, że w dystrybucji – to łatwe i proste. Wystarczy mieć adres bazowy i regularnie wysyłać listy z propozycjami kupić to czy tamto. Jednak spojrzeć na swoim polu. Ile e-maili wysłanych do spamu? Jak można usunąć bez otwierania? Kiedy ostatni raz kupiłeś coś, otrzymała podobny list?

wiedza techniczna, jak zrobić e-mail Mass Mailing, nie na tyle, aby był to dobry wynik.

Po pierwsze, baza adresowa powinna być legalnie zakupione lub otrzymane od abonentów partnera nie spełnia Twoich oczekiwań. Najlepiej, grupy docelowej powinny być zbierane.

Po drugie, w piśmie powinny być ciekawe i przydatne informacje. Równie ważny jest kształt materiału. Muszę napisać list tak, że chciałoby się czytać. Crucial nagłówki lub biuletyn po prostu nikt nie otworzy.

Ważne planu. Powinieneś wiedzieć z góry, kiedy i co powie czytelnikom.

Wynika z tego prosty wniosek. Jak prawidłowo zrobić biuletyn e-mail, trzeba się nauczyć. Czytaj książki, wziąć udział w szkoleniu i, oczywiście, próbować w praktyce znaleźć ich podejść i metod.

Jak zrobić listę Email Właściwie

Celem pisma od firmy – sprzedawać swoje towary. Ale można do tego dojść na różne sposoby.

Maxim Ilyahov, autor i redaktor jednego z najbardziej interesujących wysyłek w internecie (od „MEGAPLAN”), wskazuje na trzy sposoby.

  1. Pierwszy sposób – gra. Tworzy fikcyjną postać – bohatera liter. W jego imieniu, opowiada historię, może również udostępnić swoje opinie i wrażenia o czymś. Celem tych pism, a przede wszystkim, aby bawić czytelnika, ale również zaoferowanie produktu zbyt. Gry i sprzedaży powinny być rozdzielone. Jako ciekawą analogię można wysłać bloki reklamowe przywołanie.
  2. Następna ścieżka – poznawczy. Jest to strategia realizowana w biuletynie „MEGAPLAN”. Letters – rodzaj magazynu biznesowego, pełne użytecznych informacji. Pisać artykuły lub autorów zaczerpnięto z innych źródeł. Dzięki takiemu podejściu tworzą lojalności odbiorców i wiedzy wizerunku firmy.
  3. Trzecia opcja – sprzedaż bezpośrednia. Uważany jest za najbardziej nieskuteczne wszystkim. Że takie listy często wpadają w spam. Nawet z tym podejściem, tylko 20% informacji przeznaczonych do sprzedaży, a 80% – użyteczne. W przeciwnym razie, metoda nie zadziała.

Jak utworzyć bazę danych, a nie stać się spamerem?

Wybór biuletyn, pojawi się na równi pochyłej. Letters – prawdziwa inwazja przestrzeni osobistej. Ludzie nie lubią, że tak wstrząsnąć przycisk „spam” i narzekać. Ważne jest, aby upewnić się, że informacje są interesujące i istotne dla czytelników.

Jak zrobić listę Email przydatna? Nie należy pisać o swojej firmie lub jak dobry produkt. Podjąć szersze tematy, które będą zaczepić publiczność. O sukcesie, o życiu wokół tajemnic, akcji i metod pracy. Niech wasze listy pomagać ludziom rozwiązywać problemy, nawet jeśli nie zostały one zakupione czegokolwiek.

Skuteczność dystrybucji jest związane bezpośrednio z jakością podstawy. Zaakceptuj fakt, że maksymalnie 20% adresów będą pracować, a 80% – skrzynkowej składowisk, które nawet nie sprawdzają. Baza będzie lepiej, jeśli będzie ona obejmować ludzi, którzy subskrybowanych siebie, ponieważ są zainteresowani czymś. Aby zebrać te są adresy, trzeba traktować jako poważne biuletynu projektu, który wymaga inwestycji czasu i wysiłku.

regularność

Oczywiście, kontakt z publicznością regularnie potrzebują. Jeśli nie chcesz, to nie warto rozruchu. Najczęściej litery przyjść raz w miesiącu lub raz w tygodniu. Lepiej wysłać materiał wysokiej jakości, ale rzadziej niż niskiej jakości, ale często.

Uważa się, że najskuteczniejszym regularność jest między dwiema literami tygodniowo do jednej litery co dwa tygodnie. Część odwołania są postrzegane jako przejaw molestowania, a jeśli przypomnieć sobie wystarczająco często, można całkowicie zapomnieć.

problemy techniczne

Więc zdecydowaliśmy się na treści listów i prawidłowości, a zebrane bazy adresów. Co będzie dalej? Jak zrobić listę e-mail?

W przypadku małej bazy, to prawdziwe wyzwanie – aby wysłać list bez przyciągania płatnych usług. Jak zrobić swój własny biuletyn e-mail? Bardzo proste.

Kiedy skończysz pisać, wypełnić w polu „Do”, „CC” i „BCC”. Adresy musi być oddzielony przecinkami. Liczba odbiorców istnieje granica. Na przykład, w Mail.ru. nie może zawierać więcej niż trzydzieści.

Pomijając fakt, że ta metoda czasochłonne, w nim jest inne niebezpieczeństwo. Spam filtruje wiadomości e-mail z dużej liczby destynacji postrzeganych jako niepożądane. W celu obejścia tego zabezpieczenia, trzeba wysyłać wiadomości nie masowo, a każdy pisać oddzielnie. Z dużą podstawą jest to po prostu niemożliwe, aby wykonać ręcznie. Jak zrobić swój e-mail biuletyn w takiej sytuacji? Musimy uciekać się do pomocy specjalnych usług mailowych.

Jak sprawić, by wszyscy Newsletter Email: linki do usług

Najbardziej popularne dziś są trzy: SmartResponder, Subskrybuj, UniSender. Wszystkie trzy – krajowy. Ze względu na to, że mają rosyjski interfejs i wsparcie techniczne rosyjskojęzycznych, co jest bardzo wygodne.

Ponadto, stanowią one oficjalnych dokumentów na służbie, co jest bardzo ważne dla przedsiębiorców.

UniSender i Smart Odpowiadający różnią demokratyczne. W przypadku małej bazy i liter nieco, a potem mieć możliwość korzystania z usług za darmo.

Oprócz e, za pośrednictwem tych usług może odbywać się za pośrednictwem korespondencji SMS. Innym bardzo ważnym, że nie ma dostęp do statystyk: ile liter otwarcie jako spam wysyłany do ilu ludzi zostanie przeniesiony do miejsca, itd.

Inną korzyścią z usług, które są aktywnie zaangażowane w nauczanie swoich członków, jak zrobić listę nieznanych abonentów Email efektywny. Będziesz otrzymywać artykuły, książki, już następnego dnia po przejść procedurę rejestracyjną.

Teraz nie tylko wiedzieć, jak zrobić listę w oparciu o e-mail, ale także informacje na temat sposobu, aby zapewnić, że to było ciekawe, skuteczne i pomaga promować swój biznes.