494 Shares 7938 views

Skrzynki – co to jest?

W pudełkach z języka angielskiego – pole świecące. Mają niewielkie wymiary i są wykorzystywane do celów reklamowych, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Wielu z nas widział te rzeczy w duże sklepy, centra handlowe i biurowce. Skrzynki – co to jest? Pytanie, które niepokoi wielu, którzy chcą zamówić jasną reklamy. Takie stojaki są bardzo widoczne, a zdolność do przyciągania poglądy turystów i przechodniów.


użycie Właściwości

Zastosowanie kasetony zewnętrzne rozpowszechniony na przystankach autobusowych i wzdłuż głównych ulic, gdzie reklama będzie widać dużą liczbę ludzi. Ten plakat działa skutecznie w każdej chwili dnia. Obraz jest zawsze jasny i widoczny, dzięki oświetlenie wewnątrz.

Umieścić odkryte pola kasetony świetlne na biegunach dla oświetlenia ulicznego i podobnych miejscach. Indoor ich najłatwiejszy do zainstalowania na stole lub na podłodze, w tej postaci, że zajmują mniej miejsca i są łatwe do wykonania.

produkcja kasetony

Każdy ulubionych składa się z pudełka szkła, która jest zamontowana wewnątrz podświetlenia. Materiał obudowy jest z aluminium lub z tworzywa sztucznego. Niezależnie od tego jak dobrze wykonany profil zależeć produkty z wydajnością. Wszyscy producenci wytwarzają różne pola. Co to doskonały sposób na zareklamowanie produktu – nie jest znany wszystkim.

Do tej pory bardzo często standaryzowane pudełka średniej wielkości, który ukazał się pierwszy, ponieważ ich najłatwiej producenci. Jednak postęp nie stoi w miejscu, a nowoczesna produkcja są w stanie produkować pudełka każdym kształcie i rozmiarze. Przykład złożonych kształtach litery trójwymiarowe.

kasetony można podzielić na dwa rodzaje:

  • Z jednej twarzy.
  • Z dwóch prawych stron. Dzięki tej strukturze, obraz nakłada się na przedniej i tylnej ścianie.

Ludzie często odległe od reklamy poprosił pola – co to jest.

praca ulubionych

Obraz jest nakładany na materiał, który przepuszcza światło. Może to być szkło organiczne, poliwęglanu lub tkanina stosowana w produkcji banerów. Ten ostatni jest stosowany w przypadkach, gdy wymiary pudełka są wielkie i nie pozwalają, aby mocno przezroczystej powierzchni. Czasami trudno jest zrozumieć, jak kasetony, jaki rodzaj konstrukcji i dlaczego są one popularne.

Źródło światła stanowią diody LED lub lamp neonowych. Układ wewnętrzny chroni je od otoczenia. Żywotność polu światła jest dość długa. Jeśli obraz jest wykonany na tkaninę banera, to szybko blakną i znikają.

Jeśli obraz jest chroniony przez akrylu lub pleksi, nie straci swoją pierwotną jasność, a jeśli to konieczne, można szybko wymienić ją na nową. Taka decyzja byłaby najbardziej korzystna dla klienta, ponieważ ma długą żywotność i łatwe w obsłudze. Teraz wiesz też wyglądać pudełka, co to jest i jak rozpoznać je w swoim mieście.