439 Shares 2670 views

Lizaki z logo firmy: sukces składa się z małych rzeczy

Lizaki z logo firmy staną się skutecznym narzędziem marketingowym. Taki wariant reklamy na długo pozostanie w pamięci klientów. Słodkie prezenty będą bardzo mile widziane w prezentacjach, otworów, wystaw i innych imprez, w których spodziewana jest duża liczba osób. Jako eksperci w reklamie, jak zawsze mają słodycze w biurze, aby od czasu do czasu, aby traktować klientów.

Łatwe trochę cukierków nie będą ignorowane. Zazwyczaj klienci podejmują nie jeden, ale kilka cukierków, a następnie dzielić się nimi. Zatem nieinwazyjne firma reklamy będą dystrybuowane do najszerszego grona odbiorców. Wazon słodkiego upominku będzie szczególnie istotne w dziedzinie klastrów klientów – w poczekalni lub w recepcji. Przynajmniej będzie popyt na przedpokój negocjacji. Karmelki (cukierki) do rozładowania napięć i poprawić nastrój nawet najbardziej posępnych klientów.

Shoko.ru firma oferuje produkty indywidualnie pakowane w dwóch odmianach.

mieliznę

Karmelu w dwa gramy masy wynosi 0,63 (w partii w milion szt.) Do 1,5 rubli (w kolejności 50 000-100 000 szt.) Na jednostkę. Minimalne zamówienie – sto tysięcy sztuk. Czekolady o małych wymiarach (50 x 15 mm) spowoduje pożądany efekt w trakcie przenoszenia i innych promocjach świeżym powietrzu.

Firma produkuje cukierki z logo na zamówienie z mięty, winogron, jabłek, wiśni, czarnej porzeczki, ananasa, moreli, pomarańczy i bananów smaku. Oferuje on również opcje „Księżna”, „Raspberry Cream”, „Truskawki i śmietany”, „Berberys”. Etykieta może być kolor Pantone (cztery kolory do wyboru) lub CMYK. folia PVC – perła podłoże, srebrne lub przezroczyste. W zależności od stażu i ilości czasu produkcji zamówienie przez okres do dziesięciu dni roboczych. Powtarzające się produkcja wyrobów – od trzech dni roboczych.

Formy do lizaków wypełnionych elementów, które przeszły ciężką kontrolę jakości, więc nie ma żadnych wątpliwości, niezrównana smak produktu.

Flow-pack

Opakowania laminowane jakość papieru powlekanego o grubości do karmelu spektakularny prezent dla każdego typu klienta. Podczas promocji i prezentacji delikatnością docenią słodycze wszystkich grup wiekowych. Nie można po prostu wyrzucić, jak to zwykle bywa z ulotek i innych podobnych produktów drukowanych. Wśród zalet „Shoko.ru” – szeroka gama oferowanych smaków cukierków. Minimalne zamówienie to 16 milionów sztuk, z którego jest wykonany dziesięciu dni roboczych.

Zalety współpracy

Firma „Shoko.ru” eksperci zwracali uwagę na każdego klienta. Przed złożeniem zamówienia, klienci i projektanci, aby omówić szczegółowo wygląd etykiety. Jest to bardzo ważny proces, ponieważ w atrakcyjnym opakowaniu skuteczne narzędzie reklamy zależy. Pamiątkowe lizaki logo mieliznę lub klocki przyczyni się do wzmocnienia statusu spółki. Na życzenie klienta dowolnego logo może być stosowane do karmelu, nawet najbardziej skomplikowane. Osiąga się to dzięki nowoczesnym sprzętem i wiedzy specjalistów.

Wszystkie towary są produkowane zgodnie z GOST i posiada certyfikat potwierdzający jego jakość. Jedną z głównych zalet firmy – szybkie wyjście produkcji. Doświadczeni specjaliści pomogą zdefiniować pojęcie porządku i poprosi najlepsze opcje opakowań. Doskonałe w smaku produktów i szacunku dla klientów – to, co pozwoliło firmie zająć silną pozycję na rynku i nie stracić pozycji lidera przez okres nie dłuższy niż jeden rok.