568 Shares 4233 views

Przegląd odkurzacza Redmond RV-308

Teraz liczniki sklepów są wypełnione produktami o znaku towarowym Redmond. To jest godne uwagi za niską cenę. Naturalnie prowadzi to do zwiększenia zainteresowania ze strony konsumentów.

Redmond – rosyjska marka, która sprzedaje sprzęt AGD. Główna specjalizacja jest wielozaworowa, ale można zobaczyć inne urządzenia, na przykład odkurzacze. Czy można zaufać krajowej marce? Na pewno nie można odpowiedzieć na to pytanie. To osobista sprawa dla każdego. Jednak ta marka ma jedną ważną zaletę – przystępną cenę. Odkurzacz Redmond RV-308 to nowoczesna maszyna wyposażona w innowacyjne technologie. Jego średnia cena to 10.000 rubli, a podobne modele innych marek są droższe o 3000-5000. Aby opisać to urządzenie w skrócie jest niemożliwe, przyjrzyjmy się więc wszystkim najważniejszym punktom. I także zdecydować, czy RV-308 jest korzystnym zakupem.

Opis

Odkurzacz Redmond RV-308 jest na zewnątrz urządzony w nowoczesnym stylu. Połączenie gładkich zakrzywionych linii wygląda wspaniale. Sprawa jest błyszcząca, ma piękny sreży fala. Zbiornik na śmieci jest zainstalowany pod kątem. Wąż ssący jest przymocowany do dolnej części obudowy. Ten formularz daje odważny i nieco agresywny wygląd. Koła tylne są wystarczająco duże, osiągają wysokość prawie do góry. Przód – ukryty, znajduje się bezpośrednio na panelu dolnym. Przyciski zarządzania różnią się korzystnie w ogólnym kontekście. Za specjalnym zamocowaniem rury za pomocą pędzla. Znajduje się również schowek na osprzęt.

Model Redmond RV-308 waży prawie 10 kg. Sprzedawane w opakowaniu o wymiarach 55 x 31 x 39,5 cm.

Charakterystyka

To urządzenie uzupełnia rzędy odkurzaczy bez worka na kurz. Zamiast tego zainstalowany jest specjalny pojemnik o pojemności 1,5 litra. Przeznaczony jest do czyszczenia na sucho. Stosując model RV-308, zabronione jest gromadzenie płynów resztkowych, ponieważ może to spowodować uszkodzenie silnika. Podczas pracy urządzenie generuje hałas o wartości 78 dB.

Silnik do odkurzacza Redmond RV-308 przeznaczony jest do następujących wskaźników: zużycie energii – 1600 W, ssanie – 380 W. Dopuszczalne napięcie wynosi 220-240 V (50-60 Hz). Silnik jest również chroniony przez trzy systemy: od przegrzania, regulacji temperatury i miękkiego startu. Jest tu stalowa rura teleskopowa, plastikowy wąż. Długość przewodu zasilającego wynosi 6 m, promień czyszczenia wynosi 10 m. Kabel jest automatycznie odwijany.

Przycisk regulacji mocy znajduje się na ciele. Z jego pomocą można ustawić indywidualny poziom: od minimum do maksimum. Typy filtra dla odkurzacza Redmond RV-308 to HEPA (H10) i wielowarstwowe cykloniczne. Jest tam również najnowocześniejszy system MultyCyclone 8 + 1. Jest odpowiedzialna za czyszczenie powietrza.

Zawartość opakowania

Przed zakupem jakichkolwiek urządzeń gospodarstwa domowego zaleca się sprawdzenie urządzenia. Zmiany mogą dokonywać tylko producenci.

Więc, co powinno być wiązane z Redmond RV-308:

  • Odkurzacz. Zaleca się sprawdzenie integralności sprawy.
  • Najważniejszymi dokumentami są instrukcje i karta gwarancyjna. Przy zakupie muszą być wypełnione przez sprzedawcę. Jeśli nie zostanie to zrobione, jeśli nastąpi awaria w okresie gwarancyjnym, odrzucona zostanie bezpłatna obsługa, nawet jeśli urządzenie ma błąd fabryczny.
  • Elastyczny wąż i rurka teleskopowa. Lepiej jest natychmiast sprawdzić w magazynie miejsce łączników (idealnie dopasować do średnicy).
  • Sześć przynęt: możliwość "wysadzenia", czesanie włosów zwierząt, uniwersalne, turbo, połączone szczeliny.

Urządzenie kolektora pyłu

W modelu Redmond RV-308 jest zainstalowany pojemnik z systemem oczyszczania cyklonu. Bezpośrednio w pobliżu otworu węża jest sekcja do zbierania śmieci. Do niego jest podłączona przezroczysta żarówka. Na jego zewnętrznej powierzchni znajduje się przycisk. Z jego pomocą można odłączyć część, w której gromadzi się kurz. Jest też specjalny otwór dla brudnego powietrza.

Wewnątrz żarówki zainstalowany jest system filtracji cyklonowej. Składa się z kilku przedziałów, w których ma miejsce pierwsza czyszczenie, a druga (dla najmniejszych ziaren pyłu). Sama kolba jest zamknięta wieczkiem z zaciskami. Ma otwór na czyste powietrze. Wewnątrz jest podwójny ochronny filtr silnika i wymienny panel. Po użyciu odkurzacza zaleca się umycie tych elementów.

Przygotowanie do pracy

Przed przystąpieniem do sprawdzania odkurzacza Redmond RV-308 należy go odpowiednio zmontować. Przede wszystkim należy włożyć elastyczny wąż do otworu ssącego. Na niej jest specjalne mocowanie, a więc charakterystyczne kliknięcie powinno brzmieć. Tylko wtedy, gdy połączenie można uznać za wiarygodne. Następnie wąż jest połączony z dużą częścią rury. Po przeciwnej stronie – dysze są zainstalowane.

Jest dobierany w zależności od typu powierzchni. Teraz musisz prawidłowo zainstalować pojemnik. W przedniej części sprawy znajduje się specjalny wycięcie. W niej worek na kurz jest umieszczony z dnem do giętkiego węża i lekko dociśnięty do dołu. Musi być trzask kliknięć. Łatwiej jest usunąć – naciskany przycisk, a uchwyt wznosi się do góry. Po tym można wyregulować teleskopową rurkę i wzbudzić ją w gniazdo.

Redmond RV-308: recenzje

Natychmiast warto zauważyć, że opinie o modelu RV-308 są niejasne. Wielu znajduje zarówno plusy, jak i minusy. Do zalet kupujących należą nowoczesne wzornictwo, niski poziom hałasu, szeroki wybór dysz. Jeśli chodzi o niedociągnięcia, istnieje wiele twierdzeń o jakości. Wielu informuje, że w ciągu pół roku pracy moc jest znacznie zmniejszona, pojawia się ostry zapach pyłu. Dla niektórych nabywców silnik spalał się w drugim roku eksploatacji. Aby stwierdzić kategorycznie, że to małżeństwo w fabryce, nie ma podstaw.