304 Shares 5754 views

Pierwszy turystyczny apteczka. Co zabrać ze sobą podczas podróży?

Wakacje w innym mieście, klimat, kraj – zawsze przyjemność. Każdy turysta planuje wyjazd, przydziela fundusze i liczy się czas. Jednym z porad doświadczonych turystów – jest to obowiązkowe apteczka turystyczny. Pozostawienie od zwykłego miejsca zamieszkania, należy pamiętać, że niespodziewany kłopot może się zdarzyć – chorobę. Wielu może sugerować, że lepiej jest, aby rozwiązać problemy, gdyż pochodzą. Ale jeśli czujesz się źle, łatwiej jest się go pozbyć sprawdzonych narzędzi.

Planując podróż do innego kraju, należy pamiętać, że zwykłe leki tam jest mało prawdopodobne, aby znaleźć. Nazwy będzie inny, a producenci nie znali. Kiedy cała ta sprawa, jeśli czują się źle lub coś boli? I w wielu krajach zakupić lek jest dostępny tylko na receptę. Lepiej, gdy zestaw jest montowany samotnie, i nie zapomnij umieścić go w walizce.

Co powinno być w zestawie leków, które powinny przynieść?

Wszystko zależy od miejsca i sposobu, w których zakłada się podróżować. Fakt, że pierwszy zestaw pomocy wędrówki i podróży szeroko.

Zestaw do kampanii powinny koncentrować się na możliwości świadczenia pierwszej pomocy. Opakowania na leki jest lepiej wybrać trudny do leków nie zgnieść. Nie zapomnij, aby zainwestować w pierwszych instrukcji apteczka.

Zbieranie Apteczka turystycznych, przede wszystkim wziąć znajome narzędzia, które wielokrotnie uratować. Jeżeli istnieje zestaw codziennych leków, wymagany margines przez cały czas podróży. Lay leku w grupach, do których są przyzwyczajeni. W zgiełku system zamówień jest bardzo poręczny.

Podczas wycieczki bardzo często występują zaburzenia żołądkowo-jelitowe. W medycynie istnieje nawet określenie – „biegunka podróżnika” Najlepszym sposobem, aby przygotować się do ewentualnych zaburzeń przewodu pokarmowego. Pożądane jest, aby turystyczny zestaw wchodzą następujące preparaty:

  • Środki przeciwbakteryjne do jelita cienkiego, takim jak ersefuril, Enterodez i innych leków o podobnym działaniu.
  • Sorbenty – fundusze, które zbierają toksyny i usunąć je z organizmu. Węgiel aktywowany, smektyt ENTEROSGEL – oto niektóre z nich. Może to zajmie środek mocujący takich jak Imodium.
  • Środki do poprawy trawienia pomocy z przejedzenia lub masy w żołądku (Mezim, Creon).
  • Nieznanych klimat, rośliny kwitnące, które nie rosną w zespole wakacje, egzotyczne potrawy często powodować reakcje alergiczne. Leki przeciwhistaminowe trzeba podjąć konieczne, nawet jeśli jesteś uczulony na długi czas nie przypomniał. Suprastin, Claritin, Tavegil – najczęstsze leki na alergie.
  • Aklimatyzacja wszystko pójdzie inaczej. Apteczka turystyczny musi być wyposażony w przeciwskurczowe (No-spa) i leki przeciwbólowe na bazie paracetamolu i ibuprofenu (MIG). Narzędzia te pomogą zmniejszyć ogień.
  • Nawet w ciepłych krajach w pobliżu równika, można złapać przeziębienie. Apteczka turysta musi zawierać leki, które łagodzą objawy przeziębienia. Krople w nosie przed zimnem, pastylek do ssania lub spraye na ból gardła, syropy, tabletki, kaszel.
  • Najważniejszą rzeczą w apteczce – pierwsza pomoc. Skręcenia, stłuczenia, skaleczenia często występują podczas podróży. Konieczne jest zatem podjęcie opatrunku – i sterylne bandaże, wata i wacików.
  • Antyseptyki, maści, działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające oparzenia od słońca, ocieplenie maści – wszystko to może być również użyteczne.
  • Repelenty, kremy o różnym współczynniku ochrony przeciwsłonecznej – niezbędne środki w tym zbiorze.

Jeśli planuje się podróż z dziećmi, dzieci potrzebują zestaw turystyczny, który zawiera lek, odpowiednich do wieku dziecka. Nie martw się, że ilość bagażu wzrośnie. Wiedząc, że zadbali o wszystko, sprawi, że podróż była bardziej przyjemne i zrelaksowany. I wreszcie, nie zapomnij, aby wykluczyć, że narkotyki są zakazane od przywożony na wybranym kraju podróżować.