612 Shares 5741 views

Moskwa parki

Prawie każdy mieszkaniec metropolii często są kuszeni, aby oderwać się od wszystkich kurzu i hałasu miasta, usiąść i odpocząć w przyrodzie, jak najdalej od miasta. Ale nie wszyscy ludzie mają wolny czas, aby opuścić miasto, bo korki coraz dłuższe, a ceny są droższe podróż do Moskwy co roku.

Ale rozwiązanie tego problemu jest w mieście. Nie ma potrzeby, aby wyjść na zewnątrz miasta, aby spędzić czas i pieniądze, można po prostu udać się do pobliskiego parku. parków Moskwy są doskonałym miejscem na spacery. Może to być romantyczna miłość spotkanie lub wycieczkę z dziećmi. Cisza lasu otwiera swoje malownicze szlaki i trochę tajemnicze.

Moskwa jest bogaty w atrakcje, każdy może znaleźć odpowiedni park. Cisza, spokój, niekończące się ścieżki pośród starych drzew, pomników, stawów i wiele innych – wszystkie reprezentowane przez najbardziej znanych parków w Moskwie.

Izmailovo Park

Dawna nazwa – Park im. Stalin. Ten park jest jednym z największych i najbardziej znanych parków w Moskwie. Jego powierzchnia wynosi 1534 ha. To miejsce składa się z dwóch części – Izmajłowski i Terletskii Moskwa parki. Izmailovsky Park obejmuje wiele rozrywek dostępne. W zimie można jeździć na sanki i sanki konnej, a także wybrać się na wizytę w ośrodku narciarskim i lodowiskiem. Izmailsky letni Park składa się z dwóch dużych parku rozrywki, jak również stacji łodzi. Jest mała i duża Ferris wheel. Na siódmym Park Street 1 można wypożyczyć rower VOLEX. Dla sportowców, sport jeździecki i fanów jazdy na wyjątkową okazję do jazdy konnej.

Zbiorniki Izmailovo Park zadowolić Moskali i turystów. W zachodniej części parku znajduje się wokół stawu. Posiada stację łodzi i małą wyspę. Podczas Red Creek Staw znajduje się czerwony. Ale w południowo-wschodniej istnieje pięć zbiorników wodnych, które są określane jako stawy Terletskoy. Izmailovo Park jest tam duży obszar mokradeł. Śpiew Black Creek są pływanie i stawy Olkhovy.

Central Park Kultury i Wypoczynku nazwany Gorkiego

Duży park w centrum Moskwy została utworzona w 1928 r. Do tej pory, wejście jest całkowicie darmowe. Wypożyczalnia rowerów otwarto niedawno i jest wyposażony w piętnastu veloparkovok. dyrektor parku zestaw pięćdziesiąt tenisa stołowego. Bardzo istotne zaleta w naszych czasach jest dostępność Wi-Fi, który jest obecny w całym parku. Na cześć parku stworzyli łańcuch dostaw, który produkuje lody „Gorky Park”. Bezpłatne leżaki relaksacyjne zainstalowane w całym parku. Dużą zaletą w Centralnym Parku Kultury i Wypoczynku imienia Gorkiego uważana stać na laptopy i telefony ładowania.

  Sokolniki

  Gmina znajduje się Sokolniki Sokolniki. Znajduje się we wschodniej części Moskwy. Ten park jest podłączony do łosia wyspy. Jego powierzchnia wynosi 600 ha.

Ten rok zaczął obsługiwać programu miasta „rozwoju przemysłu turystycznego i rekreacyjnego w Moskwie.” W związku z jej realizacją na terytorium Sokolniki odbudowę przeprowadzono w celu poprawy krajobrazu. I już w 2016 roku ten park będzie miejscem wypoczynku wśród najbardziej znaczący dla całej Europy.

Są to tylko trzy z parku z ogromnej liczby kombinacji zielonych flory i fauny metropolii. Moskwa obejmuje dziewięć okręgów administracyjnych, które zawierają dużą ilość ogrodów i parków.