559 Shares 1357 views

Jak wybrać rosyjski odpowiednik „Lotseril”?

Przeciwgrzybiczym „Lotseril” jest przeznaczony do leczenia płytek paznokciowych. Niestety, nie wszyscy pacjenci mogą sobie pozwolić na tego drogiego leku. Jeśli to konieczne, można odebrać rosyjski odpowiednik „Lotseril”, który będzie miał ten sam mocny efekt gojenia. Weźmy pod uwagę cechy oryginalnego wyposażenia i wydajności więcej dostępnych środków zastępczych.

Co to jest „Lotseril”?

Grzybica paznokci – płytki podstępna choroba, która nie zawsze dobrze reaguje na terapię przeciwgrzybiczego. Aby poradzić sobie z chorobą, ważne jest nie tylko do wczesnego leczenia, ale również znalezienie odpowiedniego lekarstwa. Jednym z najlepszych anty-grzybicze leków eksperci uważają „Lotseril”.

Analogs – tanie zamienniki Oryginał – może być zarówno importowanych i krajowych. Jednak nie wszyscy radzą sobie z chorobą grzyba tak skutecznie, jak „Lotseril”. Lek produkuje francuską firmę farmaceutyczną w postaci lakieru i rozwiązania. Są one stosowane bezpośrednio na płytkę paznokcia, zainfekowany przez grzyb.

Jako składnik aktywny leku stosowanego amorolfina – substancje o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych i grzybobójczych. Komponent stanie zniszczyć patogeny na poziomie komórkowym i zapobiec zniszczeniu płytki paznokcia.

Jak korzystać?

Lekarze ostrzegają, że umowa z grzybicą paznokci jest znacznie łatwiejsze, gdy choroba jest we wczesnym stadium. Jeśli terapia jest uruchomiony późno, niektóre leki miejscowe nie wystarczy. Lac „Lotseril” nie tylko pomoże usunąć grzyba, ale również ukryć brzydki paznokieć. Substancja czynna przenika do komory i powoduje śmierć inicjatora. efekt terapeutyczny po zastosowaniu utrzymuje się przez cały dzień.

Etap przygotowawczy jest usunięcie dotkniętych płytkę paznokcia. Można to zrobić z pilnik do paznokci, który jest dołączony do leku. Następnie płytka paznokcia jest odtłuszczona. Zrobiwszy wszystkie manipulacje należy stosować lakier „Lotseril”.

Analogi leku w postaci lakieru może mieć inną substancję czynną, ale efekt terapeutyczny jest jak najbardziej podobne. Stosować takie leki powinny być tak długo, aż do kompletnej regeneracji płytki paznokcia. Nie należy używać kosmetyków do paznokci w trakcie leczenia. Zamienniki mogą być emitowane w postaci maści i kremów.

Co jest lepsze – import lub rosyjski odpowiednik „Lotseril”?

Lek do leczenia grzybicy paznokci są dobierane w zależności od rodzaju patogenu. Dlatego, aby poradzić sobie z tą chorobą jest mało prawdopodobne. Jeżeli istnieją pewne wskazania lekarz może przepisać drogiego leku przeciwgrzybiczego „Lotseril”. Analogi tańsze i nie mniej skuteczne, nie zawsze jest popularne. Jednakże, należy zwrócić się do specjalisty, niż można zastąpić leki importowane.

Podczas poszukiwania analogowej należy zwrócić uwagę na następujące leki:

  • „Amorolfinę”;
  • "Mikozan";
  • "Exoderil";
  • "Demikten";
  • "Binafin";
  • "Onihell";
  • "Fungoterbin";
  • "Oflomil";
  • "Batrafen";
  • "Mikoderil".

Lek „Binafin”

środek przeciwgrzybiczy „Binafin” – popularny rosyjski odpowiednik „Lotseril”. Pomimo faktu, że w kompozycji zawierającej inny składnik aktywny (terbinafiny) efekt terapeutyczny leku nie ma mniejszy. Terbinafina ma szerokie spektrum działania i można je stosować w leczeniu różnych rodzajów grzybów.

„Binafin” jest emitowane w postaci kremu i tabletki do podawania doustnego. Środek zewnętrzna może być stosowany jako „analogiczny” Lotseril polskiego w grzybicy. Krem jest skuteczny w grzybicy, łupież pstry, kandydozy. Koszt leku – 250-280 rubli.

"Demikten"

Preparat rosyjskiego wytwarzania „Demikten” nie wydaje się w postaci lakieru i składników organicznych w kompozycji. Zaleca się stosować więcej niż dla profilaktyki w leczeniu grzybicy paznokci.

"Fungoterbin"

Kolejny rosyjski odpowiednik „Lotseril” – lek „Fungoterbin”. Narzędzie można kupić w postaci tabletki, spraye i maści. Głównym składnikiem aktywnym jest chlorowodorek terbinafiny. Szeroki zakres działania przeciwgrzybiczego umożliwia stosowanie leku w leczeniu dimorficzne skórne, grzyby, drożdże i pleśni.