477 Shares 8391 views

Lek „Arfazetin”: instrukcja obsługi, opis, skład i opinie

środki hipoglikemiczne zwane leki, które obniżają poziom glukozy we krwi i jest stosowany w leczeniu cukrzycy. Przepisują takie leki powinny być tylko doświadczony lekarz. W przeciwnym razie stan pacjenta może znacznie pogorszyć.

Jednym z najbardziej skutecznych i popularnego leku przeciw cukrzycy jest „Arfazetin E”. Instrukcje użytkowania, cena prawdziwy lek zostanie opisana poniżej.

Opakowanie kompozycji i opis kształtu

Lek „Arfazetin” instrukcja obsługi, która jest zawarta w opakowaniu kartonowym, jest sprzedawany w postaci kolekcji suchej trawy. Jest on również dostępny w specjalnych worków filtracyjnych do jednorazowego użytku.

Oglądane lek zawiera następujące składniki:

 • pędy borówki;
 • liść fasoli owocowe;
 • ziele dziurawca;
 • biodra;
 • Aralia Manchu korzeń;
 • kwiaty rumianku farmacji;
 • ziele skrzypu.

Jaka jest różnica między lekami Arfazetin E «i» Arfazetin „? Instrukcje użytkowania stwierdza się, że pierwsza kompozycja jest taka sama jak opisano powyżej. Jednak zamiast korzenia z mandżurskiej Aralia zawiera ona korzenie i kłącza Eleutherococcus.

Farmakodynamika ziołowe

Co jest niezwykły lek „Arfazetin”? Instrukcje obsługi, opinie donoszą, że lek ten obniża poziom glukozy we krwi i pobudza glikogenobrazuyuschuyu wątroby.

Jak wiadomo, obecność cukrzycy tolerancja węglowodanów u człowieka jest obniżona. Wynika to z faktu, że zmniejszenie wydzielanej insuliny i glukozy we krwi wzrasta. Uważane za środki zdolne do zwiększania tolerancji na węglowodany.

Skuteczność tego preparatu przyczyny glikozydy triterpenowe, flawonoidy, antocyjany glikozydowe, karotenoidy, kwas krzemowy, saponiny i kwasy organiczne zawarte w surowcach roślinnych, zwłaszcza jagody, dzikiej róży, klapy fasola, kwiaty rumianku, dziurawca trawy i skrzyp.

Wszystkie te substancje mają działanie hipoglikemizujące. W niektórych przypadkach, odbiór gotowego infuzji pomaga zmniejszyć dzienną dawkę doustnych leków.

Typowo takie działanie przejawia cukrzycy drugiego typu. Jeśli chodzi o pierwszy rodzaj choroby, w tym przypadku, znaczna hipoglikemiczne działanie leku nie ma.

Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na fakt, że kompleks bioflawonoidy „Arfazetina” ma również właściwości antyoksydacyjne i membranowych stabilizuje.

świadectwo

Kiedy stosować lek „Arfazetin E”? Instrukcje użytkowania twierdzi, że lek jest wysoce uznane tylko wtedy, gdy drugi typ cukrzycy. Może on być podawany samodzielnie lub w połączeniu z insuliny i pochodnych sulfonylomocznika.

Przeciwwskazania

Jakie choroby są zakazane używać napar ziołowy z kolekcji „Arfazetin”? Instrukcje użytkowania wskazać następujące przeciwwskazania:

 • jade;
 • bezsenność;
 • nadwrażliwość;
 • ciąża;
 • choroba wrzodowa;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • padaczka;
 • drażliwość;
 • piersią dziecko;
 • Wiek 12 lat.

Lek „Arfazetin”: Dawkowanie i podawanie

kolekcja wlew trawa jest przyjmowany doustnie. Do tego celu duża łyżka wylewa 400 ml wrzącej wody i następnie umieszczono w łaźni wodnej. Po ź godzinę lek jest usuwany z płyty i dociskając mocno pokrywy 45 minut.

W miarę upływu czasu, surowiec jest filtrowany i wycisnąć. Zatem objętość wlewu ustalono na 400 ml przez dodanie wrzącej wody.

Przed użyciem należy go mieszać leku.

W co dawkowania przepisany lek „Arfazetin”? Instrukcje użytkowania stwierdza, że infuzja powinna być gotowa do picia na pół godziny przed posiłkiem, w wysokości 1/2 szklanki dwa razy dziennie przez okres jednego miesiąca. Przebieg tej terapii jest powtarzany po dwóch tygodniach.

Jak stosować lek „Torby Arfazetin”? Instrukcje użytkowania stwierdza, że ta forma leku należy przygotować trochę inaczej. Filtr dwuskładnikową wlano około 200 ml wrzącej wody, a następnie podawać do ź godzinę.

Dla lepszego przygotowania ekstrakcji okresowo jam łyżki, a następnie silnie ściśnięty. Gotowy do wykonania wlewu powinna 1/2 szklanki trzy razy dziennie przed posiłkiem (pół godziny).

Zgodnie z instrukcjami, parzonej produkt oparty na zbieraniu trawy może być przechowywana w komorze chłodniczej do 2 dni.

Nie zaleca się podawania leku po godzinie trzeciej po południu. Wynika to z faktu, że może to mieć wpływ tonik i zakłócać sen.

skutki uboczne

Wlew wstęp ziołowych rzadko powoduje skutki uboczne. Czasami lek przyczynia się do pojawienia się zgaga, zaburzenia snu, reakcje alergiczne i podwyższonego ciśnienia krwi.

Przedawkowanie oraz interakcje z innymi lekami

Przedawkowania narkotyków przypadki, gdy dane nie są znane. Jednak nie oznacza to, że ziołowe mogą być stosowane w nieograniczonych ilościach. Weź ten wlew powinien być tylko do zaleceń lekarskich.

W leczeniu cukrzycy jest narzędzie może wymagać zmniejszenia dawki leków hipoglikemizujących.

okres trwałości, warunki przechowywania i uwalniania leków

Wydany lek „Arfazetin” bez recepty. Pożądane jest, aby zawierał się w ciemnym miejscu w temperaturze nie wyższej niż 25 ° C. Trwałość tej kolekcji jest dwa lata.

Cena leku

Cena hipoglikemii środkiem na bazie składników roślinnych, nie jest bardzo wysoka. Średnio kosztuje 60-80 rubli.

opinie

Pacjenci, którzy regularnie biorą lek „Arfazetin” w lewo na niego w większości pozytywne recenzje. Ponadto, skuteczność tego środka zostało udowodnione w badaniach laboratoryjnych.

Wielu konsumentów zgłosić, że lek znacznie poprawia ich ogólne samopoczucie zaledwie kilka dni po rozpoczęciu leczenia. W tym przypadku, normalny poziom cukru we krwi pacjenta.

Należy również zauważyć, że z tego pojazdu można znaleźć i negatywnych stanowisk. Niektórzy pacjenci twierdzą, że ziołowy sprzyja występowaniu działań niepożądanych. Najczęstszym z nich: wzrost ciśnienia krwi (u osób podatnych na nadciśnienie), oraz zgaga (w przypadku błony śluzowej żołądka lub żołądkowo-przełykowy).

Nie możemy powiedzieć, że ten lek jest dość łatwo dostępne dla każdego, ponieważ ma stosunkowo niski koszt i jest dostępny w niemal wszystkich drogeriach.