480 Shares 7049 views

Coprinus (grzyb) alkoholizmu: Opinie

Grzyb beetle (koprinus) – rodzaj rodziny grzyby pieczarek. On jest znana od XVIII wieku, choć w osobnym rodzaju wyizolowano tylko na początku XX. W chwili obecnej beetle – grzyb, który ma około 25 gatunków. Główną część z nich jest niejadalne ze względu na praktyczny brak pulpy drugiej koprinusa trujące.

Odcięte w młodym wieku gatunki jadalne są wspaniałą ucztą. Warto zauważyć, że gotuje niektóre kraje (Czechy, Francja, Finlandia) grzyb biały chrząszcz należy do przysmaków. przed próbą gotować samemu trzeba najpierw zbadać cechy i właściwości.

Ponadto, w tradycyjnej medycynie stosowany jest grzyb chrząszcza z alkoholizmem, dokona przeglądu można przeczytać poniżej. Niedopuszczalne jest stosowanie odurzających napojów z nim – takie połączenie może spowodować poważne zatrucie pokarmowe.

charakterystyka

grzyby tworzą dotyczy shlyapkonozhechnym. Jednocześnie mają wydłużony centralny trzon. Nasadka ma wypukłą w kształcie dzwonu, to prawie nie do mieszkania nie została ujawniona. Powierzchnia kołpaka jest gładka, gładkie, pokryta powłoką w postaci łusek. Ciało jest tak tonkomyasistaya że ze względu na brak większości gatunków grzybów są uważane za niejadalne.

Beetle – grzyb z podłużnego, cylindrycznego trzonka. Często jest pusta i gładka z włóknistej pulpy. Obszerne, częste i cienkie płyty na wczesnym wieku ma kolor biały, a następnie włączyć różowy (kolor żółty), w starych grzyby spieczony lub włączyć brązowe.

Koprinusov sezon owocowania jest od maja do października.

biały chrząszcz

Druga nazwa – Shaggy beetle. On jest warunkowo grzyby jadalne. Wyróżnia atrakcyjności ze względu na „marginesie” – ciężkie białe łuski pokrywające jego kapelusz. Jego kształt – Campanulaceae, jest w stanie dotrzeć do wysokości 15 cm, o średnicy 10 cm, to kolor biały, a następnie ładuje się brązowe lub odcieni szarości brązowawy z ciemnymi środku .. Powierzchnia nasadki na jedwabiste odczucie pełnej dojrzałości, a następnie zmienia się na nim czarnego szlamu z wystającymi zarodników.

Biały beetle – ciało, które czuły i biały grzyb, nie ma zapach i smak, i nie zwalnia sok. Warto również zauważyć, że jego noga może osiągnąć wysokość 35 cm interesujących pozostałości objętych grzyby. Ten biały, filmy i niezwykle delikatnym pierścieniem.

szary żuczek

Inne nazwy: chrząszcz atrament, tusz grzyb. On przez jego krewnego biały inny kolor nadwozia, a także brak koronkowym welonem: on ma kapelusz z szarym uszczelka odcień brązu o średnicy 10 cm, na początku wzrostu jajowate i dojrzałych osobników kielichowego. Nasadka pokryte skalach tym samym kolorze szarym.

Szary chrząszcz – grzyb, który posiada szeroką płytę (u młodych zwierząt są białe i czarne w dojrzały). Noga sięga 20 cm wysokości, o grubości 2 cm, jest biała, gładka, czasami z krzywymi wzrostu. Młode grzyby można zobaczyć niewielki biały pierścień centric znika wraz z rozwojem. W szarej gnoju białym miąższu, przyjemny słodki smak. Zarodniki elipsoidalne, druk zarodników jest czarny. grupy atramentowe grzyb rośnie na bogatych w próchnicę i wilgotnych gleb w parkach, ogrodach publicznych, oraz odpadów w pryzmach kompostu lub w ogrodach, a ponadto w rozkładających się wycinki drewna w lasach i tak dalej.

Coprinus zwyczajny

Wizualnie różni się od białych i szarych kongenerów: kapelusz jego średnica dochodzi 3 cm, najpierw ma powierzchnię kudłatego i kształt cylindryczny, a następnie staje się shirokokolokolchatoy z przetłoczeniami lub „chropowatość” (pęknięcia lub zmarszczki pochodzące od środka) powleczone płatki białe , Podczas zakrętów mocujących dojrzewania czernienie a następnie rozkłada się.

Coprinus zwykłe – grzyby pierwszej płyty bieli, a następnie przyciemnienia na czarny. Należy zauważyć, że stopka osiąga długość 10 cm i szerokość 0,5 cm. To jest gładka, wydrążone, o małej wybrzuszenie u podstawy.

aplikacja

Jadalny grzyb chrząszcz, który przedstawił zdjęcia z tego artykułu mogą być stosowane w żywności, w młodym wieku. Główne gatunki wskaźnik nadające się do zbiorów – jest mleczno-biały kolor talerzy. Jeśli mają najmniejszego cienia (ochra lub różowy) – Grzyb już niejadalne.

muszą być one poddane obróbce cieplnej w ciągu kilku godzin od pobrania, ponieważ nawet cięcia starzenie obornika dalej i może samorastvoritsya, w wyniku autolizy przekształcony ciemnym papkę.

Co ciekawe, suszenie odchodów jest bardziej jak grzyby smażenia dodaje do garnka i na małym ogniu do odparowania smażone całej cieczy, dopiero wtedy można zacząć je gotować.

Ciało grzyba jest odpowiednie dla wszystkich metod gotowania: smażenie, gotowanie, suszenia lub solenie. Miąższ nawóz pozostałą po suszeniu konieczne jest mielenia w młynku do kawy. Otrzymany proszek może być dodawany do żywności, zalecana dawka – 2 g na 2 dni. Nie zaleca koprinusy mieszać z innymi grzybami.

alkohol coprinus

Koprinus – jest to bardzo skuteczne i wydajne narzędzie przeciwko alkoholizmu. Był on używany raz nasze babcie. W chwili obecnej lek jest oficjalnie uznane, że chrząszcz grzyb pomaga pozbyć się alkoholizm. Dziś jest podstawą niektórych środków do leczenia tego szkodliwego nałogu.

Aby przygotować taką skuteczne narzędzie, zbierane młode grzyby, które nie są jeszcze w pełni rozkwitła. Następnie muszą być przygotowane jak najszybciej, bo świeżo zebrane grzyby jego wygląd bardzo szybko tracą kolor atramentu stając owsianka.

Jak gotować?

Coprinus alkoholizmu przygotowanie 2 sposoby: do natychmiastowego użycia i na przyszłość.

Pierwszy przepis

 1. Kocioł lub patelnia wlać oleju słonecznikowego i ogrzewać na małym ogniu.
 2. Weź grzyby chrząszcza, który podsumowuje można zobaczyć w poniższym artykule, odetniemy czapkę, wlać je do garnka, dodać trochę posiekanej cebuli i doprawić solą.
 3. Grzyby dusić na małym ogniu, gdy woda nie leje od żuka dać swój sok.
 4. Gotowania 50 minut. Kolejne grzyby mogą być stosowane w żywności lub dodać do zupy.

Koprinus ma bardzo delikatny i przyjemny smak i gotowane trochę jak grzyby po deszczu. Ludzie, którzy nie planują pić alkoholu, grzyby może mieć absolutnie żadnego strachu, w nieograniczonych ilościach.

Drugi przepis

 1. Miąższ drobno posiekane grzyby rozprzestrzeniają się na płytkiej dużej patelni.
 2. Smażyć w niskiej temperaturze w celu odparowania wody, mieszając i cały czas.
 3. Gotową masę suszy się i miele się na proszek w młynku do kawy.

Proszek ten spadł w napoju lub żywności osobę do spożywania napojów alkoholowych.

Jak to działa?

Jego działanie jest spowodowana toksyczną umieszczonym w niej alkohol, który utlenia spożycia. Substancję rozpuszcza się w alkoholu wprowadza się do krwioobiegu i w wątrobie, powodując objawy ciężkiego zatrucia.

Grzyb ma związek z alkoholem jest całkowicie nieszkodliwe. Ale jeśli jeść grzyby i pić alkohol po jakimś czasie, będzie przejawiać poważne konsekwencje:

 • główny korpus pokryty plamami fioletowy kolor;
 • twarz bardzo czerwony (nawet odwraca fioletowy);
 • płatki uszu i nosa końcówka blado;
 • jest ciepło;
 • przyspiesza i rozpoczyna się impuls serca;
 • istnieje bardzo silne pragnienie;
 • zaburzenia widzenia;
 • Wydaje się, wymioty;
 • Jest coraz gorzej.

Oczywiście, te objawy po pewnym czasie całkowicie zniknąć, ale jeśli dołączyć do szyby znowu wracają z hukiem. W tym przypadku, alkoholikiem takie straszne konsekwencje przypisać działanie alkoholu, którą zawsze bije pragnienie do picia.

Warto zauważyć, że chrząszcz grzyb z alkoholizmem ma kilka dni po jego użyciu, dlatego jest mało prawdopodobne, aby być alkoholikiem to wiąże się ze swoim obecnym stanie. Ale w końcu odłożył strażnika, głównie za pomocą proszek grzybowy, podsypaya go w żywności.

leczenie

Grzyb chrząszcz, którego zdjęcia są prezentowane w niniejszym opracowaniu jest używany w walce z pijaństwem na 2 schematach: zwykłe (2 tygodnie) i długoterminowych (3 miesiące), jeśli doświadczenie picia bardzo długo. Najczęściej leczenie odbywa się bez wiedzy pacjenta, tak że nie podejrzewać, że coś jest nie tak.

Grzyb dodawane do żywności w celu alkoholowy co 2 dni przez 2 lata Jednocześnie pijący nie należy odmawiać spożywania alkoholu, ale wręcz przeciwnie – aby zaoferować mu szklankę dobrowolnie.

W przypadku braku pożądanego efektu konieczne jest zwiększenie dawki proszku do 5 gramów kilka tygodni później przestraszony ich reakcji na wódki alkoholowy odmawia się w całości z jego stosowania.

Po całkowitym zakończeniu kursu ludzie będą czuć nieprzyjemne objawy każdej próbie alkoholu, nawet bez użycia grzybów.

Grzyb chrząszcz: Opinie

Co drugi obywatel naszego kraju do czynienia ze zjawiskiem picia krewnego. I, szczerze mówiąc, bardzo niewiele osób, które przynosi radość. W rezultacie ludzie używają różnych sposobów, aby pozbyć się tego człowieka, jego uzależnienia. Dziś można znaleźć wiele opinii na temat stosowania odchodów zwalczania alkoholizmu. Wiele osób chętnie powiedzieć, że osoba pitnej znika głód alkoholu, ponieważ od razu pojawiają się bardzo przykre konsekwencje z tego. Wśród negatywnych opinii można zauważyć, że grzyby są bardzo trudne do przygotowania – wymagają szybkiego przygotowania, lub po prostu znikają.