193 Shares 4670 views

„Miedwiediew” klinika. Klinika „Miedwiediew” Kupczino: Telefony i opinie

Petersburg – miasto, które zawsze wyróżnia się wysoką kulturą. W północnej stolicy rozwoju Rosji prawie wszystkich sektorach gospodarki i dobrobytu społecznego. Zdrowie w Petersburgu jest też kwitnie.


placówki medyczne w mieście są przedstawiciele publicznych i prywatnych placówek medycznych, które są skoncentrowane najlepszych specjalistów Federacji Rosyjskiej. Jednym z nich jest klinika „Miedwiediew”. Została otwarta w połowie lat 90. ubiegłego wieku i rozwija się do dziś. Ta placówka medyczna jest zróżnicowany, czyli odbiór są eksperci z różnych dziedzin. Ponadto klinika ma świetny sprzęt, który spełnia wszystkie parametry nowoczesności. Pacjenci z tym szpitalu są ludzie z poważnych chorób, w tym płci żeńskiej i męskiej niepłodności.

Co klinikę „Miedwiediew”?

W tym obiekcie otrzymujesz lekarzy różnych podspecjalności. Wśród nich są następujące lekarze:

 1. Położnicy. W klinice, można uzyskać pełne badanie na obecność różnych patologii układu rozrodczego, chorób przenoszonych drogą płciową. Pacjentów placówek medycznych są także kobiety w ciąży. To gospodarze niektórych zabiegów chirurgicznych z wykorzystaniem urządzenia laserowe (usuwanie brodawek, diatermii).
 2. Urolodzy. Te lekarze specjalizują się w chorobach układu moczowo-płciowego u mężczyzn. Wśród nich – .. Ostre i przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie pęcherza, zaburzenia erekcji, itd. Jest w toku leczenia niepłodności.
 3. Dermatologów. Doświadczeni specjaliści produkują czystą skórę, laserowe usuwanie guzów łagodnych, tatuaże, blizny. Również tutaj można uzyskać wysokiej jakości diagnostyki i leczenia chorób przewlekłych (łuszczyca, egzema, trądzik).
 4. Proktologia. Specjalizuje się w chorobach odbytnicy.
 5. Kosmetologów. Przeprowadzić ciało jakość pielęgnacji skóry i twarzy.
 6. Endokrynolodzy. Lekarze spędzają porady i leczenia chorób, takich jak cukrzyca, hiper- i niedoczynności tarczycy. Specjalizuje się w zagadnieniach z przyczyn niepłodności hormonalnych.
 7. Onkologów. Diagnozowania i leczenia procesów nowotworowych we wczesnym stadium.
 8. Flebologia. Diagnostyka i leczenie żylnej choroby laser (żylaki, zakrzepica).
 9. Gastroenterologii. Specjalizuje problemy układu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego i wątroby.
 10. Terapeuta.

Centrum Diagnostyczne w placówce medycznej

Klinika „Miedwiediew” – centrum medyczne, gdzie można pójść niemal wszystkie rodzaje współczesnych badań. Instrumentalne metody oceny stanu narządów i układów są dostępne w biurach niemal każdego profesjonalisty. Dział Ginekologii posiada nowoczesny sprzęt, pozwalając, aby zobaczyć owoce w bardzo wczesnych stadiach ciąży, a także w celu przeprowadzenia pełnej diagnozy. Klinika „Miedwiediew” na Oleko Dundycha 17 zapewnia wszystkie rodzaje badań endoskopowych, w tym żołądka i jelit, kolonoskopia i kolposkopii. W placówce medycznej można poddać badaniom USG jakiegokolwiek narządu i naczynia krwionośne Dopplera.

Jakie badania mogą być podjęte w klinice?

Placówki medycznej posiada nowoczesne laboratorium, w którym można przejść przez wiele rodzajów badań. Z ginekologicznych Testy oceniające prowadzi plam na czystość, markerów nowotworowych, infekcji dróg rozrodczych. Ponadto produkowane biochemiczną, cytologicznych i badania hormonalne. Diagnostyka laboratoryjna jest używany praktycznie we wszystkich dziedzinach medycyny. Skierowany do badań biologicznych materiałów onkologów, mamologist, urologów, ginekologów, dermatologów i innych specjalistów z kliniki. Ponadto laboratorium służy pacjentom z innych placówek medycznych.

Klinika Lokalizacje „Miedwiediew”

Placówki medycznej jest duże zapotrzebowanie i szacunku dla pacjentów. Aby rozwinąć swoje możliwości, kilka oddziałów tej placówki został otwarty w Petersburgu. Wśród nich – kliniki "Miedwiediew" na weterana, 16, a także na ulicy Le Havre 2 (tel: 756-92-92, 377-17-10). (Telefon 554-46-16, 553-33-37.). Każda gałąź placówek medycznych są sami eksperci. Wszystkie one zostały wyposażone sale diagnostyczne i laboratoryjne instrumentalne. Dlatego jakość usług nie zależy od medycznego adresami instytucji. Najbardziej odwiedzane są klinika "Miedwiediew" na Kombatantów i Kupczino (str. Oleko Dundycha, tel. 3-669-669).

służb specjalnych placówek medycznych

Oprócz odbierania specjalistów i diagnostyki chorób, klinika „Miedwiediew” oferuje listę procedur, które są prowadzone daleko od wszędzie. Usługi te są dostępne w prawie każdym departamencie instytucji medycznej. Jest to szczególnie prawdziwe w dermatologii i kosmetologii. W klinice wykonano następujące procedury:

 1. Mezoterapia – głębokie oczyszczenie i odmłodzenie warstw skóry.
 2. Plastikowe konturów twarzy.
 3. Biorevitalization.
 4. Zastrzyki z botoksu.
 5. Plazmolifting.

Dermatolodzy kliniki „Miedwiediew” codziennie zwalnia swoich pacjentów z różnymi brodawczaków, brodawek i niechcianych moli. pajączki są usuwane i gwiazdy, wrastające paznokcie. Flebologia odbyło skleroterapii żył kończyn dolnych, a także koagulację przez laser. Inną metodą jest osiągnięcie klinika kompletne oczyszczenie z substancji szkodliwych. Metoda ta nazywana jest kolonogidroterapiya i utrzymywane tylko kilka instytucji w mieście.

Klinika „Miedwiediew” Kupczino: Opinie pacjentów

Zróżnicowana instytucja medyczna codziennie serwuje dużą liczbę ludzi. Wszystkie przychodnie są specjalistami zbliżyć swoją pracę sumiennie i profesjonalnie. Dzięki lekarzy, ludzie są w stanie pozbyć się defektów skóry, nowotwory łagodne, przechodzą kurs oczyszczanie organizmu i uzyskać leczenie chorób każdej gałęzi medycyny. Pacjenci pamiętać uprzejmy specjalistów, znakomite wyniki terapii, jak również możliwości diagnostyki laboratoryjnej i instrumentalnych. Wiele par przechodzą kompleksowe badanie i leczenie niepłodności w murach kliniki „Miedwiediew”.