650 Shares 3759 views

Kuban ośrodków. Relaks w zabawę

Kuban Region – Centrum kurort na wybrzeżu Morza Czarnego. Adler, Soczi, Gelendzhik, Anapa – wykaz najlepszych ośrodków terytorium Krasnodar może trwać przez długi czas. Każdego roku przyjeżdżają tu tłumy turystów, ponieważ jest to najlepsze miejsce na letnie wakacje na morzu. Liczne ośrodki Kuban corocznie gotowy do podjęcia coraz więcej turystów. Niektóre z nich nawet pracować przez cały rok. W lecie – morza i słońca, a zimą – zjazdy.

piękne miasto Gelendzhik – Kuban serce. Uważany jest za jeden z najlepszych ośrodków terytorium Krasnodar. Wszystko tu jest zaprojektowany dla wygody i przyjemną rozrywką turystów: wielu domach wypoczynkowych, urządzonych plaż, niesamowitą rozrywkę oraz niezrównana naturalnego bogactwa. Kuban ośrodki, położone w Gelendzhik, ma przyjemność zaprosić gości, oferując im najlepsze warunki do komfortowego pobytu. Od lokalnych atrakcji, które zachwycą nawet najbardziej wymagających podróżnych. Na obudowie nie ma również problemu.

„Kuban” Pension (Gelendzhik) znajduje się w samym sercu kurortu.

opis

Pensjonacie znajduje się w odległości pięciu minut od parku wodnego „Behemoth” oraz centralnego nabrzeża z dużo rozrywki.

W centrum rekreacji ma dwa nowe budynki, basen odkryty, częścią dla dzieci oraz plac zabaw, parking, biuro informacji turystycznej, sklepy i restauracje. Renta jest strzeżony przez całą dobę.

usługi

Pięć minut spacerem od bezpłatnej plaży z drobnego żwiru. Za dodatkową opłatą można wypożyczyć leżak, parasol lub leżak.

Pensjonaty Kuban różnią niezrównaną obsługę i profesjonalizm personelu.

Dla tych, którzy nie chcą spędzić wakacje czas na gotowanie, Pensjonat „Kuban” oferuje 3-daniowy posiłek. menu można zamówić oddzielnie. Na posiłki w pensjonacie jest nowy przytulny pokój. Kucharzy przygotować wiele użytecznych żywności wyłącznie ze świeżych produktów.

Biuro informacji turystycznej oferuje najbardziej znane trasy dla lokalnych atrakcji. Otwarcie sezonu towarzyszy procesji karnawałowe, na których można uzyskać wcześniej zarezerwować bilet w biurze. Główną atrakcją Gelendzhik jest uważany nasyp. Ani jeden rosyjski ośrodek jest taka unikalna konstrukcja architektoniczna. „Kuban” pensjonat w stosunku do nabrzeża jest bliżej niż wszystkich innych kwaterach czy sanatoriach.

pokoje

Wszystkie Kuban ośrodki oferują swoim gościom komfortowe pokoje. „Kuban” – nie jest wyjątkiem.

W przypadku, gdy numer 1 jest 93 pokoi o różnych kategoriach cenowych.

  • Pokoje klasy „Economy” ma dwa łóżka, szafki nocne, komoda, lodówka, telewizor, stolik, szafa, łazienka, WC i klimatyzacją.
  • Pokoje „standard” dodatkowo znajduje się kanapa, kredens, Omod, ekspresy i suszarki do włosów.
  • Apartament „Suite” – dwupokojowy. Wszystkie meble wykonane z drewna.

W obudowie 2 znajduje № 150 numerów klasy „junior” i „Lux”. Ich układ jest na poziomie europejskim.

opinie

Dla tych, którzy przychodzą po raz pierwszy na wakacjach w Gelendzhik, nie ma lepszego miejsca, aby zatrzymać niż pensjonat „Kuban”. Liczba odwiedzających są pozytywne, ale jest lepiej, aby zobaczyć wszystko i wyciągnąć wnioski. Pierwszą rzeczą, która przyciąga turystów – jest pojawienie się w pensjonacie. Nowe budynki wyglądać porządny. Prawie wszystkie pokoje mają wspaniały widok. Tylko ogromny basen i dobrze wyposażone. Wygodnie, to jest obok szpitala i apteki. Jest to idealne miejsce na wypoczynek. Dla tych, którzy lubią nocne życie, to lepiej, aby osiedlić się w innym miejscu. Kuban ośrodki zaspokoi wszystkich potrzeb.