531 Shares 1983 views

Jak tkać gumę brelok na maszynie bez komputera?

Wyroby z gumek do tkania niedawno wygrał swoje miejsce wśród już znanych artykułów gospodarstwa domowego. Często można zobaczyć na dziewczęce sukienki, stroje kąpielowe, nieżelaznych rezinochek lub wszelkiego rodzaju akcesoria: od okapu do worka wieczorem. I jak miło, aby otrzymać dar trochę pamiątek, przeplata się z jego własnymi rękami: bransoletka ozdobiona różnych figurach, wplecione w ringu z perełek, ale młody człowiek może dać pęk kluczy od domu lub samochodu.

Jak tkać dziąsła breloki? początek

Pierwszym z nich jest określenie koloru dziąsła do tkania. Jasne i żywe kolory są bardziej odpowiednie dla dziewcząt, ale młody człowiek powinien wybrać spokojne kolory – niebieski, biały, czarny, zielony ciemny i tak dalej.

Po pierwsze, należy rozważyć, jak splot uroki gumy na maszynie. Take 20 czerwony i zielony siedem gumy – brelok zostaną wykonane w postaci truskawek. Dwa zielone guma rozchwytywane pierwsze centrum barów i długą serię. Druga para – takie same, ale w pobliżu i centralnym rzędzie. Dwie czerwone guma kładzie się na pierwszych dwóch kolumnach wielu długo, a następnie jako drugi i trzeci. To samo centralne i wykonać z pierwszej, drugiej małej liczby kolumn. Dwa kolejne guma z drugiej kolumny niskiej liczbie rzutów na trzecim centralnym. Dwie czerwone – na trzeciej i czwartej kolumnie centrum, dwa kolejne – w czwartej kolumnie centrum, a trzecia kolumna długich seriach. Ponownie, dwie czerwone paski na drugim rzucie wszystkich wierszy. Innym osiem zwijają się na haku, włożył na trzecim centrum barów i długiej serii. Ostatnie trzy razy i czerwony curl umieścić na ostatniej kolumnie czerwone gumki.

Krok drugi

Szukać dalej, jako splot guma łańcucha kluczy w postaci truskawek. Zielony elastyczna taśma jest skręcona dwukrotnie i wskoczył na kolumnie pierwszej serii krótkiego zasięgu. To samo odbywa się przy długim pierwszej kolumnie. Na czwartej kolumnie gumek centrum pędów, które rozciągało się od trzeciej kolumnie długiej serii i wyrzucić. Sama wykonać z taśm gumowych ze środka trzeciej kolumny, a następnie usunąć z żywicy, z drugiej kolumny małej serii (Ono i wyrzucić). Również postępować gumek drugim środku kolumny. Następne usunięcie gumy z drugiej kolumnie w trzecim rzędzie, i napędowego kolumna przyciągany do niego. Podobnie postępujemy z gumki od pierwszych kolumnach wszystkich wierszy. W pierwszej kolumnie rzędu niskiej usunąć zielonej gumy i włączył pierwszego środka kolumny. Z długimi i rozprzestrzenił się na środku. Pominąć hak na środku i na dole pierwszej kolumny do ostatniego włożył na zielonym gumką, zmniejszając kończy się na szczycie i zaostrzenie pętlę. Ostrożnie zdjąć gumę z urządzenia, trzymać na zielono. Truskawki gotowe!

Jeśli nie ma maszyna

Jeśli nie masz maszynę, to nie ma potrzeby być zdenerwowany. Następny będziemy nauczyć się tkać Brelok gumę bez maszyny. Wymaga to hak, widelec, pierścień żelaza i guma kilka kolorów (osiem sztuk).

Pierwszy guma (na przykład szary) umieszcza osiem na proca, cztery białe – na prawo i na lewo włócznie. Top – obok vosmiobraznaya szara guma dno podnosi hak Poprzez białe i rzucać pola. Samo zrobić z drugą stroną. Dodawanie cztery gumki o różnych kolorach na włócznie, a następnie ponownie vosmiobraznuyu szary i nadal robi wszystko w ten sam sposób, jak w pierwszym przypadku. Gdy wszystkie kolory będą na Rohatyn, umieścić na górze innej szarej gumy, rzucać w jej poprzednim szarości, a następnie wyjąć z prawej strony i rzucać włóczniami w lewo. Dwa końce szarej gumy lewo na włócznie umieścić na żelazny pierścień i wyjąć gotowy breloczek z włóczniami. Więc nauczyłam się tkać na patyku świec dziąseł.

Spotkać się z procy

W rzeczywistości, nic skomplikowanego w tym instrumencie nie. Jak tkać na patyku z gumy procy? Tak samo jak na wtyczce. Zgodnie ze stanem techniki gumy pękło na przemian w środkowej części każdego z boków są przymocowane ości z jednego lub dwóch elastycznych taśm, które są noszone bezpośrednio na obu końcach urządzenia. W gestii już tkanej pary rezinochki można też zrzucić nie tylko w centrum, a okresowo usuwając je z jednego końca procy i rzuca je na drugim końcu. Następnie splot jest nieco bardziej skomplikowana, a brelok będzie bardziej interesująca. Nawiasem mówiąc, poprzednia próbka pilota również nie można tkać z widełek i stosując proca. Jedyna różnica pomiędzy tym, jak tkać na patyku z gumy procy i jak tkać na widelec – w drugim przypadku, narzędzie jest większe, a tym samym prowadzić tkanie rezinochek dużo jak to możliwe.

Jak zrobić niezwykły urok?

Można zrobić wielofunkcyjną łańcucha kluczy. Wiemy już, jak splot Brelok gumę bez urządzenia, z procy lub wtyczki można zastąpić palcami.

Oznacza to, że kij może być wykonana w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie. Na przykład, przy użyciu techniki tkania opisanego powyżej, proste przetwarzanie na wtyczce, można tkać normalnego bransoletki, zastosowane w całkowicie różnych kolorach. Podłączyć bransoletkę najlepiej dwa klipy z tworzywa sztucznego, aby zabezpieczyć mocno dokręcone ostateczną rezinochki na ich końcach. Albo lepiej podejdzie mały pierścień – choć wykonana z tworzywa sztucznego, choć wykonane z żelaza. W tym przypadku jeden koniec bransoletki można złożyć za pomocą zacisków lub pierścieni, co ostatecznie bransoletkę w prosty kij.

Jeśli potrzebujesz wielu pilotów

Jak tkać uroki dziąseł, tak że są one dokładnie takie same? A co najważniejsze, jak to zrobić szybko? Załóżmy, że chcemy zrobić kilka drobiazgów dla przyjaciół, ale tak, że nie różniły.

Weź hak i ciągnąć za uchwyt pięćdziesiąt rezinochek samego koloru, a następnie ta sama kwota, ale inny. Wydaje się być najtrudniejszy moment, bo już wiemy, jak splot Brelok gumę (rzut, zrzucić, przeniesione, spin). Ale nie w tym przypadku. Tutaj mamy przygotować najprostszy pamiątkę – pęku kluczy kwiaty. Sto noszenia na ramieniu rezinochek przeciągnięty po prostu taki, który mocno przylega do obu stron. Może zmieniać się pęku kluczy trzeci kolor (przyjmując 33 guma) lub umieszczając je za pośrednictwem jednego. Ten kwiat słońca z pewnością zadowoli każdego.

Co jeszcze może być pomysł?

Jeśli dodać trochę fantazją do znanego dzieła, można uzyskać zupełnie inny efekt. Na przykład, jak utkać Brelok gumę tak, że wyróżnia się oryginalnością? To bardzo proste.

Na przykład, weźmy i oplesti górną część klawisza. Ten brelok klucz ochrona przed zarysowaniami i rąk – od dotykania zimny metal. Jak tkać uroki gumy tak, że odbiorca był zadowolony, można powiedzieć, bardzo długo. Od oplatania górnej części klawisza, a kończąc na obudowę centrali – to fantazje i chęć do przełożenia na rzeczywistość fantazji. Warto dodać do prostej pary oczu plecionego-perełek, nosa i uśmiechem – i breloczek z pewnością podniesie nastrój swojego właściciela.

w końcu

Jak tkać gumę brelok, nauczyliśmy. W zasadzie nic skomplikowanego. Najważniejsze – cierpliwość i w żadnym wypadku nie spieszyć. Ale istnieje kilka ważnych kryteriów. Guma powinna być wybrana wysokiej jakości, w rzeczywistości, jeśli jest coś przypadkowo przeciągać, tylko rozerwać uszkodzone, zepsute w wyniku całej poprzedniej pracy. Nie jest konieczne, aby zrezygnować z połowy pracy: to będzie bardzo trudny do zapamiętania, z kolumną lub krawędzi zostały wykończone tkania i pamiętać cały proces krok po kroku nie będzie łatwe.

Nie można przesadzić z kolorami, należy pamiętać, że sygnał powinien delikatnie płynąć do siebie, tylko wtedy, gdy produkt nie wydaje się zbyt jasny i irytujące zamiast przynieść radość. I, oczywiście, powinno się zawsze pamiętać, kto to brelok zostaną zaprojektowane. Te myśli pomoże wykonać zadanie lepiej i bardziej interesujące.