81 Shares 2935 views

Jak zmieścić palec u nogi i szydełka

Kapelusze w kształcie skarpety z mody od kilku lat, stając się w tym czasie część subkultury młodzieżowej. Użyj tego prosty i wygodny model nie tylko chłopcy i dziewczęta, ale osoby dorosłe, jak i dzieci. Dziś możemy zobaczyć, jak dopasować cap-toe z konkretnych przykładów.


Modne młodzieży cap-toe

Igły na drutach wzór ten lepszy niż bez szwu. W tym celu musimy okrągłych igieł na linii lub wyrobów pończoszniczych (zestaw 5 sztuk) i 1 motek przędzy ulubiony odcień. Po pierwsze, kojarzy próbkę 20 x 10 rzędów ściegów. Wielkość powstałej wstęgi określi wymaganą liczbę pętli cap-toe mocno siedzi na głowie, ale nie powoduje dyskomfortu. Z reguły, średnia gęstość 120 pętle współpracującą.

Teraz, gdy pętla rekrutowani, rozkładamy je na czterech igieł i rozpocząć pracę. Pierwszy 2-3 cm dziana elastyczna taśma potrzebują 2×2 lub 1×1, a następnie przystąpić do głównego wzorca. Optymalny wzór dla nagłówka będzie Striping prawa i błędnych wierszy, dzięki czemu produkt łatwo mieć dowolną postać. Pierwsze 5 rzędach, że dzianina kordonek, kolejne wiersze 5 – zawias twarzy. Jak chcesz, możesz sprawić, że zespół poszerzyć lub zwęzić, jak również przędze dziewiarskie różnych kolorach z dwóch kul na przemian. Gdy nakrętka osiągnie pożądaną długość, zaczynają usunięcie pętli. To ograniczenie była jednorodna i dyskretne, provyazyvayte 2 pętli x 12 razy w pierwszym i ostatnim wierszu Purl paski. Kiedy szprychy będzie 12 pętle, usunąć je na stabilnej nici i zawiązać węzeł na niewłaściwej stronie pracy. Nasze skarpety kapelusz gotowy, konieczne jest, aby umyć lub na mokro, a następnie delikatnie wyciągnąć. Do wysuszonej kapturkiem szyć POMPON, Frędzel, bombowiec możliwe, strony dekoracyjnej PIN.

Cap-toe hak – to proste!

Szydełkowane, toe-cap posiada gęstą strukturę, jest więc pożądane kolumny z dzianiny sc, luźniejsze niż zwykły bar. Wprowadzenie do żądanej długości łańcucha, bliskości w pierścieniu. Na początku każdego wiersza zrobić podnoszenia pętli 2, a następnie kolumny z luźnym nakida lub inny wzór do smaku dzianiny serii do końca. Wygląda to bardzo elegancki palec u nogi w jasnych pasków. W przypadku takich produktów nadających się resztki z przędzy o różnych kolorach, ale o tym samym składzie i grubości. Zawężenia jego produkcji, vyvyazyvaya 2 kolumny i zamykania ich razem, zmniejszając szerokość jednorodnie. Jeśli pozostały 3-5 pętli cięcia długości łańcucha od 10 cm, przekazuje go przez ostatnią pętli do sieci nie jest rozpuszczony, i odłączenie go od niewłaściwej stronie pętli. Koniec wątku jest mocowana za pomocą dwóch ściegów, odcięty. Gotowy ograniczenie jest pożądane do wody, aby nadać mu pożądany kształt.

Często po drutach duża lub wielobarwne wzory są tkaczy są kulki z przędzy, zbyt mały w stosunku do objętości pracy.

Że palec nasadki w postaci nadającej się do wykorzystania takich pozostałości.

Dwieście gramów nici, identyczne pod względem struktury, wystarczającej do drutach szalik i czapkę w stylu Missoni.

Funny paski mogą mieć różne szerokości, a nawet inny obraz, ale nie nadużywać kontrastujące kolory, ograniczyć przędza 3-5 odcieni.

Powodzenia w pracy!