848 Shares 3951 views

Klatki dla psów w mieszkaniu. Jak nauczyć psa w mieszkaniu w klatce?

Zastosowanie tego urządzenia spowoduje bardzo przydatnych wyników. Czasami źle i opisane jako kpiny zwierząt. Ale jeśli zrobisz to dobrze, wyniki są tylko pozytywne. Klatki dla dużych psów w mieszkaniu umieszczonych z kompaktu złożyć je, gdy trzeba użyć narzędzi zniknie.

Jak pies może być przyzwyczajony do klatki

wystarczająco mała waga ma klatkę dla psa w mieszkaniu. To urządzenie jest łatwo przemieszczać. Jeśli twój pies wybitny garnitur i regularne odwiedzanie wystaw, wiedza o tym, jak uczyć psa w mieszkaniu do komórki będą bardzo pomocne dla Ciebie i Twojego zwierzaka.

Kiedy szczenię, upewnij się, że od samego początku został przyzwyczajony do życia w czystości, dobre zachowanie. Powiedz mu, gdzie umieścić i jak się zachowywać. Po tym wszystkim, z bardzo młodym wieku, można szybko przyzwyczaić szczenię do porządku życia.

Że wszystko zostało wykonane poprawnie i klatka dla psa w mieszkaniu stał się ulubionym obszarem, a nie więzienie, konieczne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób zwierzęta zazwyczaj zachowują i jakie są ich skłonności. Ponieważ jest to bardzo ważne.

Wycofanie się z grup społecznych i refleksji na temat separacji

Kiedy zwierzę jest odsadzonych od ich grupy społecznej, zaczyna dzwonić do swoich bliskich, szczeka i wyje. Distressovaya wokalizacja – termin nadany przez naukowców-zoologów tego zjawiska. W ten sposób pies stara się poprawić swoją zdolność do przetrwania w tle dzikiej przyrody. Może jej matka była nadal blisko i słyszeć rozmowę.

Teraz wyobraź sobie, że klatka psa w mieszkaniu zwierzakiem ogranicza zdolność do poruszania się i spojrzeć blisko. Chce uciec, kopać kurs, gryząc pręty, przełamać bariery. W jego umyśle jest tylko jedno zadanie – przeżyć. W takiej sytuacji konieczne jest starannie i nie działają uszkodzić psychikę psa. Bądź ostrożny i miłosierny dla zwierzęcia.

Prawidłowy model zachowań

Do gaszenia odruch separacji, świadczyć swoje protegowany poczucie bezpieczeństwa, nawet jeśli stowarzyszenie zwróci się w jego umyśle obraz nory, gdzie jest spokojny, ciepły i spokojny. Śledź tę sekwencję kroków:

  • obzavedites To proste urządzenie wykonane z drutu, którego dno jest paleta. Klatki dla psów w mieszkaniu musi być duża, bo szczeniak nie zawsze małe i rosną;

  • niech nowego domu psa stojącego w sypialni;

  • że temat był interesujący pup, rozkładają wewnątrz kawałków jego ulubionym jedzeniem, spowoduje to miłe skojarzenia;

  • przed pójściem do łóżka, po raz kolejny nakarmić psa i zamknął klatkę;

  • Wyjdź na korytarz, ale jakiś czas watch dog;

  • jeśli okaże się, że pies nie lubi, co się dzieje, i to przeżywa lęk separacyjny odruch, głośna, odnoszą się do niego. Wtedy pies zrozumie, że jeśli to jest zachowywać się w przyszłości, za każdym razem na to pójdą głośny głos właściciela. Jeśli głos nie działa, wstrząsnąć Skarbonka z monet lub ostrym clap gazety na ścianie lub drzwiach;

  • Takie procedury muszą być powtarzane kilka razy, aż pies nie w pełni przyzwyczaić do klatki. Aby zacząć uważany jest za sukces, jeżeli zwierzę siedzi spokojnie w celi przez pół godziny;

  • podkinte zwierząt zabawka, że nie jest się nudzić, niech pogryzet. W tym czasie można wyjąć obrożę i smycz.

Z czasem czworonożnych przyjaciół naprawdę przyzwyczaić się do swojego nowego domu i zachowuje się całkiem dobrze. Oni nie wydają się już tak złośliwy wroga na klatce psa do mieszkania. Z ich rąk, można zrobić takie wspaniałe urządzenie, lub kupić w sklepie zoologicznym.

Problemy, które mogą powstać w ciągu nocy

Jak my, ludzie, psy w godzinach porannych nie jest przeciwny, aby odwiedzić toaletę. O tym pragnieniem oni zgłosić, szczekanie i skomlenie. Psy – są bardzo czyste zwierzęta, a ich wysublimowane instynkty dyktować czystości i porządku we własnym legowisku. Trzeba być tam, aby umożliwić zwierzę robić wszystkie właściwe rzeczy we właściwym miejscu lub na ulicy.

Plusy i minusy korzystania z komórki

W tym urządzeniu jest naprawdę morze pozytywnych stron. Oduczyć szczeniaka iść do toalety w niepożądanych miejscach ze względu na klatkach dla psów do mieszkania. Zdjęcie pokazuje, jak to jest naprawdę bardzo prosta sprawa. Przyzwyczaić szczeniaka do konkretnego miejsca, gdzie kał, pozwalamy mu moczyć podłogę jego feromonów, a jeśli chce się wrócić. Gdy idziesz gdzieś i nie być w stanie kontrolować zachowanie zabawy psów, klatka pomogą chronić dom od ruiny i zaburzenia. Państwo oduczyć złych nawyków zwierzęcia.

Poza tym, jeśli robisz wszystko poprawnie, można złagodzić swoje zwierzę od odruchowego separacji, i nie powinny być efekty po stresie. Oczywiście ta metoda ma swoje wady.

Jedną z wad jest to, że przyzwyczajenie jest konieczne przeprowadzenie delikatnie, niż oddanie zwierzaka przez długi czas w klatce. W ciągu dnia nie można trzymać psa w izolacji przez więcej niż dwie lub trzy godziny.

Kiedy jesteś z dala od domu przez długi czas, trzeba myśleć o tym, jak PET czuł się wolny i chronione. Dbać i fakt, że w trakcie przyzwyczajania do klatki pies mógł zawsze salach w odpowiednim miejscu do tego. Muszą być również dostępna woda, żywność. Jest to niemożliwe, aby izolować zwierzę przez długi czas, jeśli chcesz, aby szczeniak był zdrowy umysł i ufał świat wokół nich.

Ciesz się i wzajemną miłość

Jeśli jesteś ostrożny właściciel i zrobić to dobrze, podopieczny pokochają klatkę i rozważy swoją siłę, nie idzie na odpoczynek, ponieważ jest to jego ulubione miejsce. Pokaż mu, że jest super, wygodne miejsce, w którym będzie czuć bezpieczeństwo i integralność. Pozwól im poczuć spokój i komfort. Następnie dobrze a ty i twój mały przyjaciel. Wszystko w kolorze czarnym.

Pies – przyjaciel twój, który trzeba szukać porozumienia, kompromisu. Oboje czerpać przyjemność ze swojego związku, tak aby dać Pet Care, aby pokazać i przyciągnąć, a nie na siłę, a następnie wycofanie powróci lojalność, zaangażowanie i pozytywne w swoim kierunku.