223 Shares 3944 views

Staranne recenzja: Kreml dieta na specjalne okazje

Pragnienie, aby schudnąć, pozbyć się zapasów tłuszczu popycha ludzi od jednej diety do drugiej, aż do całkowitego odrzucenia żywności. Ale głód nie pozbyć się tłuszczu, a tylko zaostrzyć problem: biochemia ciała jest bardzo złożone, a jeśli to było takie proste, nie byłoby żadnych grubych ludzi. Zazwyczaj przyczyną otyłości jest nadmierne spożycie kalorii o nazwie, z naciskiem na węglowodany.

węglowodany niewykorzystane są zdeponowane w tłuszczu na magazynie. Akcje rośnie, dostarczając wszystkie wielkie kłopoty jego właściciela: postać pogarsza się naprzeciwko. Co robić? Teraz popularny recenzja: „Kreml dieta czyni cuda” – przyciąga coraz więcej zwolenników. Mimo wszystko, większość diet cud wymaga diecie herkulesowego wysiłku, a przede wszystkim odnosi się to do cięć w zwykłej diety, która jest wykluczona w „Kremlin szpitala.”

Usuń węglowodany i zmusić organizm do spalania tłuszczu wymaga diety Kremla. Jej przepisy są bardzo proste. Jest on zbudowany w taki sposób, który eliminuje głód. Codzienne menu jest na tyle gęsta, jak pełne białka: mięso, ryby, drób, jaja, twaróg – na produkty białkowe są wprowadzane praktycznie bez ograniczeń. Ten mięsień nie jest głodny, zmuszając mózg do wydać polecenie, aby zmniejszyć ich objętość. „Utrata masy ciała jest spowodowane nie mięśni i tłuszczu” – przegląd Kreml dieta słusznie zasłużył.

Jednak zwolennicy tego białka programów żywieniowych często popełniają błąd, co jest szkodliwe dla zdrowia. Białka zawarte w dowolnej ilości przepisuje Kremlin diety, inne produkty do ściśle wybrane biorąc pod uwagę zawartość węglowodanów w punktach – gram na 100 g produktu.

Łatwo jest dać się zboża, ziemniaki, pieczywo, makaron, słodycze, ale także wymaga mniej są warzywa i owoce – to zwykle zalecane utraty wagi. Do ścisłego przestrzegania bardziej lub mniej zbilansowanej diety w ścisłej diety muszą być przestrzegane równowagi – nie więcej niż 40 punktów dziennie w ciągu pierwszych 2-3 tygodni, a nie więcej niż 60 – w przyszłości. Punkty lub punkty, przez długi czas rozwijane i konsolidowane w specjalnej tabeli.

Jest podsumowaniem przeglądu: Kreml dieta wymaga systemu liczenia jednostek węglowodanowych w menu, ale to jest poza zasięgiem zapracowanych ludzi. Oni po prostu usuwa wszystkie węglowodany i jeść tylko białko – mięso i ryby. Jest to czynnik ryzyka dla zdrowia.

Przez symetrycznych zdrowej diety Węglowodany są konieczne, powinna być proporcjonalnie do białek wynoszącym 4: 1, a Kreml diety radykalnie zmienia stosunek zmuszenia metabolizowaniu tłuszczu. Dlatego nie jest przeciwieństwem i test: Kreml efekt diety sokrushayusche na ciele, podważając zdrowia.

Jest skierowany do szybkiej utraty wagi kosztem mobilizacji wszystkich układów organizmu. Ewentualny wpływ na samego szoku tolerują tylko przez krótki czas, a dietetycy ostrzegają całego świata. Dlatego lekarze powinni dokonać kompromisu: jeśli Kreml przestrzegać diety, to tylko bardzo krótki czas – nie więcej niż jeden tydzień. Lepiej powtórzyć bieg po przerwie, ale w żadnym wypadku nie sprawiają, że fundamentem władzy: uszkodzenie zdrowia znacznie przekracza efekt odchudzania.