229 Shares 2767 views

Zapłodnienie in vitro w Niemczech

Przede wszystkim, zapłodnienie in vitro (IVF) – jest procesem, w którym zapłodnienia przez plemniki poza organizmem kobiety: in vitro. ECO jest główną metodą leczenia niepłodności, gdy inne metody wspomaganego rozrodu zostały niepowodzeniem. Procedura obejmuje obserwację procesu kobiecej owulacji, usuwanie jaj od kobiece jajniki i pozwalając spermy do zapłodnienia je w ciekłym ośrodku w laboratorium. Kiedy naturalny cykl kobiecy jest kontrolowany, do zapłodnienia, aby uzyskać naturalnie produkowanego jajko, proces zwany naturalny cykl IVF. Zapłodniona komórka jajowa (zygota) przenosi się następnie do macicy pacjenta w celu stworzenia udanej ciąży. Pierwsze udane narodziny „dziecka z probówki”, Luizy Braun, doszło w 1978 roku. Luiza Braun urodził się w wyniku naturalnego cyklu IVF. Robert G. Edwards, fizjolog, który opracował tę metodę leczenia, otrzymał Nagroda Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny w 2010 roku.

Określenie „in vitro” w znaczeniu łacińskiego „w szkle” i jest stosowany ze względu na początku doświadczenia biologiczne na hodowli tkanek poza żywym organizmem, z którego przyszedł przeprowadzono w pojemnikach szklanych, takich jak zlewki, probówek lub płytek Petriego. Obecnie termin „in vitro” jest używany w odniesieniu do dowolnej procedury biologiczne, które przeprowadza się poza organizmem, w którym komórka będzie rozwijać się normalnie, w odróżnieniu od procedury in vivo, w których tkanka pozostaje wewnątrz żywego organizmu, w którym jest zwykle. Używane określenie „probówka dziecko” wynalezione dla niemowląt urodzonych w in vitro, i odnosi się do cylindrycznego pojemnika ze szkła lub tworzyw sztucznych, żywic zwanych rurek testowych, które są powszechnie stosowane w przemyśle chemicznym i laboratoriów biologicznych. Jednakże, w zapłodnieniu in vitro prowadzi się zwykle w mniejszych rur zwanych płytek Petriego. Jedną z metod in vitro autologiczny współhodowli endometrium jest rzeczywiście wykonane na bazie materiałów organicznych, ale nadal są uważane za „in vitro”.

In vitro można stosować do leczenia niepłodności, związane z problemami jajowody, co sprawia, że bardzo trudno jest zapłodnienie in vivo. Może ona również pomóc w leczeniu niepłodności męskiej, gdzie jest to wada w jakości nasienia. W takich przypadkach docytoplazmatyczne plemnika (ITSIS) wstrzyknięcie może być stosowana, gdy plemniki jest wstrzykiwany bezpośrednio do jaj. Ten jest stosowany, gdy plemnik przenika łatwo do jajka, aw tych przypadkach można stosować plemniki partnera lub dawcy. ITSIS wykorzystywane również podczas liczba plemników jest bardzo niska. Stwierdzono, że stosowanie ITSIS zwiększenie odsetka powodzenia IVF.

Rozrodczego turystyka – jest praktyka podróży do innych krajów w leczeniu niepłodności. To może być postrzegane jako forma turystyki medycznej. Głównymi przyczynami turystyki reprodukcyjnej mogą być regulacje prawne wymaganej procedury w kraju lub niższych cenach. Zapłodnienie in vitro i donora inseminacji są podstawowe procedury turystyka reprodukcyjnego.

Istnieje ogólne zapotrzebowanie na dawców spermy , którzy mają problemy genetyczne w rodzinie, z doskonałą wizję, szkolnictwa wyższego, a czasem nawet pewna wartość ma wysokość, wiek, kolor oczu, włosy, krew i rasa. Najśmieszniejsze, ale doświadczenie pokazuje, że zapotrzebowanie na wysokiej dawców będących naturalną blondynką o niebieskich oczach, największy. Może dlatego tak wielu turystów medycznych przyjść do Niemiec w celach reprodukcyjnych.