682 Shares 1260 views

Złuszczają paznokcie? Rozwiązujemy problem.

Nasze stopy i paznokcie są narażone na nich, a nie tylko stały stres fizyczny, ale również pozbawiony starannej konserwacji i stałego leczenia. Zgadzam się, że pielęgnacja ciała i stan rąk odbywa się częściej. Ale kaczeńce na nogi często muszą godzić się na dokładne cięcie i terminowego stosowania lakieru. Ale oni nie są mniej narażone na różne czynniki zewnętrzne. Ponadto, są one stale traci niezbędną ilość tlenu, a ze względu na sposób możemy nosić obcisłe buty mocno. W takich butach stóp oraz płytek paznokciowych na nich szybko pogrubeyut, skóra na orogoveet nogi, a pod paznokciami gromadzić brud. To z tego, jak wiele innych, równie ważnych powodów złuszczają paznokcie.

Należy zauważyć, że stan naszych paznokci jest najlepszym wskazuje stan organizmu jako całości. Jeśli brakuje mu niezbędnych witamin i minerałów, a najczęściej wapń, złuszczają paznokcie. Najczęstszym powodem, oczywiście, odnosi się chodzenie w bliskich i ciasnych butach, a także rozwoju chorób grzybowych. Równie ważnym czynnikiem jest brak lub niewłaściwe obchodzenie się z płytek paznokci, dużej wilgotności i szał rygorystycznych diet.

Jeśli złuszczają paznokcie, przed rozpoczęciem samoleczenie i opieki, to najlepiej udać się po poradę do specjalisty dermatologa. Pomoże to ustalić naprawdę prawdziwą przyczynę problemu i przepisać odpowiednie leki. Ponadto, lekarz zaleci serię zabiegów do pielęgnacji paznokci w domu.

Aby nauczyć się od tego, co złuszczają paznokcie, należy rozważyć je uważnie. Pale płyta powiedzieć o braku witamin i innych składników odżywczych. Starają się urozmaicać swoją dietę. Szary mówi o braku hemoglobiny. Białe paski i rowki wymaga umieszczenia w wystarczającej ilości menu pierwiastków śladowych, a przede wszystkim, wapnia i żelaza. Jeść mięso, wątroba, jabłka. Złuszczają paznokcie i ze względu na zmiany związane z wiekiem, długotrwałego stresu i depresji, a także częste stosowanie niskiej jakości acetonem lub lakierem.

Paznokci wymaga opieki pełne i wysokiej jakości. To jest tak samo ważne, jak mycie zębów codziennie. Jeśli złuszczają paznokcie, należy przyjąć ją regułę codziennie przed snem traktować je z jodem. Aby to zrobić, wacikiem delikatnie rozmazany początkowo do skórek, a następnie cała płytka paznokcia. Zrób domowej ujędrniający krem. To zajmie pięć części gliceryny i jeden z wazeliną. Każdego wieczoru, masować palce, ale można całą stopę, w zależności od składu.

Zastosowanie lakieru na czas będą musiały zostać porzucone. płytki paznokciowej wymaga pełnego dostępu tlenu. Połączyć leczenie jodem i śmietany z balsamów herbaty grzyba. Z niej są odcięte małe kawałki i dołączyć do paznokci z wykorzystaniem bandaż lub plaster.

W ciągu kilku dni będzie oczywiste, że złuszczają paznokcie nie są tak bardzo. Nadszedł czas, aby wziąć kąpiel z oliwy z oliwek. Trzy litry ciepłej wody musi lampkę nieco ogrzanego masła. Położył nogi w wannie, owinąć się ręcznikiem. Procedura trwa trzydzieści minut. Pod koniec nogę spłukać letnią wodą i delikatnie przetrzyj, można zastosować balsam gojący, a dziesięć minut później paznokcie pokryte przezroczysty lakier wzmacnia.

Piękne zadbane stopy – to jest w porządku. Teraz wiemy dlaczego złuszczają paznokcie, a następnie uważnie obserwować swoją dietę, unikać zbyt restrykcyjne diety, należy zawierać owoce i witaminy w menu. Eksperci zalecają co najmniej raz w miesiącu polegać na opiece nad ich stóp i specjalistów odwiedzić salon kosmetyczny. Użyć sprawdzonych kosmetyków wysokiej jakości, należy zastosować olej do skórek. Nie oszczędzić czas i pieniądze, aby dbać o swoje nogi, zdrowia i urody są tego warte.