161 Shares 6399 views

Jak sama warkocz spikelets krok po kroku instrukcje i wskazówki

Można dodawać różne własnego wizerunku, czy nauczyć się warkocz „spikelets” się. Każdy taki element ma bardzo udekorować fryzurę z dużej lub średniej włosów. Nawet krótkie włosy, w niektórych przypadkach może być podstawą do niewielkiej części w postaci pięknych warkoczy. Nauczmy się jak nauczyć się warkocz „kolec” ich własne.


Klasyczna technika tkania „kłoski”

Zwykle kosa- „kolec” nadaje się na każdą okazję. Daje ścisłej widok fryzury biznesowego dla biura lub może być koronowany jako obręczy wieczoru. A nawet ślub panny młodej często splot „kolce”, aby ozdobić swoje delikatne romantyczne kolory.

– Do tej elektryczności statycznej nie boli cię w tym czasie, jak warkocz „kolce” będzie po czesanie włosów powinny być traktowane w środki, aby zapobiec ich strzępienie. W skrajnym przypadku wystarczy zwilżyć je lekko, ale nie powinny być mokre – wynik będzie brzydkie. Opcjonalnie wyprostować kręcone włosy, bo ten element jest splot faliste warkocze wyglądają bardziej interesująca.

– włosy zaczesane do tyłu, z przedziałkiem pośrodku nie tworzą. Niewielka część włosów nad czołem jest podzielony na trzy obszary, a nie jeden krok typu klasycznych oplotów.

– Kontynuowanie tkania komplikuje fakt, że w każdym nowym kolei dodać trochę włosy po obu stronach.

– Kontynuuj, aż wszystkie włosy są tkane. Następnie udajemy się do prostego tradycyjnym oplotem i przymocować swój koniec.

Opcje modne fryzury „kłoski”

Od oplatania „kolce” może być z dowolnego obszaru głowy i tworzą je w dowolnym kierunku, można tworzyć szeroką gamę modnych fryzur. Wariacje dość dużo, biorąc pod uwagę następujące elementy:

– Tat może być wiele „uszy”. Mogą nawet być bardzo cienka i przypominają warkocze afrykańskie.

– Rozpoczęcie oplot może znajdować się w obszarze głowicy i może być tkana na oddzielnej dedykowanego pasma włosów, tak, że dodatkowe przeprowadzenie większości warkocze – to „skok” będzie przypominał ogona ryby. Dziś jest bardzo modne. Jeśli wiesz, jak warkocz „kolec”, zdjęcie takiej zmienności dwóch oddzielnych warkocze poprosi nowy pomysł.

– „KOLOSOK” może być ciasno i błyszczące, a może być wolny i nieco przypadkowy. Taka łatwość niedawno weszła w modzie, to daje obraz pewnego stylu. Aby to zrobić celowo rzucić jedno pasmo do drugiego w czasie tkania.

– bardzo imponujący wygląd fryzury plecione dla podświetlone włosy – jak to jest warkocz „uszy” z nici z kolorowymi nićmi. Spróbuj taką innowację.

– „kłoski” jako element fryzury może być stosowany nawet w stylu punk. Nie ma potrzeby, aby golić whisky wyglądać neformal, warkocz warkocze w świątyniach dość mocno, i reszta jego włosy do pozyskania w zależności od smaku za pomocą narzędzi do stylizacji.

– „KOLOSOK” jest po prostu niezastąpiony, jeśli chcesz bezproblemowo podłączyć coś do włosów. Propletaya pod włosami, że niewiele elementów, należy utworzyć „baza” do mocowania welony, tiary, sztuczne kosmyki włosów, etc.