216 Shares 6331 views

"Vesta" (spa): opinie, zdjęcia, kontakty

„Vesta” – sanatorium, położone niedaleko stolicy Białorusi (Mińsk), przez cały rok. Został on wysłany tu przez tych, którzy szukają prywatności, chce odpocząć na wakacjach. Rosyjski mieszkańcy są także bardzo często ten ośrodek zdrowia, ponieważ jest on znany jako instytucji, gdzie umieścić na nogach, nawet tych, którzy są zdesperowani, aby pozbyć się ich chorób.

historia

Sanatorium „Vesta” pierwszy otworzył swoje podwoje dla gości w 1995 roku. Następnie składał się tylko z jednego organu, który mieścił się pokój odpoczynku, jadalnię, gabinecie lekarskim. Wtedy liczba miejsc była ograniczona, jednak zapotrzebowanie na leczenie, jak jest teraz, mieszkańcy Białorusi nie doświadczył. Dwa lata później, nie ma innego budynku, ale wkrótce jego pojemność nie wystarczyło.

W rejonie Mińska z całego Białoruś zebrane pacjentów potrzebujących leczenia, dowiadujemy się o sanatorium oraz w sąsiednich państwach. W 2002 roku obiekt został przebudowany, nie było jeszcze kilka spraw. Jako ośrodka 2016 składa się z pięciu budynków, liczba pokoi obejmuje ponad sto siedemdziesiąt pokoi o różnej wielkości, które mogą podjąć w dowolnym momencie roku.

specjalizacja

Każdy, kto szuka miejsca do wypoczynku, należy spróbować, aby dowiedzieć się, co jest „Zachód”. Sanatorium jest jednym z wiodących ośrodków terapii fizycznej i diagnostyki terytorium Białorusi. Gdzie można uzyskać fachową poradę od kardiologów, urologów, reflexologist, endokrynologów, lekarzy dermatologów, USG, fizjoterapeutów i innych specjalistów.

Pacjenci są zachęcani, aby wprowadzić szeroki zakres terapeutyczny fizykoterapii, z którego można przynieść ciało jest w porządku. Szczególnie popularny hydroterapii i aromaterapii, które pozytywnie wpływają na centralny układ nerwowy. Jedną z głównych zalet ośrodka jest obecność własnej grocie solnej, gdzie pacjenci mogą poddać Haloterapia zdolny wykorzystać sztuczną atmosferę w leczeniu układu oddechowego.

programy wellness

„Vesta” – sanatorium zabieg, który odbywa się na specjalnie sporządzone przez lekarzy i psychologów programów. Te kompleksy środków terapeutycznych są przeznaczone do 12, 14, 18 i 21 odpowiednio, zawierają one dużą ilość procedur, które muszą być powtarzane kilka razy (na przykład, program dwanaście dni zawiera pięć sesji masażu ręcznego). Ci, którzy odpoczywali w obiekcie, zaleca się, aby użyć najwyższej możliwej program przeznaczony do trzech tygodni.

Jeśli pacjent chce poddać się żadnych dodatkowych procedur, które mogą to zrobić za opłatą. W cenie procedur, które nie są zawarte w programie, w tym 41 imprezy. Dokładny koszt usług dodatkowych, można skontaktować się z administratorem w dniu przyjazdu w ośrodku.

funkcja reprodukcyjna

Diagnostyka i leczenie narządów płciowych to kolejny obszar, w którym specjalizuje się rozważyć ustanowienie Mińsku. „Vesta” – ośrodek, który oferuje wspólny program dla mężczyzn i kobiet, których elementy można wymienić w dowolnym momencie. Istnieją dwa warianty tego kompleksu, pierwszy przeznaczony jest do 7 dni, a drugi – w 10. Należy przypomnieć, że przejście z dwóch programów nie będzie oznaczać całkowite wyzdrowienie z obecnych problemów z funkcji rozrodczych organizmu.

Kompleksy są zaprojektowane, aby zidentyfikować istniejące choroby, tworzą przebieg leczenia, uruchomić go i zobaczyć pierwsze rezultaty. Dolechivatsya pacjent ma w domu, pod nadzorem lekarza. Aby rozładować eksperci przygotować pełną listę procedur prowadzonych w ośrodku, a także kartę pacjenta, który stwierdził w szczegółach jak leczenie, jakie pozytywne zmiany zostały zarejestrowane w wyniku. Z uzyskanych informacji pacjent może udać się do kliniki we Wspólnocie do dalszej obróbki.

Co zrobić z resztą?

Jedynym narzędziem, które pomogą Ci dokonać przynajmniej niewielką pomysł co to ośrodek „Vesta” – opinie. Oddziały odwiedzających mówią o nim pozytywnie, zwracając uwagę na wysoki poziom profesjonalizmu miejscowych lekarzy i personelu. Wielu ludzi przychodzi do odpoczynku w Mińsku każdego roku, trzy tygodnie to wystarczy, aby doprowadzić swoje ciało, aby cieszyć się odpocząć i zregenerować.

Negatywne emocje powodują wczasowicze trudności, które wynikają z zastrzeżeń. w ośrodku w popularność wzrosła po utworzyli zespół zgrany tam (który przeniósł się z innej uczelni, wcześniej znany ze swojej jakości leczenia), tak aby otrzymać bilet, by stać się o wiele trudniejsze. zastanawiające również fakt, że ośrodek ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę (kawiarnie, bary, kręgle), ale to jest prawie nie popytu i bezczynności. Według turystów, byłoby znacznie bardziej odpowiednie do budowy na tym obszarze ciała z dodatkowymi salami zabiegowymi.

żywność

Sanatorium „Vesta”, zdjęcie, którego nie można przekazać swój urok, oferuje podróżującym moc generowaną przez radą lekarzy, dietetyków z dużym doświadczeniem. To jest wliczone w cenę i służy jako ważny czynnik pomagający w celu przywrócenia zdrowia i pomagają organizmowi jak najszybciej, aby zakończyć rehabilitację. Dzięki specjalnie zaprojektowane menu efektu terapeutycznego procedur terapeutycznych jest powiększony.

Posiłki serwowane w jadalni, nie odnoszą się do każdej diety, to tylko o zdrowej żywności. Do stołu serwowane ryby, owoce i warzywa, nabiał i produkty mięsne o minimalnej zawartości tłuszczu. Warto zauważyć, że białoruskie produkty spożywcze są reprezentowane głównie w menu, które są certyfikowane. Minimalna liczba produktów z szybkich węglowodanów użytkowych w menu pomaga zapobiegać nasilenie choroby u pacjentów.

Czy istnieją jakieś rozrywki?

„Vesta” – ośrodek, który zajmuje się nie tylko o zdrowie swoich pacjentów, ale także ich czasie wolnym. Na terenie instytucji kilka kawiarni i barów znajduje się sala gier z kręgle, bilard dojechać na codzień. Koszt gier jest demokratyczny, więc są one dostępne dla wszystkich podróżnych. Jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić – pragnienie.

Kiedy sanatorium działa również turotdel trwale predlagaeyuschy trasy krajoznawcze wypoczynek, którego długość waha się od 30 do 200 kilometrów. Najciekawszym – „Wieczór Mińsk”. Wczasowicze są zaproszeni do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc w stolicy Białorusi. Duża liczba zabytków architektonicznych w połączeniu z głównych dróg i uliczek pozostawi dobre wrażenie, a miasto wydaje się typowej europejskiej stolicy.

Jeśli lubisz historię, to na pewno cieszyć się na wycieczkę do pomnika kompleksu „Khatyn” i muzeum „Stalin Line”. Druga trasa obejmuje wizytę w Muzeum Historii i Techniki Wojskowej, w kawiarni, gdzie można zjeść prawdziwy owsiankę żołnierza. Każdy jest mile widziany, aby sprawdzić swoje siły, nawet dorośli mogą strzelać pistolet, który powstał w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Jak się tam dostać?

Jeśli już zdecydowaliśmy, że miejscem wypoczynku będzie „Vesta” (uzdrowisko), jak dostać się do tego punktu – najważniejsze pytanie. Obiekt znajduje się w pobliżu miasta Dzierżyńsk, a istnieją dwa z najwygodniejszych sposobów, aby dotrzeć samochodem lub pociągiem. Jeśli przyjeżdżają samochodem, należy postępować zgodnie z Mińska do miejscowości Nevelichi, a stamtąd udać się do autostrady M1 i kontynuować przez około dziesięć kilometrów do sanatorium.

Nawet jeśli podróżują koleją, pierwszy będą nadal potrzebne, aby dostać się do Mińska. W stolicy Białorusi będą musiały przejść kilkadziesiąt metrów od dworca kolejowego do autobusu, a następnie kupić bilet na trasie „Mińsk-Dzierżyńsk”. wyjazdy autobusowe są co pół godziny, z Dzier będzie krótki spacer do ośrodka na piechotę z dostępnych znaków.

Jak się skontaktować?

Istnieje kilka opcji związanych z zarządzaniem instytucjami, ale najbardziej wygodny – wezwanie. Sanatorium „Vesta”, Wydział telefoniczne rezerwacje wycieczek przedstawia się następująco: + (375) 171 667 060, otwarte codziennie przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu można dostać pokój w dowolnym momencie. Każdy dział mieszkań i instytucja ma swój własny telefon, na przykład, aby wyjaśnić zasady zakwaterowania będzie można numer telefonu + (375) 171 667 047.

Jeśli chcesz zorganizować w ośrodku każdą uroczystość, to najlepiej skontaktować się z działem planowanie (375) wakacje w + 171667033. nabycia płatnych usług medycznych, oraz wyjaśnienie ich wartość może być na + (375) 291755715. Należy pamiętać, że wszystkie telefony (z wyjątkiem działu rezerwacji) działają tylko w dni powszednie w godzinach pracy.

usługi transportowe

Sanatorium „Vesta”, którego styki są w domenie publicznej, oferuje szereg dodatkowych usług. Oprócz standardowej wizyty w miejscowej infrastruktury, wczasowicze mogą skorzystać z usług transportowych i zatrudnić kierowcę z samochodu na dzień i za dodatkową opłatą.

Wielu turystów wolą korzystać z usług transportowych, badając Mińska z okna samochodu. Można również używać ich w przypadku, gdy pojawią się trudności z poruszaniem, a ty potrzebujesz pomocy podczas podróży z Mińska do ośrodka zdrowia.

wniosek

Sanatorium "Vesta", adres który – 319 + 800 km Brest kierunku autostrady M-1, otrzymuje rocznie tysiące turystów. Ciepła i przyjazna atmosfera, która pogrążyć pacjentów przychodzi do instytucji natychmiast oferuje do produktywnego wypoczynku, zmierzające do odzysku i leczenia organizmu.

Będąc tu raz, to na pewno wróci ponownie powtórzyć leczenie wysokiej jakości i cieszyć się dużą ilością lokalny charakter. W ośrodku sportów zimowych, który otworzył tu stają się mieszkańcy pobliskich miast i krajów, lubią snowboardzie. Jednak nawet powolny spacer na nartach po okolicznych lasach jest w stanie pobierać opłaty z pozytywnymi emocjami, które będą trwać przez długi czas. Dobre wakacje!