364 Shares 5816 views

Rosyjski hokeista Makarov Dmitry: biografia, statystyki, najlepsze gry

Makarov Dmitry jest słynny rosyjski hokeista, którzy obecnie grają w KHL. Jego kariera z pewnością można tylko pozazdrościć. Spędził wiele sezonów w najbardziej prestiżowej lidze Rosja. Pomimo specyficznego stylu gry, regularnie gromadzi dużą liczbę punktów wytwórczych.

Zacznij sportową drogę

Makarov Dmitry urodził się 6 grudnia 1983 roku w Ufie. Hokej w tym mieście – najbardziej popularnym sportem. Wiele dzieci marzy o zostaniu profesjonalnych sportowców, potem chwalić swoją własną republikę. Dmitry dziecko naprawdę chciał zrobić w hokeja. Jego ojciec Leonid przed grał profesjonalnego hokeja. To on postanowił dać Dmitry szkołę dla dzieci, „Salavat Yulaev”.

Przebieg pracy zawodowej

Jego pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał z Makarov Dmitry Home Club "Salavat Yulaev" w 2000 roku. Jednakże, spędził dwa sezony i nie udało się zdobyć przyczółek w zespole. Dmitry był niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie i postanowił odejść. W 2002 roku stał się częścią zespołu „Metallurg” z Magnitogorsk. Ale nawet tam, był rozczarowany. Po czterech gier prowadzony napastnik został przeniesiony do drugiej drużyny. Nie grał całą pierwszą połowę sezonu. W dwóch egzemplarzach Makarov Dmitry wyróżniał się wśród innych graczy. Ponad 29 meczu zawodnik zdobył 35 punktów produkcyjnych. Wiedział, że już przerósł poziom pierwszej ligi. Po Dmitry spędził cztery mecze w pierwszej drużynie i przeniósł się do gry w mieście Kurgan.

Ciąg dalszy kariery

W klubie „Trans-Ural” Dmitrij Makarow, hokej, zakończyć sezon 2003-2004. 30 meczu, zdobył 12 goli i dał 9 asysty. Eksperci hokeja z Magnitogorsk śledzone działanie odtwarzacza. By zrozumieć, jak Dmitrij postępuje, postanowili go przywrócić. Ale zaczął się sezon 2004-2005 ponownie w drugim „Metallurg”. Makarov Dmitrij Leonidowicz, którego statystyki na początku sezonu była wspaniała, czekając na swoją szansę w Super League. Wreszcie w drugiej połowie udało mu się zdobyć przyczółek w pierwszym zespole i grać 23 gier, w których zdobył 6 punktów.

Powrót do klubu domu

Nie zakończyć sezon 2004-2005 w „Metallurg” Makarov Dmitrij Leonidowicz zdecydował się na powrót do „Salavat Yulaev”. Wszedł zostały zagrane przez gracza. Nie pełnił do 2007 roku. Fani byli traktowani z miłością do tego napastnika. Do tego on zadowolony swoje cele. W sezonie 2007-2008, chodziły słuchy, że Makarov na granicy przejścia w Moskwie „Spartaka”. Ale zaskoczeniu wielu, zawodnik przeniósł się do „Neftekhimik” (Nizhnekamsk).

Występy w Nizhnekamsk i przejść do „Torpedo”

Nie wszyscy rozumieli przejście Makarova. Wielu ekspertów hokej twierdzą, że mógł wybrać bardziej odpowiedniego klubu. Jednak jest w Tatarstan Makarow Dmitrij Leonidowicz, dla których hokej jest sprawą życia spędził najlepsze lata swojej długiej kariery. W tym klubie grał cztery sezony. Dla „Neftekhimik” Spędził w sumie 207 gier i zdobył 111 punktów. To właśnie po te sezony Makarova zaczął postrzegać jako doświadczonego gracza, który jest w stanie zwiększyć żadnego klubu. Wentylatory Miłość potwierdza fakt, że uznany Dmitry Makarov, najlepszy zawodnik sezonu w klubie „Neftekhimik”. Po tym, atakujący zaczął grać w zespole „Torpedo”. Umowa została zawarta na okres jednego roku.

Kontynuacja KHL

Na zakończenie sezonu w Niżny Nowogród „Torpedo” klubem swój kontrakt z Makarowa przedłużony. Był prawdziwym liderem zespołu, często zabicie istotne cele w wielkich meczach CHL mistrzostw. W 2013 roku klub Ufa „Salavat Yulaev” w wymianie z powrotem do domu do swojego ucznia. Tam napastnik grał do 2016 roku, a potem okazało się, że Dmitry podpisał dwuletni kontrakt z Nizhnekamsk „Neftekhimik”. W tym klubie on zawsze cieszył się poparciem zarządzania i fanów zespołu.

Brak zainteresowania przez zespół zarządzający Rosji

Pomimo wysokich i stabilnych wyników wykazała, że Makarov na poziomie klubowym, nigdy nie został zaproszony do gry w drużynie narodowej. Nawet na poziomie juniorów i młodzieży, napastnik nie został wezwany do udziału w turniejach międzynarodowych. Makarov często wygląda na występy w reprezentacji, i ubolewa, że nigdy nie miał szansy, aby pomóc jej w osiąganiu wysokich wyników.

Niewykonalne wyjazd za granicę

W okresie dojrzewania, Makarov uznać jako wariant kontynuacji kariery w młodości American League. Ale w wyniku większego zastanowienia, postanowił pozostać w domu. Decyzja Dmitry mocno wpłynął fakt, że zaczął być podłączony do głównego zespołu „Salavat Yulaev”. Nie może on rosnąć szybciej jako gracz i przyzwyczaić się do dorosłego hokeja, niż byłoby to w amerykańskich lig.

funkcje

Ten napastnik ma prawie typowy gracz. On nie ma prędkość, która jest charakterystyczna dla współczesnego napastnika. Wielu ekspertów hokej często twierdził, że ma problemy z nadwagą. Jednak nawet jeden trener, pod którego kierownictwem grał Dmitri, niczego takiego nie wspomniano. Jeśli Makarov miał problemy z treningu fizycznego, nigdy nie mógł wykonać z powodzeniem w autokarze Władimir Krikunow jak jego styl gry wymaga dobrej kondycji fizycznej. Dmitry ceniona za umiejętności i inteligencji, który wyświetla się w grach. Ze względu na jej pozytywnych cech pokazuje dobre statystyki. Mianowicie, jest to niezbędne dla każdego trenera napastnika swojego zespołu. Charakter Dmitry spokój. Nawet w trudnych dla klubu „Salavat Yulaev” razy ten gracz nigdy nie ingerował w konflikt. On jest zdyscyplinowana i zawsze koncentruje się na nadchodzącej grze.

rodzina sportowiec

Ojciec Leonid Makarov, wielu lat gra w hokeja, a do przejścia na emeryturę pracował jako trener. Młodszy brat Konstantin następnie jego brat, a także stał się profesjonalny hokeista. Dmitrij Makarow malzenstwa mieć syna. On kocha hokej na lodzie i może kontynuować dynastii Makarow.

Większość jego kariery sportowej hitter spędził w swoim rodzinnym klubie „Salavat Yulaev”, Nizhnekamsk „Neftekhimik”. Jego kariera jest stopniowo zbliża się do logicznego wniosku. Rosyjscy kibice będą pamiętać ten hokeista.