883 Shares 3416 views

Jak uszyć koszulę, tak że nikt nie wiedział, że nie była kradzież w sklepie?

Superfine delikatny jedwab i koronki kabaretki nieważkości po prostu stworzony do podkreślenia wdzięku formę żeńską. Wszystkie dziewczyny kochają piękne bielizna, peniuary i koszulę – to fakt. I jak to zwykle bywa z prawdziwej miłości, nie bez trudności. Patrząc kosztem porządnych ubrań, czasem okazuje się, że łatwiej jest kochać z daleka. I nie ma sensu spekulować, czy wysoki koszt jest uzasadniony. Jest o wiele lepiej spojrzeć na to z ironią, wyciągnąć analogię z nieodwzajemnionej miłości i kochać się własnymi rękami. Tak, można zrobić własną koszulę takiego sklepu, zbierając podobny tkaniny i koronki. Ale jeśli całkowicie zaufać wyobraźni, można stworzyć niepowtarzalny rzeczy.

Brak doświadczenia – nie jest przeszkodą

Jak uszyć koszulę bez najmniejszego pojęcia, od czego zacząć? Byłoby chęć i doświadczenie – przyjdzie z czasem! Oczywiście, nie może obyć się bez instruktażu. Ale zanim przystąpić do części praktycznej, nieco ogólna teoria nie zaszkodzi.

Wybierając tkaninę, należy preferować bisior. Satynowa koszulka świetnie wyglądają, ale satyna krepa budżet nie jest dla nich odpowiedni. Tak, na zewnątrz wygląda bardzo reprezentacyjny, a nawet mieni jak satyna, ale w internecie jest zbyt napięty i będzie wyglądać surowca w produkcie. Idealnym rozwiązaniem – to jest jedwab naturalny lub sztuczny. Można również odebrać subtelną satyny, szyfonu lub koronki. Nie mniej interesująca będzie wyglądać połączenie różnych faktur tkanin. Doskonałym przykładem – nightie jedwabiu z koronką.

dokonywania pomiarów

Zabierz swoje pomiary z postacią dla krawiectwa jakiegokolwiek produktu w razie potrzeby, jako przykład buty przed zakupem. Osobisty utwór od przedsiębiorstwa do uczynienia koszulę wzór „na oko” nie będzie działać. W związku z tym, za pomocą parametrów centymetrem, takich jak:

 • objętość piersi;
 • wysokość piersi;
 • Roztwór wkłada piersi;
 • długość tyłu i przodzie do pasa;
 • szerokość z tyłu;
 • długość produktu.

Pomiary te są używane do tworzenia wzorca podstawy. Nochnushku wzorowane na szablonie, przy zastosowaniu ukształtowanych linii na rysunku. Tutaj jest to możliwe, aby rozważyć wszystkie wstawki dekoracyjne i delikatne draperie, narysować linię cięcia w klatce piersiowej, dekolt i określić punkt krawędzi mocowania koronki. wzór bazowa jest również łatwe do zmierzenia długości szelek. Jest to o wiele wygodniejsze niż vymeryat ich miara na rysunku. Dlatego, aby dokonać koszulę jak powinien, trzeba wyciąć wszystkie elementy i wszystkie szczegóły, aby narysować szablon bazowy.

Podstawowy szablon siatki

Aby zakwalifikować się wzorzec nie myalas i rzucając pod ręką, to najlepiej zrobić to z konstrukcji filmu. Kosztować ani grosza, i sprzedawane w dowolnych materiałów budowlanych sklep. Wyciągnąć z niego najlepszą markerem.

Po pierwsze, zbudować podstawową siatkę, a następnie zwraca elementy wycięte.

 • Rozpocząć rysunek budowy kątem prostym, przy czym pionowe – oznacza długość produktu, a poziome -. „Objętości piersi” pół pomiarów,
 • Kąt zbliżony do prostokąta.
 • Górna pozioma podzielony na trzy strefy: Wirowanie – pół pomiary „back szerokość”; armhole – połowa obwodu klatki piersiowej podzielony na cztery + 2 cm; piersi – bez kalkulacji.
 • Od połowy obszaru armhole spędzić pomocniczy pionowy, który będzie służyć jako przewodnik dla bocznym szwie.
 • Według miary „na wysokości klatki piersiowej”, budować rangę. Będzie to linia biustu.
 • Z punktów wyznaczających strefę tylną i przed armhole obniża się prostopadłe do drugiego poziomego na rysunku.
 • Od lewy górny róg prostokąta są obniżone o odległość równą miarą „powrót do długości pasa.” I wykonywane prostopadle do pomocniczy pionowy.
 • Podobne działania są produkowane z prawego górnego rogu prostokąta, przy użyciu wartości pomiarów „długość pasa przed forhend”. A także prostopadłe.
 • Powstałe linie połączyć delikatny łuk, czyniąc go na prawym boku prostokąta. Będzie to linia talii. Im większe piersi, tym niższa będzie na przednich panelach.
 • 20 cm poniżej talii linii bioder.

Szablon podstawowy netto gotowy.

elementy cięte

Kolejny etap budowy wzorca – definicja rzutki piersi, tworząc szew boczny i wykończenie detali.

 • Przez biustem z odpowiednimi pionowymi pomiarów oddalać 1/2 „fałdowanie” i piersi rozwiązanie z punktu góry prostopadle wyprowadzane.
 • Następne dwa punkty, jeden znajduje się na linii granicznej, a na przodzie armhole 5 cm poniżej górnego poziomu; sekund w 7 cm od prawej strony do lewej górnej części trójkąta i 2 cm powyżej górnej poziomej. Punkt podłączenia linii.
 • Następny modyfikować tuck pierś. W tym celu z przecięcia nowo określonej linii i prostopadłe podniesiona od punktu początkowego „1/2 roztwór wkłada piersi” wycofują 3-4 cm, a linia obniża się do punktu początkowego.
 • Dla wytworzenia szwu bocznego na biodrach pomiaru lewy i prawy pio nanosi się na 1/2 obwodu „hop” + 2 cm do swobodnego wpasowania. Następnie, przez ten punkt od środka armhole do spodzie urządzenia narysowanie prostej linii albo zginania na szwie bocznym pasie.

Na tym etapie, gotowe do malowania części wzoru. Biznes dla małych: narysować dekolt i klatki piersiowej pasy.

Trochę sztuczek

Jak uszyć koszulę nocną, że był czysty i nic nie zdradził, że nie był produkt fabrycznie? Przede wszystkim, przed odebraniem części szwu maszynowego, oni na pewno trzeba podlać. Sekcje boczne są najlepiej zamknąć szew bielizny i nie używać „zygzak”. Idealnie powinno być szycie. Przed nastrachivat odcinków krawędzi koronki tkaniny muszą neaten lub zakładka. Elementy koronki na pierwszy lepszy szyć ręcznie, a następnie Stebnowany szwy „zygzak” z małej i średniej szerokości boiska.