339 Shares 6770 views

otaczać Origami: stworzyć sam prezent!

Jeśli uważasz, że wielkość origami – to tylko moduły nie zna całej prawdy o origami! Nie będziemy mówić o tym, co w końcu jest cud stworzony przez własnymi rękami, i miło jest otrzymywać prezenty od kochający i opiekuńczy! Chociaż istnieje: jeszcze trochę o tym, że zbyt. Dlaczego istnieje rozkwit rzemiosła teraz? Po tym wszystkim, przemysł prezentuje silny jak nigdy i oferuje bogactwo wszystkich towarów na każdą okazję? Tutaj! Odpowiedź jest w pytaniu! Że przemysł: anonimowa masa każdego „masipusek”, którzy żyją siłą w zeszłym miesiącu. Można je kupić wszędzie z nich korzystać – zero, a obdarowany bardzo dobrze zna wartość takich prezentów. Teraz. W czasach niezbyt udany społecznej. Wszystkie eksperymenty brakowało – i cenione prezenty, takie jak rajstopy, naczynia, etc. Teraz jest dobry dla wszystkich luzem, ale święta nie został anulowany, a naprawdę chcą zrozumieć w ulubione święto, które naprawdę kochasz … to było z powrotem dobrze zapomniane stare – prezenty z ich rąk. Brawo!

To tytułem wstępu. A teraz – objętość origami. To może być reprezentowany przez autora modelu płatków śniegu, bale i kwiatów o różnych ilościach i konfiguracjach. Takie artefakty są wykonane z tradycyjnych arkuszy, specjalnie wyciętych i spięte. Szczególnie piękne kule, przedstawione na forum, podpisane przez autora, twórcy i są naprawdę zaprojektować pracę. Jeśli masz więcej niż jeden, można stworzyć niepowtarzalne wnętrze w każdym pomieszczeniu – i pokój od razu nabyć indywidualność i komfort. Rzemieślnicy dowiedział również złożyć arkusze papieru, tak aby wytworzyć trójwymiarowy napis. Ograniczenia w wysokości sztuce origami nie jest – więc teoretycznie jest możliwe, aby utworzyć napis na ścianie. Zgadzam się ulubionym (lub Ulubione) będą mile wstrząśnięty, aby zobaczyć jego nazwę, rozplanowany duże litery na ścianie w salonie! Podobnie, można wyciągnąć poszczególne karty. Strzeżonych tajemnic, jak zrobić trójwymiarowy origami, nie jest ono konieczne, aby złożyć arkusz papieru, tak aby ilość okazało (dowiedzieliśmy się tego z powrotem w przedszkolu) i element mocujący ze sobą. Klasyczny origami trójwymiarowy polega na tworzeniu małych arcydzieł tylko na papierze; Jednakże, jeśli masz zamiar używać produktu w przyszłości jako zabawka, to lepiej do klejenia elementów razem.

Tradycyjne miarowe origami obejmuje tworzenie modułów. Co to jest moduł? Jest to kwadratowy kawałek papieru, składany w sposób szczególny. Uzyskuje trójk który może być połączony z innymi takimi trójkątów za pomocą szczelin dostępnych w module. Schemat modułu produkcja jest prosta, problemem jest to, że tworzenie rysunku zrobić muszą być sto. Zatem objętość origami łabędzia wymaga od 500 do 1500 jednostek w różnych kolorach (lub białe – w zależności od rodzaju rysunku masz zamiar utworzyć). Nie przejmuj się! Dowiedz się, jak szybko wyłączyć moduł może nawet dziecko. I nawet jeśli ogrzać pojęcia, że takie działanie niezwykle przydatnych dla uporządkowania myśli i uczucia – nie na próżno w tomie origami Wschodniej obejmują program rehabilitacji pacjentów przeszedł zawał serca. Składanie tego samego łańcucha modułów i przymocować je do ostatecznego rysunku – to tylko zabawa! Łańcuch modułów pięknie utrzymane – można tworzyć zakręty pożądana konfiguracja. W oczach rysunku tworzy królik, smok, krowę. Istnieją systemy wspaniałe ciasta wykonane w stylu origami. Mimo to pozostaje ulubionego łabędzia – prawdopodobnie dlatego, że sam papier, tak delikatne i kruche, zgodnie z naszym rozumieniem tych majestatycznych i pięknych ptaków. Symbol miłości, spokoju, szczęścia – nawet postać łabędzia i ozdobić swoje zakwaterowanie staje się strażnikiem harmonii i dobrobytu wszystkich, którzy mieszkają w nim!