135 Shares 8391 views

Filmografia Aktorka Lindsay Morgan

Lindsey Morgan – młoda amerykańska aktorka. Jej najważniejszym zadaniem w tej chwili jest Kristin Davis w serialu „General Hospital”. Dla niej, aktorka nominowana do „Emmy”.

biografia

Lindsey Morgan urodził się w 1990 roku w stanie Georgia, dorastał w Houston (Teksas). Aktorka ma meksykańskie i irlandzkie korzenie.

Po szkole, Lindsay wszedł na University of Texas at Austin. Jednak wkrótce sobie sprawę, że chce być aktorką i przeniósł się do Los Angeles, zamierzając zrobić imponującą karierę aktorską.

Początki kariery

Jego pierwsza rola filmowa Lindsey wygrał w 2011 roku – to odegrało Alexis komedia grozy „kara” Dzhozefa Kano. Wraz z nią w filmie zagrała nowicjusza w czasie kariery aktor Josh Hutcherson. W tym samym roku Lindsay Morgan wystąpił w dramacie niskobudżetowego „Wyłącz” nie zyskał dużą popularność.

Dwa lata później, w filmografii aktorki ma inny film – komedia grozy „czystości Bites”, w oparciu o scenariusz debiut aktorki Lottie Ferriss.

Przełom Kariera: "General Hospital"

Role w filmach niskobudżetowych nie były tak marzył o Lindsey Morgan. Filmy z jej udziałem nie cieszył się wielkim sukcesem z publicznością, a aktorka włączony do projektów telewizyjnych. Lindsay zdobyła rolę w serialu „General Hospital”, który przyniósł jej sławę. Aktorka zagrała Kristin Davis – młoda dziewczyna, która stara się poprawić relacje z rodzicami i ciężko poszukuje swojego miejsca w życiu.

Krytycy lubić grę młodej aktorki. Do roli Christine Lindsey Morgan został nominowany do nagrody „Emmy” dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym, ale nie otrzyma nagrodę.

Kariera telewizyjna

Po opuszczeniu serialu „General Hospital”, aktorka nadal pracować w telewizji. W 2013 roku zagrała małą rolę w komedii serialu „Towarzyszy” raczej chłodno przyjęty przez krytykę. Aktorka pojawiła się również w jednym z odcinków popularnego serialu medycznego „Night Shift”.

W 2014 r Lindsi Morgan został zatwierdzony do roli (Raven Reyes) w post-apokaliptycznym serialu „Heroes”, na motywach powieści Cass Morgan, w którym wystąpili do tej pory.

Serialu „Heroes” zdobył wysokie oceny i uznanie krytyków, ponad trzy miliony widzów oglądało go. Długo oczekiwana premiera czwartego sezonu odbyło się w lutym 2017 r.