127 Shares 8223 views

Który należy do najpiękniejszych na świecie psa rasy

Kwestia jaką najpiękniejszym psem, bardzo skomplikowane. Każdy właściciel psa kategorycznie powiedzieć, że, oczywiście, jest jego zwierzątko. Ponadto, pojęcie piękna w ogóle inaczej: ktoś uważa, że musi to być z pewnością bardzo kudłatego psa, a ktoś – że nawet gładkie i łysy jak tutaj Chiński grzywacz. Niektórzy uważają, przystojnego Buldog angielski, chociaż 90% osób twierdzi, że to jest – straszna mordovorot do tego samego niewiarygodnie ślinienie i chrapanie. Jednym słowem, „Miss Świata” wśród zwierząt wybrać trudniejsze niż największy, najbardziej małej lub bardzo błędne psa.

Jednakże takie zawody odbywają się regularnie. Za każdym razem wygrywa jakąś nową rasę. W lutym 2013 na 137 międzynarodowych Doggie Show, która odbyła się w Stanach Zjednoczonych, pierwsze miejsce było Banana Joe – pinczer małpi karzeł. Jest to najpiękniejszy pies na świecie, którego zdjęcia zdobią okładki czasopism specjalistycznych, spowodował wiele kontrowersji: w jaki sposób można by nazwać przystojnym z pyska psa i małpy czarne potargane włosy? Znacznie mniej dolegliwości spowodowane ubiegłoroczny laureat – Scottish Terrier. Jednakże piękno tego polowania rasy nie jest ostatnia rola fryzury.

Wśród Nagroda Publiczności tytuł „najpiękniejszego psa na świecie” co roku są przedstawiciele różnych ras. Jeśli chcesz kupić szczeniaka na podstawie głównego kryterium – atrakcyjność wizualną, należy najpierw zdecydować, duży, średni lub mały pies, jesteś w stanie pomieścić. Co grupa zwierząt powinni traktować swojego zwierzaka – dla myśliwych, straży lub dekoracyjne? Naturalnie, ostatnia grupa jeden w swej nazwy powinny być piękne – w rzeczywistości, i wysyła hodowcom rasy „do dekoracji domu.”

Psy mogą należeć do średnich i małych ras. Popularność Ocena kieruje karzeł pomorskim, jasnoczerwony, jak lis, bardzo puszyste psa. Ponadto, tytuł „najpiękniejszego psa” po prawej stronie nosi Dalmatyńczyk – zwierzę średniej wielkości, który ma biały garnitur rozprowadzany równomiernie brązowe lub czarne plamy i „zabawka” lub „kieszeni” Chihuahua. Jest również bardzo piękne uwierzyć francuskich i maltańskie lapdogs.

Najpiękniejszy pies na polowania grupy – jest to niewątpliwie długowłosy jamnik. Selekcji hodowlanej połączone w tych zwierząt wszystkie zalety tych dwóch gatunków: krótkie nogi, długie i krótkie tułowia włosach jamniki zadzierzysty dyspozycja falistych o grubości polary długie uszy i A Love do kąpieli z spanieli. Również dla danych zewnętrznych, takich jak golden retrievery, psy, welsh corgi, setery irlandzkie.

Dodatkowy narzut porów d najpiękniejszy pies – rasy Pirenejski, pat. Biały Giant mocny, niewzruszony i dostojny. Jego włosy białe jak śnieg ma tendencję do samooczyszczenia. Te psy nie wyglądać niechlujny i zaniedbany. Ale nie rozpocząć impasu w ścisłej mieszkaniu miejskim – dla tych zwierząt jest bardziej odpowiedni dom z podwórka. Ponadto widzowie wolą współczucie owczarków niemieckich, Husky o niebieskich lub szarych oczach, Sharpe'a i samojeda. Lista najpiękniejszych psów na świecie byłaby niepełna bez wzmianki wdzięku Afgański. Należy jednak być powtórzone, każda osoba ma swoje wyobrażenia o psiej urody, a przy wyborze zwierzaka należy postępować z kryteriami wielkości i rasy instynkty i nie cechy zewnętrzne.