802 Shares 3598 views

Cmentarz Chowański. Cechy i opis

W regionie moskiewskim w dzielnicy Leninsky znajduje Cmentarz Chowański, która przylega do obszarów podlegających jurysdykcji zachodniej powiatu Moskwie. O powierzchni ponad 195 hektarów, to największa w stolicy. Wielu nazywa go największym w Europie, ale tak nie jest. Najbardziej rozbudowana jest pogrzeb Cmentarz Północny w Rostów nad Donem.

opis

Cmentarz Chowański jest częścią pogrzebowej SUE „Ritual” od jej powstania, w 1972 roku. Imię do wsi, położonej niedaleko Mikołaja Khovanskii. obszar pochówku jest podzielony na trzy główne części, o wymiarach 88, 60 i 50 hektarów, odpowiednio, nazwy części środkowej, północnej i zachodniej. W ogóle, cmentarz jest podzielony na działki dla pochówków, wszystko im ponad 500. Na terenie świątyni jest nazwą Świętego Proroka Forerunner i Krestitelya Ioanna, ponadto posiada dwie kaplice, pierwszy zbudowany na cześć ikona Vladimir Matką Boga, a drugi to nazwa Reverend Marina ,

funkcje

W tej chwili, cmentarz jest dobrze wyposażony nowoczesny pochówku. Tutaj znajduje się również krematorium, które produkuje palenie zmarłych każdego dnia, dla prochów zmarłego umieszczono specjalnie zarezerwowanych dla tego miejsca – kolumbarium. Cmentarz Chowański świadczy usługi kremacji nie tylko w Moskwie i regionie moskiewskim, ale również do innych regionów Rosji. Od 1997 goda zarezerwowanego obszaru muzułmańskich pochówków, a wraz z nią i produktu rytuałów (omyvalnya) według wiary muzułmańskiej. Na cmentarzu pochowano wielu znanych ludzi, którzy opuścili jasny ślad w historii tego kraju, ten bohaterów II wojny światowej, reżyserzy, aktorzy, dziennikarze, poeci, pisarze, sportowcy, kompozytorzy, muzycy, i, oczywiście, polityka. Niektóre groby przekształcony pomników i otwarty dla turystów. Oto pochówku członków osławionego Moskwie grupy przestępczej „Orekhovskaya”. Warto również zauważyć, że wszystkie ich pomników jakby odwrócić się od głównej alei, która znajduje się na nowym miejscu. Adres (od 2012 roku), gdzie można znaleźć Khovanskoye cmentarz: Moskwa rozliczenie „Mosrentgen”, 21 km na autostradzie Kijów. Zwłaszcza w pobliżu dogodna lokalizacja pochówku, co pozwala dotrzeć środkami transportu publicznego i stacji metra.

usługi

Cmentarz Chowański jest otwarta dla publiczności od 9.00 do 19.00 w okresie letnim, a od 9.00 do 17.00 w okresie zimowym. Wszystkie obszary są krajobrazowy, mają darmowe pochówki podejście produkowane są każdego dnia. Można utworzyć rodzinny (tribal) krypty. Od powstania administracji cmentarza znajduje się po lewej stronie od głównego wejścia, istnieje zapis archiwum pochówków w 1972 roku. wypożyczalnia sprzętu ma wszystko, czego potrzeba do opieki nad grobami. Dla wygody gości wprowadzony schemat Cmentarz Chowański na nim nie tylko jest podzielona na części głównej, ale także mniejszym sektorze, biorąc pod uwagę wszystkie drogi i ścieżki. Teren jest ogrodzony, a tym samym zmniejszenie ryzyka rabunku i wandalizmu.