799 Shares 7868 views

Owalne serwetek szydełkowych: system opisany dla małych i dużych serwetek

Niewątpliwie owalne serwetki szydełkowe, będą ozdobą każdego pomieszczenia. Nie trzeba wiele wysiłku, aby wywierać lub mają wspaniałe umiejętności. Wystarczy, aby posiadać trochę hak do dekoracji domu z prawdziwym arcydziełem.

maszyn roboczych

Aby owalny haka podpaska obwodu opisu, który zostanie omówiony dalej, jest możliwe, że podstawowy poziom umiejętności. Nawet najbardziej bezpretensjonalny tkaniny związane z miłością, będzie wyłącznym prezent dla bliskiej osoby.

Hook łatwo tworzyć różne kształty. Owalne jest uważany za klasykę na równi z okrągłych i kwadratowych. Ale z nim pracować nieco trudniejsze. Dlatego warto korzystać z różnych technik w celu osiągnięcia pożądanego efektu dekoracyjnego.

Najczęściej owalne serwetki, schematy szydełkowe, które są niezwykle popularne, wykonane wzory ażurowe. Jest on uważany za klasyczny. Ładny wygląd i filet produktów. Ta technika pozwala zrealizować niemal dowolny wzór, który chcesz szwaczki.

Ostatnio dużą popularnością zaczyna cieszyć tunezyjskiej szydełka. Dzięki niemu można tworzyć prawdziwe arcydzieła. Ale to tylko amatorem.

Najprostszym sposobem

Najprostszym sposobem, aby rozpocząć drutach szydełkowe serwetki owalne, z opisem programu, który jest zrozumiały nawet dla początkujących, jeśli baza nie podejmuje błędne koło, małą sieć pętli powietrza. Taki zaczynają natychmiast określić przyszły kształt produktu. Dzianiny liczbę kolumn z jednej strony, na końcu łańcucha trzeba wykonać kilka dodatkowych kolumn, aby umieścić krawędź w półkole i nadal drutach po przeciwnej stronie, jak gdyby w kręgu. Kiedy dotarł na drugi brzeg artykułu, trzeba wykonać taką samą liczbę dodatkowych prętów oraz łańcuch podnoszenia powietrzu pętle, aby przejść do następnego wiersza.

Na tej podstawie możliwe jest już tworząc owalną serwetkę. Dalej to zależy od wzoru dziania. Oto niektóre z najprostszych. Można kontynuować, provyazyvaya każdy wiersz kolumny z lub bez sc go. W ten sposób, gęsta tkanina, która jest idealny jako stojak w kuchni lub stołem pokojowej.

Albo spróbuj drutach kilka rzędów łuki wentylatora lub pętli powietrza. Daje to również piękny, choć dość prosty ażurowy wzór.

Wysuwana okrągła serwetka

Każdy craftswomen spróbować związać się piękny owalny haka serwetka. Schematy te produkty są znacznie rzadsze niż rundy. Ale zawsze jest jakieś wyjście: lekko zmodyfikować istniejący program do wycierania stać owalny.

Rozważmy przykład biżuterii z ananasów. Kolekcja każdy Knitter ma produktu na podstawie tego znanego wzorca. Dzianiny zwykle osiem spiczasty serwetka. Gdy produkt jest gotowy, wypełnić go nawet niewielki segment tego samego wzoru, ale nie na całym obszarze, ale tylko na dwóch średnicowo końcach. Zatem skromny sposób podpaska z obiegowym zamienia elipsę. A najważniejsze jest to, że zbliża się z niczego. Trzeba tylko wziąć jeden z jego motywów i dzianiny ten sam wzór jak w poprzedniej serii.

skomplikować

Przez powyższą zasadą próbując przerobić kolejny produkt do szydełka. Owalne serwetki uzyskuje się, gdy system nie jest okrągły tylko rysować, ale także połączyć wszystkie elementy wspólnej uprzęży.

W tym celu pierwszy element okrągły wzór obwodu zostaje włożona z tej samej tkanki, lub z innego, aż do uzyskania pożądanej wielkości i oplatają się wokół wspólnej wzór, tak jakby wszystkie wykańczającą wyrobu.

W tym przypadku najważniejsze – aby wybrać najbardziej delikatny i harmonijny wzór, który będzie prawdziwie cement, która będzie łączyć w jedną całość tak różnorodne elementy. Ale nawet wąska ramka może przekształcić najzwyklejszym szmatki. On staje się jeden z punktów, który nie miał gotowego produktu.

Dzianiny hak szmatką owalny duży

Piękna serwetka uzyskuje się, gdy okrągły schemat do uzupełnienia i sprawiają, że duża owalna. Począwszy od motywów sypkich produktów, które są dziane przez połączenie guzy z SC. Następnie przychodzi szereg szwów łańcucha. Wpływy dziewiarskich z kolumny z jednym, a następnie dwa SC, które przeplatają się z obiegu powietrza. Gdy pożądana średnica zostanie osiągnięta, na produkty średnicowej zausznikami provyazyvayutsya ze zmniejszaniem rzędy prętów i łańcuchów.

Po dziania „rozszerzenia” są zrobione, powrót do zasady kołowym. Pierwszy oplatają cały gęsty rząd kolumn z SC, a następnie zacząć tworzyć wzór ażurowy.

Nowicjusz krawcowa może pozostać w tym schemacie. Wielkość serwetki, a więc nie będzie zbyt mała. Jeśli na tkaczy mają niewielkie doświadczenie, łatwo jest dodać jeszcze kilka wierszy do zwiększenia produktu. Najważniejsze – nie przesadzaj i nie zapominaj, że w każdym rzędzie należy dodać pewną liczbę pętli lub batonach, krawędzie materiału nie są zawinięte.

technologia łączenia

Mamy już pokryte owalny haka serwetka opis obwodu, który brzmi dość proste i jasne. Można nieco skomplikować. Aby to zrobić, dzianiny oddzielnie dwa kwadratowy motywu. Podpaska pokazane są wykonane nie są w kręgu. Ale nie jest to zasadnicza różnica. Najważniejsze, że motyw wzór podobał tkaczy.

Następny wykres odbioru okrągłe serwetki, ale nie drutach kołowo, ponieważ były łączenia dwóch motywu kwadratu, które są w niej umieszczone w średnicowych końcach. Bez pewnej umiejętności, aby zrobić to nie jest takie proste. Ale kiedy kwadraty są podłączone po obu stronach nimi związać na kolejną rundę serwetką.

Otrzymując produkt estetyczny wygląd, możemy zobowiązać jego ogólną granicę. Nie jest konieczne, że ma dużą szerokość. jest wystarczająco mały i krawędzi, jak pokazano w określonym przykładzie.

tkanina z polędwicy

I wreszcie, należy rozważyć owalny schemat serwetki szydełka opisane odpowiadać schab dziewiarskich. Przypomnijmy, że w strukturze schab dziewiarskich opartej na zasadzie z monochromatycznej hafty krzyża, gdzie naprzemiennie zacienionym i nie zacienione komórki.

Owalne dzianiny tkanina schab jest lepszy od centrum w obu kierunkach. Oznacza to, że najpierw vyvyazyvayut pierwszą połowę, a następnie wróć do góry i na drutach drugą część. To zapewnia estetyczny wygląd i maksymalną symetrię, ponieważ w obu przypadkach stosować te same techniki zwężenia w internecie.

Owalne serwetki – to nie jest zwykła klasyczny we wnętrzu. To trochę chuligaństwo czy protest przeciwko jasny i zwięzły form koła i kwadratu, który dość szybko męczące człowieka.