133 Shares 4259 views

Gliceryna w elektronicznych papierosów: nieruchomość, szkody i korzyści, opinie

Elektroniczny papieros jest naprawdę nie ma substancji. Jest to czytnik – urządzenie, w którym kaseta (z tworzywa sztucznego lub w postaci klasycznego papierosów). Zawiera glikol propylenowy lub gliceryna w cieczy na papierosy elektroniczne. Wkłady jak papierosy zawiera mieszankę tytoniu wewnątrz złota. Dziś porozmawiajmy więcej o funkcjach ciekłych Wkłady do e-papierosów i dowiedzieć się, czy jest to bezpieczne dla palących.

Elektroniczny Papieros: Plusy i minusy

Na pewno powiedzieć, że e-papierosy są nieszkodliwe, nie jest możliwe, a także potwierdzić ich zagrożenie dla ludzkiego organizmu. Płyn wieloskładnikowy, który jest używany do ładowania devaysa zawiera składniki, co powoduje wiele obaw: Gliceryna szkodliwe elektronicznych papierosów, czy propileglikol bezpieczne i jak można palić, gdy wszyscy mówią o wysokiej toksyczności sałatkowy Weipa?

Spróbujmy rozwiązać ten problem. Nie badano Długotrwałe narażenie na składniki kompozycji oraz warunków, w których są one zawarte w stacji benzynowej, a ewentualne konsekwencje palenia aktualne. Rozwiązanie tego problemu nie jest opóźniony o innej dekady i będzie wymagał finansowania w wysokości dziesiątek miliardów dolarów. Dlatego palenia e-papierosa lub dać pierwszeństwo do tradycyjnych wyrobów tytoniowych – to do ciebie, bo dbam o swoje zdrowie.

Skład i własności elektronicznego papierosa

Spróbujmy sobie z kompozytu składzie napełniania Weipa i ustalić, jak to może być szkodliwe dla palacza.

Gliceryna w papierosach elektronicznych mogą działać jako jeden z komponentów do przygotowania nadzienia. Jest podstawą każdego „brama”, które, w uzupełnieniu do glikolu propylenowego, nikotyna i uzupełnia smak.

Substancje cechę – wyrażone właściwości bakteriobójcze. Naukowcy potwierdzają: podczas gdy w postaci pary, substancja przyczynia się do niszczenia szkodliwych bakteriobójczych formach w powietrzu.

glikol propylenowy

Jest bezbarwnym związkiem płyn powszechnie stosowany w przemyśle. Posiada następujące właściwości:

  • lepkość;
  • mdły zapach;
  • słodki smak;
  • higroskopijny.

Glikol propylenowy obraca się wokół wielu mitów związanych z jego pochodzenia. Uważa się, że gliceryna i glikol propylenowy do elektronicznych papierosów mają toksyczność. Wielu popełnia błąd potwierdzające tę teorię. Odpowiedź – pochodzenie materii i jej aktywne wykorzystanie w zastosowaniach przemysłowych. Techniczne rzeczywiście toksyczny, ale do produkcji papierosów napełniania dla e-purpose żywności substancji jest używany, który jest bezpieczny podczas wdychania oparów lub spożyciu.

Właściwości glikolu propylenowego

Urząd Bezpieczeństwa Żywności i Leków oficjalnie potwierdził, że dzienne spożycie substancji w równowartości 23 mg na 1 kg masy osoby – bezpieczny stosunku do grupy wiekowej 20-65 lat, i toksyczne zatrucie nierealne.

Każdy z nas, nawet nie myśląc o tym, że używa glikol propylenowy codziennie. Mamy do czynienia z tym, stosując szampon, pasta do zębów lub dezodorantu. Substancja zawarte w składzie niektórych środkach spożywczych. Rozpoznaje go na etykiecie może być na kodzie E1520. Niektóre leki – inhalatory i środki dożylne są szeroko stosowane w medycynie, zawiera w swoim składzie.

Aktywniejszego glikol propylenowy stosuje się w przemyśle przetwórstwa tytoniu, a mianowicie podczas wytwarzania papierosów, cygar i w celu utrzymania wilgotności tytoniu.

warzyw gliceryna

Gliceryna roślin służy dodatku do żywności. Rozpoznaje go na etykiecie produktu może znajdować się na kodzie E422. Przemysł spożywczy – nie tylko przemysł, gdzie gliceryna jest powszechnie stosowane. Medycyna, perfumy, przemysł tytoniowy nie może obejść się bez tego składnika. Z biegiem lat ludzkość wykorzystała wewnątrz tysięcy ton gliceryny bez ustalonych konsekwencji.

Tytoń od dawna dodaje się do zmiękczenia smaku tytoniu i zatrzymywania wilgoci. Więc używać glicerynę do elektronicznych papierosów zaczęli od stopniowego rozwoju nowej ery produkcji tytoniu.

Właściwości glicerolu e-papierosa

Jest on używany nie tylko w elektronicznych papierosów, ale także w zwykłych. Robi się to w celu zapewnienia wystarczającego poziomu napełnienia higroskopijne. Zastanawianie glicerol w mieszankach dla tankowania Weipa – stały współczynnik. W konwencjonalnych papierosach żywności gliceryny dodaje się również, jednak w znacznie mniejszych ilościach. Będąc tak powszechne materiał przyciąga uwagę, tak że powstaje pytanie, czy gliceryna jest szkodliwe dla elektronicznego papierosa?

Wpływ na organizm

Stwierdzono, że substancja może mieć negatywny wpływ na organizm. Konsekwencje stosowania żywności w dużych ilościach glicerolu są obarczona:

  • Zaburzenia układu wydalniczego.
  • reakcje alergiczne.
  • Stymulacja górnych dróg oddechowych.
  • choroby bakteryjnej.
  • Naruszenie układu naczyniowego.
  • Osłabienie utratę wrażliwości receptora zapach i smak.

Na podstawie powyższych możliwych skutków z powodu systematycznego stosowania spożywczego glicerolu dać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy glicerol w elektroniczny papieros jest szkodliwy – jest to niemożliwe. Chociaż producenci twierdzą, że składniki mieszaniny wypełnić całkowicie bezpieczne i nie mają toksyczność.

Po czynienia z przedmiotem szkodliwości glikolu propylenowego, określając, jak niebezpieczny glicerynę w elektronicznych papierosów, należy pamiętać, że opatrunek na Weipa – nie kompozycji dwuskładnikowej. Oprócz tych substancji, zawiera nikotynę, aromatów i innych dodatków, które znajduje się pod działaniem gliceryny może spowodować uszkodzenie zdrowia.

Co gliceryna wykorzystywane do tankowania?


Inna nazwa substancji – 1-2-3-propanotriolu. Dziś glicerol jest swobodnie dostępne: można kupić na rynku, w sklepie, aptece. Apteka gliceryna i elektroniczny papieros – połączenie możliwe, ale nie jest bezpieczne.

Dokonywanie sos do e-papierosów siebie, pamiętaj: na parze, gliceryna bezwodna podstawą stymuluje syntezę potencjalnie niebezpieczne i szkodliwe dla organizmu człowieka substancji zwanej akroleina. Ta mieszanina ma wyraźny wpływ na rozdarcie i zapachu. Osiądzie w strukturach płuc i może powodować poważne choroby układu oddechowego. Akroleina – substancja pierwszy stopień zagrożenia. W związku z tym, gliceryna farmaceutyczna do papierosów elektronicznych, których cena nie przekracza 30 rubli, lepiej jest nie stosować jako wypełnienie papieros. Jeśli zdecydujesz się zrobić „samozames”, dodać wodę destylowaną do stacji benzynowej. Byłoby neguje efekt akroleiny.

Recenzje gliceryny jako składnik do uzupełniania wkładów e-papierosa

gliceryna żywności do elektronicznych papierosów jest powszechnie stosowany przez firmy tytoniowe jako składnik napełniania do Weipa. Producent wyraźnie mówi jej produkcji, pokazując przykłady i pomaga określić nabywca towarów jakościowych czy nie. Od użytkownika można zauważyć trend agresywnych składania percepcji tych informacji. Kupujący w przeważającej części opuszczać negatywną opinię na temat e-papierosów, ale pomimo tego, popularność Weipa produktów nie spada.

Potencjalny nabywca więcej zaufania w opinii ekspertów, a nie wątpliwe warunkowe otzyvnikov. Opinia na temat tego, czy bezpieczne glicerolu elektronicznych papierosów i czy wybrać tę metodę palenia w ogóle, ostro wyrażone przez przedstawicieli medycyny.

Lekarze nie powinni palić w ogóle, zwłaszcza papierosów elektronicznych. Zasada palenia różni się od tradycyjnych, ale szkoda z e-papierosa jest oczywista. Chociaż składniki nadzienia nie jest tak toksyczny indywidualnie Weipa spowodować poważne zatrucie, ale całkowite wypełnienie elektronicznych papierosów w systematyczne stosowanie może bardzo negatywnie wpłynąć na układy i narządy.

Każdy dokonuje wyboru świadomie, czasami wybór nie jest do końca udany, a szkodliwe dla zdrowia. Jednak palenie papierosów elektronicznych powoduje coraz większe zainteresowanie. Atrakcyjny obraz, bez uzależnienia i obietnica łatwość i bogactwo smaku – narzędzia reklamowego, który jest jak magnes przyciąga nabywców, którzy chcą wypróbować nowy produkt.