266 Shares 5982 views

Supraks: instrukcje użytkowania

Medycyna „Supraks” – półsyntetyczny antybiotyk trzeciej generacji o działaniu bakteriobójczym. Tsefalospoirinov należący do grupy, wytwarzanie szerokiej gamy „Supraks” instrukcją do stosowania wyjaśniono, może być wytwarzana w postaci kapsułek lub granulatu do sporządzania zawiesiny. Substancja czynna w obu form leczenia jest cefiksymu. W tabletkach wyjątkiem tego, że zawiera dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, karmelozę wapnia. Kapsułki Skład proszku umieszcza cefiksymu z normą małych granulek: dwutlenek tytanu, barwniki, E-122, E-132.

Dodatkowe materiały w postaci granulek do zawiesiny są: żółta żywica, benzoesan sodu, sacharoza, smak, zapach truskawkowy.

Medicine „Supraks”, których kompozycja zawiera barwniki, mogą powodować reakcje alergiczne.

Przy podawaniu Supraks? Instrukcje użytkowania zawiera wykaz chorób zakaźnych być leczonych tym lekiem:

• zapalenie gardła, zapalenie migdałków, zapalenie zatok.

• Zapalenie oskrzeli.

• zapalenie ucha.

• Choroby obszaru moczowo-płciowego.

• gonokokowe infekcje każdej dyslokacji.

Jaki jest efekt podstawą leku „Supraks”? Streszczenie wyjaśnia mu, że pod działaniem cefiksymu zniszczone błony komórkowej patogenów chorób zakaźnych, zatrzymując w ten sposób rozwojowi chorób. To się nazywa antybiotykiem bakteriobójczym.

Preparat „Supraks” Instrukcja opisuje jako aktywny wobec wielu szczepów bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych. Jednakże, niektóre szczepy odporne. Dlatego przed zaleca powołanie leczenia w celu przeprowadzenia testów, które określają, po pierwsze, brak przeciwwskazań do stosowania preparatu pacjent „Supraks”, a po drugie, jak patogen jest wrażliwa na cefiksymu.

Czy leki przeciwwskazań „Supraks”? Instrukcje użytkowania wyjaśnia, że nie można przypisać:

• Osoby, które nie są indywidualnie niosą lek.

• Osoby, które cierpią z powodu naruszenia czynności wątroby lub nerek.

• osób starszych.

• Dzieci w wieku poniżej 12 lat.

• Kobiety w ciąży, pielęgniarstwo.

Przypisując przebiegu leczenia, lekarz jest zawsze pamiętać, że lek ma negatywny wpływ na florę jelitową. W związku z tym, zazwyczaj wraz ze środkami „Supraks” określone enzymy poprawy flory jelitowej.

Niestety, oprócz negatywnego wpływu na cienkim, „Supraks” mogą powodować inne skutki uboczne.

Układ pokarmowy: zmiana smaku, suchość w ustach, niewyraźne krzesło, któremu towarzyszy ból, rzekomobłoniastego zapalenia jelit, żółtaczka, Candida, przerost, hiperbilirubinemią.

Układ nerwowy: zawroty głowy, ból głowy.

układ krążenia: naruszenie kompozycji (chemicznej) krwi.

Układ moczowy: usterka nerek.

Reakcje alergiczne: wysiękowe, rumień wielopostaciowy, pokrzywka, toksyczna nekroliza naskórka, świąd, gorączka.

Po wymienieniu wszelkie przeciwwskazania i skutki uboczne, które mogą wystąpić podczas stosowania „Supraks” leku, można wnioskować, że samoleczenie narkotyków grozi wystąpienia ekstremalnie ciężkich powikłań.

Poza przedawkowania może spowodować śmierć.

Typowo, średnia dzienna dawka dla osób powyżej 12 lat, nie przekracza średnio 400 mg. Lek może być stosowany raz lub dwa razy dziennie. Jednakże, dla dzieci i dorosłych o wadze poniżej 50 kg, obliczenie dawki z szybkością 3, 9, 12 mg na kilogram masy ciała. Dawkę dobiera się na podstawie diagnozy pacjenta, jego indywidualnych cech. Dzieci powołać dorosłych zawieszenie – pigułki. Kurs leku nie może trwać dłużej niż 10 dni.

analogi narkotyków są indyjski lek "Iksim Lupin", "Tsefspan" (Jordan), "Pantsef" (Macedonia), "Tseforal" (Włochy). Są one również półsyntetyczne antybiotyki i wytwarza na podstawie cefiksymu.