866 Shares 7819 views

Najlepszy RPG na Androida „:” Ocena badania

gatunek gra RPG, czyli gra fabularna nie jest podobny do żadnego innego. Deweloperzy nie próbują zniewolić graczy nieskończoność pochodzących adrenaliny, nie są zmuszeni do poprawy szybkości i reakcji. Najważniejszą rzeczą w takich projektów – to już historia. Celem rozwoju jest, aby osoby w historii spadku.

Era platform mobilnych

Dziś można grać w gry nie tylko na komputery i konsole. Urządzenia mobilne są już na tyle silne, aby to zrobić. W związku z tym istnieje możliwość, aby zagrać w najlepsze gry RPG na „Android”. Na tej platformie jest, jak nowe projekty, wykonane specjalnie dla systemu operacyjnego od Google, a także porty gier, które zyskały popularność. Jakie są te projekty? Jaki jest najlepszy RPG na „Android”?

Evoland

Pierwszy projekt – gra Evoland. Najczęściej gier role-playing są pożyczania kilka pomysłów od klasyki do jego koncepcji. Nic przestępca tutaj, mimo wszystko, tak czy inaczej, wszystko już zostało wynalezione. Ale ten gatunek ma już od bardzo długiego czasu, więc gracze chcą czegoś nowego. Evoland – to jest właśnie przykładem takiej gry. W nim zamiast kilku pomysłów pożyczyłem trochę wszystkiego. Przypomina ogromną liczbę klasycznych gier. A wszystko to nie popsuć. Za jedyne 5 $ to najlepszy RPG na „Android” dla początkujących, którzy mogą zanurzyć się w świat gier fabularnych na długi czas.

Wrót Baldura

Kolejny projekt – gra Wrót Baldura. W nim gracz odgrywa rolę sierota mieszkający w nijaki miasteczka. Ale po krótkim czasie los bohatera zmienia się, wyrusza w podróż, która staje się ważna w jego życiu. W całej jego niebezpieczeństwa, i pomóc im uporać się z wiernymi towarzyszami walki zła u boku głównego bohatera. Dla kogoś Wrót Baldura czasie komputer miał tytuł „najlepszego RPG”. Na „Android” she-platformy przyszedł stosunkowo niedawno, a fani przyszedł uszczęśliwiony tą informacją. Pierwsza gra wydawać się trudne dla początkujących. Tutaj skomplikowane mechanika i pod kontrolą dostaje kilka znaków. Ale zawsze można nacisnąć pauzę i zrozumienia. Warto zauważyć, że warto. Ten RPG jest idealna na wiele sposobów.

Bard Tale

Kolejny projekt, który przetrwał od przenoszenie komputerów stacjonarnych – Czy Bard Tale. Oto, jak można się domyślać, gracz przyjmuje rolę barda, który lubi na spacer, napić się drinka. I kocha pieniądze do niego obojętny. A gracz jest najpierw zmuszony do zabijania szczurów w piwnicach restauracji. Ale wtedy otwiera przestrzeń dla przygody, pełen humoru, który jest kluczowym „Chip” gry. System rola jest prosta, a będzie to zrozumieć nawet początkujący w tym gatunku. Dla tych, którzy cenią sobie działkę wyjątkiem gier humor, Opowieści barda – najlepszy RPG na „Android”.

Star Wars

Istnieje wiele fanów „Gwiezdnych wojen” w świecie. I mają również zagrać w tym gatunku – Knights of the Old Republic. Tutaj gracz jest ostatnią nadzieją Zakonu Jedi. Można wybrać bohatera klasy i zanurzyć się w całym znanym wszechświecie, aby chronić ojczyznę. Można iść w grze i na ciemnej strony Mocy, a następnie zająć się pobożnym Jedi. Grafika w grze jest wykonany na wysokim poziomie, to świat jest ogromny. Nawiasem mówiąc, projekt został również przeniesiony z komputerów na smartfony.

Cicha Wood

Kolejna gra – Cicha Wood. Ten projekt nie posiada grafiki. Tak, tak. Tutaj wszystkie przygody opisane są tylko w formie tekstowej. Na świcie gier komputerowych takie projekty zostały ustawione, bo wtedy harmonogram nawet nie marzył. Plus tej gry jest rozwijanie wyobraźni. A teraz, deweloperzy odważą się wydać coś takiego i na platformach mobilnych. Tutaj trzeba zbudować wioskę od podstaw, aby doprowadzić ją do rozkwitu, zbierać zasoby, a następnie udać się w fascynującą przygodę. Gra nie jest dla każdego, ale starają się grać, na pewno warto.

Wszystkie powyższe projekty – jest to najlepszy RPG na „Android”. Po rosyjsku, ale są również dostępne, co jest dodatkowym atutem. Więc można odebrać smartfona, pobierz grę i przejść do interesującego świata przygody.